Skocz do zawartości

"XVIII Moto Piknik NO LIMIT" – OLSZTYN, 17.06.2012r. III eliminacje do Finału Mistrzostw Polski Car Audio


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiem :) no i finały na które trzeba jechac :)

 

Oj oj... Nero już tak nie marudż.. :wink2:

 

A co ja mam powiedzieć? Z domu:

-Lublin 670 Km w jedną=1340 km w dwie strony...

-Sosnowiec 480 Km w jedną 960 km w swie strony

-Olsztyn 520 Km=1040 Km

-Izbicko 370 Km=740 Km

-Bydgoszcz 320Km=640 Km w obie...

 

Burek ma jeszcze dalej ode mnie i jakoś Nam nie przyszło do głowy narzekać ,że za mało zawodów czy za daleko... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Lublin 670 Km w jedną=1340 km w dwie strony...

-Sosnowiec 480 Km w jedną 960 km w swie strony

-Olsztyn 520 Km=1040 Km

-Izbicko 370 Km=740 Km

-Bydgoszcz 320Km=640 Km w obie...

 

Nie wyliczaj, tylko ładuj tweetery bo ciekaw jestem jak się spiszą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedzieć? Z domu:

-Lublin 670 Km w jedną=1340 km w dwie strony...

-Sosnowiec 480 Km w jedną 960 km w swie strony

-Olsztyn 520 Km=1040 Km

-Izbicko 370 Km=740 Km

-Bydgoszcz 320Km=640 Km w obie...

i za ta postawę w izbicku czeka cie pare talonów na browarka!

:zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie :P , a jak narazie 100% frekwencji :D , jeszcze dupsko sędziemu woże :D

 

Się nie chwal tak... Bo zacznę się zastanawiać czy czasami nie masz "forów" przy sędziowaniu za te podwózki.... :wink2:

 

Tomek, tylko nie mów, że mu GZ-y sprezentowałeś :D

 

Sprezentował, tylko jeszcze o tym nie wie... :rotfl:

Żartuję...

 

Nie wyliczaj, tylko ładuj tweetery bo ciekaw jestem jak się spiszą :)

 

Z miłą chęcią Tomek, ale zapylam trochę w robocie : ( dziś już zaliczyłem Słubice-Konin , Konin-Słubice czyli standardowo 500 setek w tyłku, a teraz kolację wcinam i znowu do roboty w hali :(

Ale, aby nie było, rozpakowałem GZty i opierając się na fotkach myślałem ,że są większe, a już szczególnie mając w głowie wielkość piccollo, czy szpilek, nie mówiąc o Dynaudio, patrzę... Ależ to maluszki?!

Na dniach zrobię wrzutkę do babci , i posłucham to napiszę jak tam odebrałem ich charatker i granie...

Ale najpierw call'nę do Ciebie jak je tam u siebie ciąłeś... :)

ps. Ale ta karimatka do zawijania paczki bąba... heheh serio można było nimi w piłkę grać... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakieś talony rozdajesz??

ja mam do Ciebie 300 w jedną stronę. Więc mogę na jakiś liczyć? :wink:

 

 

hehehh.... Było się wychylać Marbella? :rotfl: Teraz się nie opędzisz, od "kuponowców", więc życie, bez skrzynki małego jasnego w Izbicku nie ma co witać..;)

 

Ps. A swoją drogą już sobie obiecałem, bo zawsze się zwijam tego samego dnia ,że teraz muszę się trochę zbratać z "ciśnieniową" częścią kolegów...;)

Więc może być ciężko... Wieczorem piękne picie w wydaniu SQuality.... Rano mega kac i "ciśnienie" dB w głowie.... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha dobre :P . No daje radę chłopaczyna :D

 

Kurczę ,że mi się tacy "trudni" sąsiedzi trafili... :D

Tylko Siwy będzie miał trochę zagwozdkę a Amatorze... Kogo lepiej postroić Ciebie, czy Yariskę...

Jak coś to ja mogę go wybawić z dylematu jak by chciał... Zaopiekuję się garnkiem.... Hahahah :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Siwy będzie miał trochę zagwozdkę a Amatorze... Kogo lepiej postroić Ciebie, czy Yariskę...

 

Mówisz o finałach ? może już czas na Yariskę :) Bury to młodzik stażem w CA to pojeździ troszkę :) jakby co to ja oferuję swą "pomoc" w podglądnięciu ustawień, tak jak też mogę na szybko "przestroić" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o finałach ? może już czas na Yariskę :) Bury to młodzik stażem w CA to pojeździ troszkę :) jakby co to ja oferuję swą "pomoc" w podglądnięciu ustawień, tak jak też mogę na szybko "przestroić" :D

 

O ile nie okaże się ,że Adaś wszystkich "pogodzi"... :rotfl:

 

Ps. Co by nie wynikło wydaje mi się ,że każdy z pretendentów w Amatorze, zasługuje na to co wyjdzie...

Ja jestem realistą, więc nie mam wygórowanych oczekiwań, troszkę jeszcze mi się zejdzie z ogarnięciem docelowo mamby , więc może za rok, może za dwa będę miał aspiracje... A teraz trzeba się uczyć, nabierać ogłady, doświadczeń... Zawsze są jakieś plusy każdej sytuacji... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba Adaś to weteran i może nam Truck utrzeć noska :D , poza tym jest jeszcze kilka aut w tej kategorii :)

 

Adaś już "odpękał" swoje frycowe, podobnie i Yariska, więc w sumie to im się należy jakiś fajny prezent na zakończenie sezonu...

No ale wiesz Burek, młode wilki takie jak ja czy Ty rzadko bywają pokorne, więc pewnie trochę zamieszania będzie i dobrze! Chociaż nikt nie powie ,że amator to "nudna" kategoria z 3 autami na krzyż... :rotfl:

A jak "starszaki" Nam utrą nosa to cóż... Frycowe kolego frycowe... haha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...