Skocz do zawartości

"XVIII Moto Piknik NO LIMIT" – OLSZTYN, 17.06.2012r. III eliminacje do Finału Mistrzostw Polski Car Audio


Rekomendowane odpowiedzi

W czym najlepszych?

Radek nie chce mi się zaczynać znowu głupiej dyskusji ale do kiedy przy 20 firmach w Polsce, nadal będą "błyszczeć" auta od Siwego w każdej kategorii, do puty nie będzie zdrowej sytuacji ....

Bo proszę Cię nie odbierając nic Siwemu z Know How ale wychodzi z tego ,że każda inna firma i stroiciel , to debil, i słoń mu nadepnął na ucho?

Wiesz ,że to patologiczna sytuacja i tyle...

 

Truck , przeca Siergiej nie ma nic wspólnego z Siwym ;) i nawet nigdy nie miał :D .

W jakim sensie najlepsze ? Narazie warzywniak to moje marzenie ( chodzi o profil brzmienia i dynamikę systemu) bardzo podoa mi się jak gra to auto pod chyba każdym względem . Siergiej to takie auto do bulu szczegółowe , takie auto bardzo mocno zrobione na punkty , ale on dobrze wie że nie specjalnie podoba mi się jego granie ( bo jeszcze do niego nie dorosłem :) ) .

A Ty "pijaku degeneracie" jeden Ty... znowu miałeś okazję posłuchać sobie babcię w 3way'u i kolejna klapa

 

Oj tak , wesele było suto zakrapiane i chyba rano słyszałeś jaki miałem głos :D

 

ale czy mi sie wydaje, czy pomyliles kategorie?

Bo nie uwierze, ze Siwy sie pomylil

Maniek Ci wytłumaczy :D

I dobrze ze sie pojawila bo by nam sborna w maxi przetrzepala tylek

Nasi nie dali rady w meczu to chociaż Burkowóz wybronił honor narodu... Polska Biało-Czerwoni...

 

Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Truck , przeca Siergiej nie ma nic wspólnego z Siwym ;) i nawet nigdy nie miał :D .

 

Ja nie mówiłem Radek o Sergio... A bardziej o warzywniakach...

Masz prosty z brzegu przykład:

Maxi-Skoda by Siwy

Amator-Yariska by Siwy

Profi-Warzywniaki by Siwy

 

dobrze ,że nie ma już mini i outlow by i to by było by Siwy... Albo to jakiś mega talent, więc chapeau bas! Albo niezła "spółdzielnia" wzajemnej adoracji...

 

ale on dobrze wie że nie specjalnie podoba mi się jego granie ( bo jeszcze do niego nie dorosłem :) ) .

 

Sa takie auta do, ktorych się nigdy nie dorasta... ;)

 

Oj tak , wesele było suto zakrapiane i chyba rano słyszałeś jaki miałem głos :D

 

Heheheh.... no właśnie byłem w szoku ,że odebrałeś z rana skoro rzeczywiście do 5 rano trwał bal... Bo pić to trzeba umić... ;)

Co do głosu to jechałeś z rana barytonem... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówiłem Radek o Sergio... A bardziej o warzywniakach...

Masz prosty z brzegu przykład:

Maxi-Skoda by Siwy

Amator-Yariska by Siwy

Profi-Warzywniaki by Siwy

 

dobrze ,że nie ma już mini i outlow by i to by było by Siwy... Albo to jakiś mega talent, więc chapeau bas! Albo niezła "spółdzielnia" wzajemnej adoracji...

