Skocz do zawartości

Dzisas jak oni grają


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

raczej klniemy i idziemy sie uchlac w smutku

 

Martyrologia.... Każdy Nas bije, nikt Nas nie kocha, każdy jest be a my najlepsi.... heheh

Jeszcze pisiorów brakuje i wymyślą teorię spiskową jak to ,że ruscy kaczkę strącili i samolot powinien ściąć brzozę przy 300km/h.... pewnie czesi mieli zajebisty elektromagnes pod murawą i przyciągali Naszym korki... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 377
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Już jakiś idiota politykę w to miesza....

 

Idiota nie umie wyczytać żartu zawartego w zdaniu... I autoironii z polaków... Jakoś Irole się nie użalają....Ale Ciebie mi żal.... Spójrz w lustro... już? Właśne patrzyłeś na 100% idiotę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idiota nie umie wyczytać żartu zawartego w zdaniu... I autoironii z polaków... Jakoś Irole się nie użalają....Ale Ciebie mi żal.... Spójrz w lustro... już? Właśne patrzyłeś na 100% idiotę...

 

Są żarty na poziomie i nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... dzisiaj załoba narodowa.... dajcie sobie spokoj tylko wypijmy zeby w koncu nam sie udało....

zeby Boniek, Buncol, Lato Smolarek i Młynarczyk kiedy wrocili,,,, ja pamietam mecze z 78 i głownie z 82 ... to bylo coś naprawde wielkiego....

wierze ze kiedys jeszcze cos takiego przerzyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam żadnym krecikom kibicował nie będę, bo i niby czemu im ? Kacapów załatwili Grecy, a nie my, dzięki naszej porażce wyeliminowaliśmy ruskich... Grecy wiedzieli o co gra się toczy, a nasi niestety, ale byli po prostu gorsi. Z początkiem meczu nasi cisnęli, ale nieskuteczność i się zemściło, tym bardziej, jak się kreciki dowiedziały, jaki wynik w Wawce, to drużyna jak by wcale nie ta :) Biadolić nie ma co, jak będę kibicował Hiszpanom, za ich piękny dla oka futbol :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są żarty na poziomie i nie...

 

 

Owszem, ale albo się prowadzi dyskusję na poziomie albo i nie.... Można mieć inne zdanie na daną kwestię, a jednak nikt poza Tobą nie poleciał osobowo, z epitetami typu "debil", "idiota"....

To kto tutaj trzyma poziom ja czy Ty?

Zakpiłem trochę z Naszej wrodzonej cechy czyli szukania zaraz drugiego dna, dla jakiejś porażki i użalania się, zamiast cieszyć z tego ,że przykładowo mamy fajny turniej u siebie....

A że arcymistrzami w wymyślaniu tego typu teorii są panowie zgromadzeni wokoł kółeczka moherowego, to zastosowałem to porównanie...

Pozdrawiam kolego akurat nie mam ochoty na pilowanie się na siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na rozładowanie żalu do Czechów to byłem jakoś 2 lata temu w Pradze , zamawiamy coś do picia w ogródku na starym mieście moja chciała wodę a kelnerka:

 

Perliwa czy Neperliwa?

 

heheh

 

gazowana czy nie gazowana...

 

swoją droga fajne tam mają holki... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz najważniejsze:

- rozpędzić w 3 wiatry ten cały PZPN,

- pozamiatać po nich - nie patrząc na konsekwencje (zawieszenie w FIFA itd.),

- zacząć wszystko od nowa ekipą, która nie będzie jeszcze zza komuny,

- wymienić ministre, bo strasznie bełkocze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na pilke kiedys - jak to kolega wymienil tyle nazwisk (Boniek, Buncol, Lato Smolarek i Młynarczyk) odnosze wrazenie ze kiedys sie gralo w gale w 22 zawodnikow bo teraz jest 11 i mamy 3 Lewandowski, Blaszczykowski i Tyton - ten ostatni na bramce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

futbool przez 20 lat sie zmienił....

kiedys nie mielismy gwaizd które gały głównie dla kasy... dla nich głownie liczyła sie reprezentacja... dopiero po 82 zawodnicy rozeszli sie po klubach... wczesniej wszysy byli z klubów krajowych

teraz gwiazdy graja w klubach zagranicznych,,,tam wyprówają z siebie żyly... w reprezantacji juz grają głównie dla honoru i reprezantacji

 

niech nikt mi nie mówi ze buza trasferowa woków lewego i kuby nie miała zadnego wplywu na ich gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja i tak sądzę że to i tak najlepsza reprezentacja jeszcze cos pokaże są młodzi i chcą grać i my chyba zbyt wiele oczekiwaliśmy od nich ja liczyłem na wyjście z grupy bo wtedy byśmy grali z Niemicami więc i tak byśmy odpadli cóż stało się jak się stało "live goes on" euro trwa dalej

p.s. szkoda że smuda odchodzi bo co dalej znowu jakiś zjeb przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że to bardzo dobre, że grają za granicą. Mają doskonałe warunki rozwoju, bardzo dobre zaplecze do treningów i profesjonalnych trenerów. Jak są ciągle na wysokich obrotach to wiedzą w czym rzecz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby jak najwięcej grało za granicą bo nasza polska liga to jakaś porażka i jedyną opcją ogrania i polepszania umiejętności mają w zagranicznych klubach ja wierzę w tą reprezentację oni jeszcze pokażą że potrafia grać dajmy im trochę czasu trza zapić gorycz porażki i pożegnania się z turniejem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...