Skocz do zawartości

Dzisas jak oni grają


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 377
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No ale mozna sie nie dac? Mozna?! Mieli nas ruskie rozjechac jak autobus a tu 1:1 i pod koniec nasi naprawde zdrowo cisneli. Po raz pierwszy jak zyje nasi nie graja jak zwykle. Stawka jest otwarta i decydujacy bedzie mecz z pepikami, jak nasi podejda do niego jak do ruskich to perspektywy sa obiecujace :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buła mi się cieszy, nie licząc tego momentu załamania w pierwszej połowie, kiedy odpuścili, naprawdę fajny mecz! Zwłaszcza ,że obie drużyny grały dość otwartą piłkę to i akcji trochę było..

Uważam ,że Lewandowski nie miał dziś wsparcia na skrzydłach, jak już doszedł to zaraz go ruscy skosili(ku...a co z tym sedzią, jechali go kilkanaście razy po murawie ,a skończyło się ,że... Lewandowski miał kartkę, pied... Gebels).

Tytoń fajnie się poruszał w bramce.

Szkoda tylko ,że Nam szczęścia zabrakło, choćby ten kiks na początku meczu kiedy piłka głupim trafem poleciała akurat w nogi ruskiego bramkarza.

Odrobina szczęścia i byśmy dziś zamietli Wańki wstańki... :)

 

ps.Jutro polecam poczytać Wasze komentarze od początku meczu.... Ja lałem ze śmiechu... :rotfl:

 

Aha bramka Błaszczyka, piękna, pięknaaaa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dzisiaj mam taki dobry nastrój dzięki chłopakom,że każde "jajo" przejdzie ze śmiechem... ;)

 

z wrodzonej natury do robienia na złość innym ludziom :)

 

Se naturę zmień , Ty złośliwcze jeden Ty... :)

 

Wystarczy, już jedna etatowa "szydera" na dodatek Stolycowa.... Dan.. Pozdro... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zmiany trochę późno :/ Najlepsza ta, na sam koniec i wnerwiony Obraniak - po co go zdjął w 93 min ? :cisza:

Obraniak nie grał na swoim poziomie tak mu się dziś przyglądałem straty, nie biegał, jedna ciekawa wrzutka z 6 min, która prawie zakończyła się bramką wprowadziłbym rybusa lub wolskiego na skrzydło na podmęczonych ruskich niech cisną

no i te zmiany pozycji Obraniaka, Błaszczykowskiego i Rybusa (wiadomo dziś wariant defensywny), żeby wprowadzić zamieszanie w szeregach rywali ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...