Skocz do zawartości

"XVIII Moto Piknik NO LIMIT" – OLSZTYN, 17.06.2012r. III eliminacje do Finału Mistrzostw Polski Car Audio


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1. Jaroo - Leon

Gratulacje ! Bardzo przyjemnie grające auto

2. Gazownik - Audi (-1pkt do pierwszego miejsca)

Zrobileś zabieg na woofery o którym mówiliśmy ? ( chodzi o ustawienie Gainów )

3. Bonless - Honda(-0,5pkt do drugiego miejsca)

 

Już miałeś średniaka ?

 

Gęsto tam było ;)

Ale Danielku obie też należą się gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSQ powinno być :P ;)

 

Uprzejmie donoszę, że... choć nie chcę... no ale wypada... hehehh... :):wink2:

Będzie okazja na Izbicku, się wykazać jeśli ktoś ma ochotę na "czym społeczny" bo już będę osobiście, w zastępstwie żony. jako mąż i nie mąż... cytując słowa pewnej piosenki... heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałeś średniaka ?

 

 

Tak jak pisze Dan 2-drogi ale poprawione w stosunku do Lublina.

 

Super się słucha tego systemu.

 

 

Dzięki za słowa uznania :) Jeszcze raz gratulacje dla Ciebie, kawał dobrej roboty odwaliłeś z Beemką :D

 

Ogólnie impreza bardzo udana, sympatyczna atmosfera i rywalizacja na wysokim poziomie :)

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję wszystkim zwycięzcom i zawodnikom. Tak fajnie macie wrażenia z Olsztyna, że aż żal ,że mi tym razem nie pykło... :)

Ja w godzinach zawodów akurat siedziałem na seansie z córeczką "Goryl Śnieżek w Barcelonie"... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem tak tanio nie będzie, 2 x Big Mac w Mc zestawie xxl ;)

 

O ile tym razem uda Ci się uwalić revelatory na tosce to stawiam... hahah :rotfl:

 

Ok nie robimy OT, w sumie chyba fajne zawody były i impreza towarzysząca, każdy jak widać z wpisów w dobrych nastrojach, więc dobra tradycja tego rocznej edycji EASCA podtrzymana oby tak dalej... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tmosfera i zero rys na lakierze... :)

 

I nawet ani jednej szyby nie wybili? Weee, Adam a Ty na pewno w Olsztynie byłeś? Przecież tam podobno bez rys i szkiełka w pajęczynce się nie wyjeżdza... heheh :rotfl:

 

Ps.Ale ile osób takie bzdury zniechęciły...

 

Siergiej po raz n-ty drugi... Ale się go trzyma ta "karma"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo można zarobić :D

 

A Ty "pijaku degeneracie" jeden Ty... znowu miałeś okazję posłuchać sobie babcię w 3way'u i kolejna klapa :)

 

2 najlepszych aut w PL Warzywniaka (

 

W czym najlepszych?

Radek nie chce mi się zaczynać znowu głupiej dyskusji ale do kiedy przy 20 firmach w Polsce, nadal będą "błyszczeć" auta od Siwego w każdej kategorii, do puty nie będzie zdrowej sytuacji ....

Bo proszę Cię nie odbierając nic Siwemu z Know How ale wychodzi z tego ,że każda inna firma i stroiciel , to debil, i słoń mu nadepnął na ucho?

Wiesz ,że to patologiczna sytuacja i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim za miłe spotkanie, atmosfera super, impreza bardzo przyjemna, gratki dla zwycięzców!

 

i gratki dla Stanka za tempo powrotu ;) albo kupisz sobie F#1 status, albo przy następnej okazji oblepimy Ci auto taśmą w kształt napisu "Kubica" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...