Wiem jak to Marcin wygląda , ale co mam powiedzieć ... Najprościej wsiądz w resztę aut i zobacz które gra twoim zdaniem najlepiej . Jeśli chodzi o warzywniaka , to naprawdę wsiądz , zobaczysz co tam sie dzieje , chyba nikt w PL nie miał wątpliwości że to auto po prostu gra . Yariska od lat Tnie się z Adamu łeb w łeb i w zależności od sędziego raz jedno , raz drugie wygrywa ( czasami Łukasz "gwoździo " się tam wtrącał) . Skodzianka , no tu nie wiem co mam powiedzieć , uważasz że nie powinna wygrywać ? (oczywiście pytanko na luzie :) )

 

Sa takie auta do, ktorych się nigdy nie dorasta... ;)

Fakt :D

 

jechałeś z rana barytonem...

Do teraz ledwo gadam :D , i kurna nie mogę zasnąć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak to Marcin wygląda , ale co mam powiedzieć ... Najprościej wsiądz w resztę aut i zobacz które gra twoim zdaniem najlepiej . Jeśli chodzi o warzywniaka , to naprawdę wsiądz , zobaczysz co tam sie dzieje , chyba nikt w PL nie miał wątpliwości że to auto po prostu gra . Yariska od lat Tnie się z Adamu łeb w łeb i w zależności od sędziego raz jedno , raz drugie wygrywa ( czasami Łukasz "gwoździo " się tam wtrącał) . Skodzianka , no tu nie wiem co mam powiedzieć , uważasz że nie powinna wygrywać ? (oczywiście pytanko na luzie :) )

 

 

 

Nie wiem, dlatego nie osądziłem tej sytuacji jednoznacznie, tylko zadałem retoryczne pytanie...

No bo sam przyznasz ,że patrząc z boku, już abstrahując od zawodników, bo zazwyczaj wiedzą trochę więcej , ale jako kibic, albo fan CA, patrzy w wyniki i do jakich wniosków dochodzi?

Jest tylko jedna słuszna "parafia" jeśli się chce wygrywać? Bo opierając się tylko na tabeli taka osoba jest gotowa wysnuć takie wnioski, pewnie krzywdzące...

A co z innymi wieloletnimi firmami, naprawdę mają tak mizerny poziom czy o co kaman?

Co do Twojego auta, to zasłużenie póki co wygrywa w tym sezonie , i dobrze o tym wiesz, że tak uważam, jeśli by się pojawiło inne według mnie mocniejsze , to już trochę mnie znasz ,że jestem szczery i pewnie wprost bym to wyraził. Póki co Burkowóz rzadzi i tyle...

 

Do teraz ledwo gadam :D , i kurna nie mogę zasnąć ...

 

Ja też coś... :( Dziabniemy w gałę Chivasa na dobry sen? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieszk , dużo firm robi autka , dużo firm robi to naprawdę dobrze , ale jeśli chodzi o strojenie w PL jest tylko parę osób które naprawdę dobrze to robią . Siwy miał moim zdaniem po prostu też szczęście bo trafił na podane osoby które się wciągneły i robią to też dla Funu . Tak jak ty , zrobisz jedno i drugie auto , zakładajcie jakiś team i może bedzie pierwsze w Funi , w Amatorze , może kwiatek pojedzie w Maxi i będzie nowy najlepszy tim :D

No i spoko :) , koniecznie posłuchaj Eweli i Kuby i wydaj wyrok , jestem Ciekaw :) .

Ja też coś... Dziabniemy w gałę Chivasa na dobry sen?

Niee , kurw... bo żurne , wstręta załapałem za dużo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i spoko :) , koniecznie posłuchaj Eweli i Kuby i wydaj wyrok , jestem Ciekaw :) .

 

Szkoda ,że mnie nie było bo w tym roku to była pierwsza okazja aby posłuchać tych autek...

A nie wiesz czy pojadą na Izbicko?

Jeśli jednak okazało by się, że w każdej klasie auto by Siwus, to inna liga brzmieniowo, to trochę smutny obraz jeśli chodzi o możliwości innych firm...

Ale ok, szkoda strzępić język, ważne ,że to kolejne zawody, o których usłyszałem ,od chłopaków ,że co do sędziowania to pełna profeska , rzetelność i pełne omówienie ocen i to jest dla mnie super.

