Skocz do zawartości

Car Audio - a kobieta, rodzina, znajomi


Dareek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moja żona nic nie mówi...wie że zapindalam w delegacjach stosunkowo nie pije nie pale...nikt głodny nie chodzi..no może czasem powie buty bys se kupił bo juz zdezelowane ;) masz....ale jest ok.choć cholera wie co jej w głowie sie dzieje wtedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+"na cholerę ci te graty,są inne ważniejsze wydatki"

 

Jak np. wódka i papierosy :D najwięcej mają do powiedzenia ci co grubą instalkę w 5 lat z dymem puścili a palą i piją od 30 :D

Też to przerabiałem nie raz, ale jak jednemu czy tam drugiemu podliczyłem ile wyjarał w swoim życiu i wyszło że to te klocki co mam w aucie + jeden dobrej kalsy samochód to już więcej tematu nie podnosił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niedługo drzwi będzie trzeba we dwóch otwierać" Reakcja dziadka gdy wsiadał do auta po wygłuszeniu drzwi :rotfl:

A to Starszej po małym pokazie "JESTEŚ POJE.... Nie dość ze wydaje kasę na leczenie żołądka to za chwilę wizyty u Laryngologa "

Tylko Ojciec jest zachwycony i sam przesiaduje w aucie słuchając Pink Floyda itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kobieta jest zajebiscie wyrozumiala :) Raz sie tylko wrukwila jak mi kupila woofery i po 3 tygodniach je sprzedalem :P A tak ogolnie to tez jak chce mam caly dzien i noc dla siebie :) Rodzice dumni, ze nie pije, nie pale tylko mam pasje :rotfl: Jakby wiedzieli ile sie przeturlalo/przelalo podczas roboty.. A kumple.. Kilku udaje ze sie zna, kilku mowi ze zajebiscie (ale oczywiscie tylko jak suba rozkrece :) ) Na normalnych ustawieniach 90% "niebranzowych" ludzi twierdzi, ze malo basu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł do mnie kiedyś sub. 2x12" ze skrzynią. Ogromne ale dobrze opakowane. Pan z Allegro wysłał mi to nie na adres który podałem tylko do rodziców(taki miałem podany w allegro). Dzwoni mama:

-paczka do Ciebie przyszła, ZNóW KUPUJESZ JAKIEŚ TE SWOJE ŚMIECI?!?!!!!!

-nie mamo. Spokojnie. To szafka... Do łazienki...

 

Tekst mojej byłej dziewczyny. -Kable? Znowu?! Jeszcze jedne kupisz to Cię na nich powieszę... Kur...a tyle pieniędzy na jakiś kawałek drutu w plasticzku! Nie mogłeś se w media kupić?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tata strasznie przeżywa rozmiar i wagę skrzyni w bagażniku. Nie macie tak też ? ' Przecież to jakbyś woził dwa worki kartofli ' :rotfl: Jak sprzedałem infinity 1220de (a to duża skrzynia) myślał, że w końcu coś mniejszego bedzie, a tu re-audio se w br i skrzynka jeszcze cięższa. Żony jeszcze nie mam, ale moja dziewczyna wszystko rozumie i sama jara się nowymi rzeczami tak jak ja. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że zdradziłem Nasze "plemię" ale dałem przed chwilą mojej do poczytania tego posta w ramach terapii, może się lepiej poczuje ,że nie tylko Ona ma tak przegibane ze mną i są inne piękne połowy...

Swoją drogą naśmiałem się czytając posty i stwierdzenia, wypisz wymaluj , jakie sam słyszę często gęsto... :)

 

Lepsze od kabaretonu... :rotfl:

Właśnie wróciłem z roboty po ciężkim dniu i mi poprawiliście humor... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nic nie gadam - zawsze wszystko pożyczone , a paczki zamawiam tylko kurierem do pracy :P

 

Ja wysyłam do dziewczyny lub zaznaczam odbiór własny i zgarniam sprzęt z sortowni :) Dziewczyna tylko dziwnym wzrokiem patrzy. Żeby było weselej paczki z CA i tuningiem sąsiad każe przysyłać do mnie bo tez mu marudzą w domu. No i jak chyba każdy zaniżam wartość gratów ;)

Nie palę, alkohol tak często jakbym był zaszyty, zarabiam dobrze więc mogę i sobie pozwolić na małe co nieco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedna zasade.Wszystkie paczki przychodza do rodzicow,kolegow itp Raz mi nawet dziewczyna z ulicy ze smietnika karton po paczce wyjela i przyniosla do domu z pytaniem gdzie jest zawartosc???? Na pytanie czy nie mozna tego raz zamontowac tak zeby juz gralo na stale odpowiadam: nie! lub chcesz zebym wydal 25tys na sprzet za jednym razem????? To ja uspokaja :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie spotkałem sie z aprobata bliskich w temacie audio a przeważnie lecą teksty: "Czemu ciagle coś zmieniasz"

 

a dla kolegów: "tyle kasy a tak słabo gra ( w ich rozumieniu łupanie przesterowanym basem ze starych blaupunktów po 200zl)"

 

PS. Dziewczyna na pytanie czemu znów to zmieniasz otrzymała odpowiedź: "życie to ciągłe zmiany, ciesz się, że nie mam takich planów względem Ciebie " :wink: Od tej pory jakby zrozumiała :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie muszę kombinować i oszukiwać z wartością, na pytanie ile kosztowało, podaje ile zapłaciłem - na choinkę kombinować :) Może dlatego że trwa to od 97-98r i już się przyzwyczaiła :P Nawet zakup drugiej F1ki to był żony pomysł, bo dobra cena była :)

Tak samo jak wyjazdy, informuję wcześniej że jest zlot.... i jadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też otoczenie przywykło z czasem :D Z początku było dokładnie tak jak piszecie, ale teraz już nikt nie ma jakiś uwag.. Jedynie niektórzy właściciele sąsiednich garaży dziwnie patrzą :)

 

Nie palę, alkohol tak często jakbym był zaszyty, zarabiam dobrze więc mogę i sobie pozwolić na małe co nieco :)

 

Ja nie zarabiam, ale pieniądze na audio i inne niezdrowe przyjemności jakoś się znajdują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...