Skocz do zawartości

Dzisas jak oni grają


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 377
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Obraniak nie grał na swoim poziomie tak mu się dziś przyglądałem straty, nie biegał, jedna ciekawa wrzutka z 6 min, która prawie zakończyła się bramką wprowadziłbym rybusa lub wolskiego na skrzydło na podmęczonych ruskich niech cisną

no i te zmiany pozycji Obraniaka, Błaszczykowskiego i Rybusa (wiadomo dziś wariant defensywny), żeby wprowadzić zamieszanie w szeregach rywali ;)?

Zgadzam się z Tobą, ale jak grał gorzej, to właśnie zmiana powinna nastąpić wcześniej :) Niech zmiennik ma te 15 - 20 min na wykazanie się, a nie 15 - 20 sekund :P Dobrze było, a mogło być jeszcze lepiej :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy tak mecz o wszystko.

 

Dobrze ,że mecz o wszystko bo zazwyczaj ten drugi to był "mecz o wszystko" a ten ostatni to był "mecz o honor" więc progres jest...

Zobaczymy jak im pójdzie nie ma co popadać w hurra optymizm to i rozczarowania nie będzie...

Trzymam kciuki za mecz z Czechami, wystarczy jedno skromne 1:0... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni już zostawić Tytonia, jest w "ciągu" rozegrany, do tej pory się sprawdzał, a Szczęsny, siedział na ławie( szkoda kurczę chłopaka, tak głupio, wyłapał tą kartkę, ale być może uratował tego gola).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój typ 1:0 dla Polski a co do bramkarzy to Tytoń fakt dobrze się pokazał ale to szczęsny gra ciagle w PremierLeague u "Kanonierów" w bramce i on jest numerem 1 w bramce polski jeśli zostanie Tytoń dla mnie ok jeśli Szczęsny także. Co do tego faulu to grałem trochę w młodzieńczych latach (byłem bramkarzem i zrobiłbym tak samo) i jego reakcja była słuszna bo tak by było na 100% 2:1 dla Grecji a karny to zawsze loteria i jest 50/50. Szczęsny jest młody i musi się jeszcze uczyć ale każdy nawet najlepszy bramkarz popełnia błędy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęsny jest młody i musi się jeszcze uczyć ale każdy nawet najlepszy bramkarz popełnia błędy.

 

Zdąży się jeszcze nagrać :) Nadal jest numerem jeden, a tak i to i Tytoń ma okazję się pokazać, inaczej by pewnie do tej pory grzał ławę....

Ciekawe czy Rosicky zagra u Czechów?

Ogólnie fajna atmosfera wśród kibiców się zrobiła Polacy i Czesi razem a nie jakieś zgrzyty i spinki jak z Ruskimi...

A ta flaga o powierzchni 1500 m2 to już petarda! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...