 

Niee , kurw... bo żurne , wstręta załapałem za dużo :D

 

Ty nie mów ,że się nawracasz na nowo wiarę? Burek trzeżwiutki jak łza? :)

I jeszcze w koszulki strefowe chcesz się odchudzać... Tak dalej pójdzie to na zlocie strefy przejdę koło kolegi i nie poznam... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yariska od lat Tnie się z Adamu łeb w łeb i w zależności od sędziego raz jedno , raz drugie wygrywa ( czasami Łukasz "gwoździo " się tam wtrącał) .

dla sprostowania tnieć się może i tnie yariska z mundkiem ale bardziej o 2 i 3 miejsca, pierwsze przeważnie zgarniał Łukasz. Mondeo dopiero w tym sezonie po raz pierwszy od 2009 roku zdobyło pierwsze miejsce w Lublinie i Sosnowcu (tylko że na tych eliminacjach nie było ani Łukasza ani Eweliny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i gratki dla Stanka za tempo powrotu ;) :D

 

Jakby co to mam jeszcze 4 i 5 bieg :wink: Również gratulacje dla wszystkich zwycięzców i nie zwycięzców, atmosfera bardzo fajna, oceny rzetelne i dokładnie omówione. Do zobaczenia pewnie w Izbicku :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieszk , dużo firm robi autka , dużo firm robi to naprawdę dobrze , ale jeśli chodzi o strojenie w PL jest tylko parę osób które naprawdę dobrze to robią . Siwy miał moim zdaniem po prostu też szczęście bo trafił na podane osoby które się wciągneły i robią to też dla Funu . Tak jak ty , zrobisz jedno i drugie auto , zakładajcie jakiś team i może bedzie pierwsze w Funi , w Amatorze , może kwiatek pojedzie w Maxi i będzie nowy najlepszy tim :D

 

Tia dream team... Ja tylko ten rok dociągnę do końca i finito... Co "ugram" to ugram, szkoda mi już troszkę czasu i pieniędzy, mimo wszystko to droga zabawa...

Wolę te siły i środki przeznaczyć sobie na dopieszczenie aut strojeniowo, pod typowo swoje preferencje... :)

Nigdy nie ukrywałem, że zawody w tym roku to tylko wypadkowa mojej pasji jako takiej i najzwyczajniej w świecie chciałem zobaczyć to od "środka"...

Natomiast , jeśli miał bym wybierać jedno z dwóch aut na finały to wolałbym wziąść babcię, mam sentyment i dużo serca dla tego auta, to moje oczko w głowie, stara ale jara, wiele nocek już zarwałem na nią, więc jeśli chodzi o jakieś "ambicje" to na tym aucie mi najbardziej zależy... A Bmka jak Bmka... to nie moje auto na co dzień a żony... ;P

I tak będzie słuchać RMF FM, na F#1..... Więc co za różnica? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej jestem za tym zeby imprez było więcej (nie pisze 20 ale minimum 7-8 w sezonie)

Na ilu byłeś w tym sezonie ? :)

dla sprostowania tnieć się może i tnie yariska z mundkiem ale bardziej o 2 i 3 miejsca, pierwsze przeważnie zgarniał Łukasz. Mondeo dopiero w tym sezonie po raz pierwszy od 2009 roku zdobyło pierwsze miejsce w Lublinie i Sosnowcu (tylko że na tych eliminacjach nie było ani Łukasza ani Eweliny)

Tak jeszcze troszkę prostując to w czołówce zeszłego sezonu witał Sieriosza i Kuba :)

Grubo kolo pojechał ;)

2x hx2 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja to znam... :hyhy:

 

No co Tomciu, przynajmniej nie dorabiam ,żadnych pieknych "historii", proza zycia się kłania... hahah :)

Pewnie ,że bym chciał aby i Ona, miała czasami gęsią, po jakimś tam mega fajnym akurdzie struny, czy tak jak ja, gdy orkiestra symfoniczna się "zrywa" po spokojniejszym momencie... ale...

