Skocz do zawartości

IV piknik SCA 9-13.08.2012 Władysławów offtopic


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 427
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Spotkanie juz prawie omówione , wymienione opinie o pojazdach , z mojej strony poproszę jeszcze o uzupełniająca wypowiedz Burego , bo trudno mi przejść do porządku dziennego obok dwóch wygłoszonych przez Niego teorii.

Każda z nich dotyczy rewelacji w Xantii .

1 Jakoby za doskonałe oceny pozycji w tym pojeździe odpowiedzialny był zainstalowany tam swego czasu procek Alpiny 700 .

To można jeszcze potraktować jako żart kogoś kto zupełnie nie potrafi powiązać finalnej jakości systemu z użytym komponentem w tak kluczowym punkcie jak źródło i mieć ubaw z "twórcy " takiej teorii przez kolejnych pięć lat :wink: , gdyby nie ciąg dalszy rewelacji

2. Rzekomo Paweł wycofał pojazd z zawodów z powodu odmowy inspekcji weryfikującej zabudowane w pojeździe urządzenia .

To oczywista brednia , Paweł przez wszystkie lata startów ( w tym przez cztery ostanie był uczestnikiem wszystkich organizowanych eliminacji i finałów . Zatem nie ma mowy o tego rodzaju zdarzeniu i tego rodzaju rozstrzygnięciu .

 

Teraz pytanie , kto jest autorem tych rewelacji , komu pomimo upływu siedmiu lat od czynnych startów ten pojazd stoi ością w gardle , ze trzeba go w ten sposób szkalować . Przecież jest mało prawdopodobne abyś był świadkiem tych zdarzeń , skoro ( przynajmniej z racji tego , ze nie miały miejsca ) , jak też nikła wiedzą w temacie tego co miało miejsce w CA lat temu siedem czy dziesięć . Zatem zdradź źródło swoich rewelacji , lub zaprzecz , ze wyraziłeś tego rodzaju opinie podczas spotkania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józiu nie spinaj się, o czymś muszą "młodzi" rozmawiać.Jak się czegoś nie wie to można bajeczkę ładną wymyślić i temat się klei :wink:

Ps.Stenec ponoć też wygrywał bo konkurencji żadnej nie miał.Teraz mimo dużo lepszego systemu przegrywa bo nagle pojawiła się mocna konkurencja.

Odkąd pamiętam zawody zawsze niosły za sobą kontrowersje...i prawdopodobnie to się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie i ludziska :rotfl:

Dopiero mi wczoraj pod wieczór kupa kamieni z żołądka wypadła :hyhy: .

Jedno jest pewne na następnym pikniku nie aktywuję się tak ...słabo jak na poprzednim :wink: .

Co do systemów jako stary pasywiec zdecydowanie zbyt ...aktywnie podszedłem do słuchania i w sumie ...(niewiele pamiętam) buhehe ale zdecydowany progress w większości autek (które oczywiście miałem okazję kiedyś słuchać). :wink: .

 

Co tu jeszcze dodać prócz tego , że nikt mi nie odbierze ..."mistera medialności pikniku" (suzuki mój adwokat się z panem skontaktuje :rotfl: ). Co tu dodawać zajebisto było, jeno w przyszłym roku chciałbym troszkę bliżej.

Net mi trochę szwankuje jak się już na maxa ogarnę to może coś jeszcze "mundrego" naskrobię.

 

Co by aby nie myślano , że się tam całkowicie zatraciłem (choć w sobotę pod wieczór to pewnie tak) to Salmonella trzymam za słowo, następny piknik pod znakiem Cytrynek C5 :hyhy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józiu nie spinaj się, o czymś muszą "młodzi" rozmawiać.Jak się czegoś nie wie to można bajeczkę ładną wymyślić i temat się klei :wink:

 

Ja zaś sadzę , że słowa Burego nie wzięły się z nikąd, tzn. ktoś mu je przekazał, kto pamięta najwidoczniej to auto z czasu startów( nieznanych ani Buremu ani większości obecnie startujących),

tak więc "wymyślanie bajek" przez młodych uważam Radziu za nietrafione.

Raczej nalezy powiedzieć inaczej nawet po 7 miu latach wychodzą "kwasy" z zawodniczej zabawy "starych" , którzy takie paszkwile przekazują potem młodym...

