Skocz do zawartości

"XVIII Moto Piknik NO LIMIT" – OLSZTYN, 17.06.2012r. III eliminacje do Finału Mistrzostw Polski Car Audio


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My już wróciliśmy.Impreza zorganizowana z rozmachem i bardzo udana.

Nasza yariska popłynęła na subbasie tak jak się spodziewałem...pewnie obstawiamy tyły :wink: Obroniły się rzeczy "pewne" z czego jestem zadowolony.

Sędziowie stanęli na wysokości zadania.Oceny były rzeczowe i skrupulatnie omówione.Funi sędziował Robert,któremu dziękuję za wskazówki.

Gratulacje dla wygranych w FUNI :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam kciuki :wink:

 

Żartowałem bo zaraz będzie , że obrosłem w piórka a to dowcip...

Szkoda,że mnie nie było bo pewnie impreza warta fatygi...

A z babcią nic pewnego czy będzie mi się chciało ciągnąć na dwa auta na Bydgoszcz... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3ci, trochę pechozol się trafił ,że mamba poszła jako pierwsza do oceny i z założenia poszła ocena z małym marginesem na lepszą ocenę, w razie W jeśli będzie lepsze auto, poza tym nie było wiadomo kto sędziuje i trochę z ustawieniem fotela była lekka buła :). Ale zadowolony jestem i tak jak na pierwszy raz.

W amatorze wygrała Yariska 15 pkt przede mną drugi Adaś 3 pkt za Yariską...

W maxi pierwsze Ty, Kwiatek 5 , Stanek 7my chyba

W Funi... nie wiem kto... Ale pamiętam ,że róznica między 3 autami była 1,5 pkt,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczko wyżej auto Bonlessa które było strojone na parkingu w arkadii :D

 

Tak najlepiej... Ja na Sosnowiec stroiłem auto po drodze w czasie jazdy na autostradzie... :rotfl:

Wcześniej zaś było siedziane do 3 rano i kicha...Czasami jest lepszy dzień i ucho i tyle...

A czasami im bardziej się chce tym zaczyna się kaszanić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...