Skocz do zawartości

IV piknik SCA 9-13.08.2012 Władysławów offtopic


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 427
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przepraszam że tak późno piszę na temat postu Nakamichi , ale obiecuję że jak tylko dojdziemy do porozumienia sprawę całą wyjaśnię i wyprostuję :)

Jestem pod wrażeniem szybkości i systematyki w podejściu do tematu .

Zaledwie po upływie sześciu dni , zaczyna się proces poznawczy , czy wypowiadane przez siebie kwestie oby mają pokrycie w realu . No cóż , świat zmienia się szybko :) .

Tak więc czekam z niecierpliwością na dwie odpowiedzi

1.Kto , gdzie i kiedy "znalazł " zabudowany w Xantii procesor Alpine

2. Podczas których eliminacji Paweł nie poddał samochodu weryfikacji i wycofał go z uczestnictwa .

 

PS z ostatniej chwili :)

Przypomniałem sobie , ze nieprawdziwym jest twierdzenie o zabudowanym ( ukrytym ) jednym procesorze , faktycznie były dwa pracujące synchronicznie , ale każdy odpowiadał za zbudowanie właściwych pozycji , stosownie do miejsca odsłuchu , oddzielnie dla kierowcy i pasażera :) :) . Przez to też każdy z nich mógł grać z jakością podniesioną do kwadratu :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakamichi czytasz PW ?? wysłąłem CI dwa dni temu i nadal czekam na odpowiedz !!!

Jest jedna wysłana wczoraj o 21.05 a odczytana dzisiaj pięć minut po Twoim wpisie .

Jestem na wyjeździe , raz dziennie jadę na Statoil i zaglądam do neta przez czas picia kawy , dziś czynie wyjątek i drugi raz łącze się z netem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie!

Minął już prawie tydzień, a ja powróciłem do domu i znalazłem chwilkę na dodanie wiadomości.

Na początku chciałem wszystkim obecnym (tym na dłużej, jak i na krótszą chwilę) serdecznie podziękować za świetną atmosferę i kulturalne zachowanie.

Ośrodek jak i same domki nie ucierpiały, co najwyżej jedna noc odebrana sąsiadom, ale to też wina imprezowiczów z działki obok ;)

Domki udało się ogarnąć w niecałą dniówkę, więc można uznać to za sukces.

Starałem się jak mogłem w sprawach organizacyjnych, może niektóre sprawy nie były dopięte na ostatni guzik, ale niestety samemu czasami nie idzie ogarnąć wszystkiego, zwłaszcza przy tak dużej liczbie osób. Stres był, ale czytając wasze posty troszkę się uspokoiłem.

Z tego miejsca bardzo chciałbym podziękować Kubie (Balcer) i Grześkowi (greg-si) za zorganizowanie zawodów i pomoc w sprawach przygotowawczych, Karolkowi (Aeron), Maćkowi (mkgustav) i jego dziewczynie oraz Tomkowi (TomoMadej) za pomoc w ogarnięciu ośrodka w poniedziałek oraz naszemu szefowi czyli K@milowi, bez którego nie byłoby pucharów, dyplomów oraz czapek. Dzięki również za zorganizowanie naczyń i sztućców jednorazowych (część została, będzie na następny rok).

Cieszę się, że mogłem osobiście poznać kolejne osoby, z którymi prawie na co dzień miałem styczność na forum. Posłuchałem sobie troszkę i również potwierdzam, że z roku na rok zmierzamy w dobrą stronę! Cóż jeszcze mogę dodać, cieszę się, że mogłem się z Wami zobaczyć!

Oby w następnym roku impreza się odbyła, a gdzie - to się jeszcze zobaczy.

 

Jeszcze raz wielkie dzięki !!!!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecany film. Nie wiem jak to będzie słychać normalnie, wrzucilem to prosto z telefonu. Jest jeszcze drugi ale zupełnie niecenzuralny.

 

Szkoda ,że nie widać gdzie co stoi... Ale i tak słychać nawet z tel, że było grubo... Do tego stopnia ,że koledzy z imprezy obok stwierdzili ,że się powieszą na płocie... :D

 

ps. Dodam ,że zgranie co do dziesiątych sek obu aut nie było takie proste... Ale co to dla Pavliqa, skoro zaparkował audiankę po ciemku i w stanie wesołości auto, które w dzień mało kto by wcisnął tak ciasno między domek a pobliskie drzewka... :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...