Trzeba szanować siebie nawzajem i swoje pasje, więc Ona ma swoje ja mam swoje...;)

 

a będę w sumie na 66% imprez w tym roku...

 

A to dopiero będziesz... Lecz skoro tak "mało" i powinno być z 2 razy więcej to , powinieneś mieć 100% w tym sezonie skoro to "tylko" 3 eliminacje były... :huh::wink2:

Trzeba umieć doceniać to co jest... Szału nie ma w branży CA, w dobie internetu i alledrogo... Więc nie dziw, się ,że nie każdego partnera EASCA stać na pokrycie kosztów takiej imprezy...

Krytykować oczywiście zawsze można, tyle ,że zastanów się , co jeśli nagle Jurkowi by się "odwidziało"? W 40 milionowym kraju , spotkać czy też sprawdzić można by się było jedynie na spocie pod centrum hanlowym...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy "obiekt" stoi na podjeździe, pytanie tylko czy wejdzie tam to co chciałbym, czy zrobie sobie coś na wzór KAczki :)

 

Weee biały.... Muchi będzie widać... :rotfl:

Oczywiście żartuję... Fajny zgrabny białasek, dla kobitki jak znalazł... I co też przejdzie jedyną słuszną drogę CA? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weee biały.... Muchi będzie widać... :rotfl:

 

Nie do końca biały :)

 

zdjęcie robione ok 20 po zachodzie i do tego pod zadaszeniem, kolor w słońcu wpada w złoty, pod kątem w błękit, a po zachodzie robi się lekki popiel.

 

Lakiernik naklnał sę na maxa :) zderzaki maluje jeszcze raz :)

 

Fajny zgrabny białasek, dla kobitki jak znalazł

 

Mam nadzieję, bo jak na razie to wszystkie poniżej 3.5 V6 mi wpadają, ten choć plus że automat i to zwykły "olejowy"

 

I co też przejdzie jedyną słuszną drogę CA? :)

 

a ma jakąś inną ? :) pytanie jaką :D

 

Szyba do połowy dachu, lusterko wsteczne na suficie, jak potem scenę ustawić :) jedni powiedzą ok że wysoko, innym wyjdzie za horyzont :D

 

P.S. paczka dziś poleciała :) sorry....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba do połowy dachu, lusterko wsteczne na suficie, jak potem scenę ustawić :) jedni powiedzą ok że wysoko, innym wyjdzie za horyzont :D

 

P.S. paczka dziś poleciała :) sorry....

 

Ja proponuję scenę ustawić wedle widoku zachodzącego słońca w takiej "panoramie" (miodzio... :wink: ), lusterko jest takie banalne...

Ciekawi mnie jak z nagrzewaniem w słoneczne dni, auta z takim baldachimem ?

 

ps. Mikołaj mnie jutro odwiedzi? Dziękuję.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dopiero będziesz... Lecz skoro tak "mało" i powinno być z 2 razy więcej to , powinieneś mieć 100% w tym sezonie skoro to "tylko" 3 eliminacje były...

matma sie kłania.... a to że będę to chyba logiczne skoro zostały zorganizowane dopiero trzy eliminacje...

moze jestem w błędzie ale w 2010-2011 roku też był internet tak rozwinięty i jakoś udało się zorganizować tego więcej.... wiec chyba jesteś w błędzie posząc to co piszesz....

spotkać czy też sprawdzić można by się było jedynie na spocie pod centrum hanlowym...;)

Jakos w poznaniu sie udało..... jakieś pytania??

zaznaczam ze napisałem tylko o poziomie zawodów, jak gdzieś ktoś mądry napisał ze lepiej mniej zawodów ale za to na lepszym poziomie.... wiec podsumowałem to pisząc ze tylko jedno auto wypruło ponad 150db... przy praktycznie takiej samej ilości uczestników db jak w sosnowcu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...