To kto tu jest winny, młody, który wierzy starszemu autorytetowi, czy głupi stary , który po x lat dalej opowiada brednie? odp sobie sam...

 

Ps.Stanec ponoć też wygrywał bo konkurencji żadnej nie miał.Teraz mimo dużo lepszego systemu przegrywa bo nagle pojawiła się mocna konkurencja.

 

Czy nagle czy nie, pojawiła się mu konkurencja( każdy z chłopaków maxi się stara rozwijać), więc to co wystarczało rok temu w tym , widocznie oznacza już za mało...

Podaj mi argument przeciw temu ,że Michał dostaje w tym roku baty, dlatego ,że koledzy grają na równie dobrym/lepszym poziomie...

Kolejna teoria spiskowa?

Także Oni pracują a nie tylko Stanek, więc co z tego ,że gra lepiej niż w zeszłym roku? A Oni nie? :wink:

 

Druga kwestia dziś się dowiedziałem, że z kur... i chu.... wyrzuciłeś Emila ze swojego auta kiedy je słuchał.

Mam nadzieję ,że to jakaś pomyłka a nie prawda, bo jeśli owszem to byłoby to najbardziej małostkowe i mierne zachowanie o jakim od dawna słyszałem zwłaszcza w odniesieniu do atmosfery spotu, którą uważam za rewelacyjną.

 

Czy ja Cię do czegoś zmuszałem. :szok:

 

Dobra tyłki Nam się przez rok zregenerują po tych km,a mordki stęsknią za sobą to i na Kaukaz się pojedzie jak pójdzie hasło.. :wink2:

Może za rok Płock? Byłoby idealnie w punkt na mapie dla każdego... :rotfl: (dla mnie znowu pewnie z 400, ale ja mieszkam na zad... z którego wszędzie daleko poza Berlinem..) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem panie "mundry" wypowiadanie się na tematy ktorych nie było się świadkiem jest typowe dla "młodych" a nie doswiadczonych inaczej, ktorzy nie potrafia zachowac sie podczas odsłuchu.

 

Więc jednak to prawda?

 

No to gratuluję kultury Radosław... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho widze Emil potrzebuje adwokatów i sie poskarzył na reakcje Radka... Nie potrafiłes sam sie wypowiedziec?

 

Dowiedziałem się o tym nie od Emila.

 

Ja myślałem że Radek ma czujniki które ostrzegają przed emilem i katapultują słuchającego :rotfl:

I ingerencja jest zbyteczna :)

 

A co niby 17stolatek ma powiedzieć dorosłemu facetowi?

 

Każdy powinien mieć w głowie powiedzenie ,że "zapomniał wół jak cielęciem był" stąd nie pochwalam czasami wyskoków Emila, ale potrafię je potraktować z przymrużeniem oka...

Odrobina dystansu nikomu by nie zaszkodziła...

 

Nie raz już komuś coś odstawił , aby daleko nie szukać ja sobie zrobiłem wycieczkę krajoznawczą do Lublina(1500km) w obie strony plus nocleg itp, kosztów w pytę, do tego wyszła niezamierzona afera z Siwym za którą przepraszałem potem, bo auto "grało" a nie zagrało... Okazało się ,że Emajl chcąc nie chcąc zawalił i co? Powiesiłem go? zabetonowałem mu nogi? Czy obróciłem w zart ,że się zdarza?

Czasami warto spojrzeć w tył i sobie przypomnieć jakim się było i jakie miało pomysły mając naście lat... Dobrze robi... :wink:

 

Rozumiem ,że pochwalacie sytuację kiedy będziemy na szybie auta wywieszać listę osób godnych odsłuchu( czytaj dobrze gadających odnośnie wykonywanej pracy lub auta) i tych , które mają je omijać szerokim na kilometr łukiem( bo raczyły coś tam skrytykować)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja jestem zdania ze jesli jest z kims kwas i jestem tego swiadomy, ba wszycy wokol wiedza ze jest kwas to skoro przez tyle czasu nie doszedlem do porozumienia i któras badz obie strony nie chca porozumienia to olewam temat, omijam z daleka i nie wchodzimy sobie w droge... Po co prowokowac? Ty to Ty a widac nie wszyscy reaguja w ten sam sposób...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...