Skocz do zawartości

Auto Moto Show – SOSNOWIEC, 19-20.05.2012r.


Rekomendowane odpowiedzi

wyrzuty, nie bo to była trafna ocena - zapytaj lepiej Pawła jak Brax działał :) a raczej jak bardzo nie działał hehe

 

Wyłączył się w trakcie odsłuchu 3 x po ok 5 sekund. Niestety te piece tak mają i taki jest ich urok. Przynajmniej 2 moich sztuk. Co prawda akurat trafiło to na odsłuch - wcześniej nie wyłączyły mi się z dobry miesiąc :D Dlatego co do kwestii wyłączenia się nie mam jakichkolwiek pretensji ...

 

Najprawdpodobniej winą było słoneczko które cały czas grzało im w palnik - autko cały czas stało otworzone i dostępne dla każdego.

 

Nie zmienia to jednak faktu, że konfiguracja auta nie była grzebana z dobre pół roku jak również strojenie. Na tym samym setupie było ono w Lublinie gdzie punkciki za pewne aspekty brzmienia różnią się co najmnie diametralnie.

 

Rozumiem, że ludzie są inni i chwała stwórcy za to - bo było by smutno :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem.. To gdzie byly 8" w drzwiach i jakis ziomek kimal przez pol spotu :)

 

jak się na koniec przyjeżdża to można odnieść takie wrażenie, kimałem może z 1,5h przed wynikami (i w trakcie i po też zresztą...) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdpodobniej winą było słoneczko które cały czas grzało im w palnik - autko cały czas stało otworzone i dostępne dla każdego.

 

To taki stary wyga jak Ty Pawełku i zbaboliłeś z tymi swoimi patelniami do pieczenia kiełbasek? ;)

Jak mi Tbrek pokazał w Berlinie jak się nagrzewają Braxy, to ... się sparzyłem, a była zimna pogoda, wiedząc to,że tak się grzeją niemiłosiernie, przy tak słonecznej pogodzie, dać im się odcinać?

Ja także miałem trochę kłopotów ze słońcem ale starałem się reagować...

Było mineło... Do Olsztyna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi Tbrek pokazał w Berlinie jak się nagrzewają Braxy, to ... się sparzyłem, a była zimna pogoda

 

Pawła X4 aż tak się nie grzeją :) dziś 29st, pograłem sobie ponad 2h, i to dość ostro, temperatura obudowy 92st C :) a wtedy grały ostro ponad 4h :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ startował? :)

Niestety nie choć zamiar wystartować w zawodach miałem. Może następnym razem się uda... :)

 

 

Ogolnie dzieki za spotkanie i pogadanki - Sinoff, duzo mi wyjasniles :)

Miło słyszeć :) Może teraz uda Ci się dobrać woofery z których będziesz zadowolony i wcale nie muszą być to AD w600 :)

 

Jest pewien rodzynek u Grzegorza w aucie, który jest po prostu świetny. Zachorowałem na ten sprzęcik...

Tak, jest rodzynek - o suba chodzi w tym przypadku, mimo iż jest typowym uzupełnieniem woofera, to robota którą robi w znacznym stopniu odbija się na całości grania.

Dzięki stochus za tego mini spota... i do następnego razu :)

 

ktory bo tam ich troche jest? :P

Tak trochę dziwnych i stosunkowo mało popularnych klocków wożę, taka tam powiedzmy... moja droga :D

Chyba nie bo by w funi byl, aczkolwiek nie wiem jak gra u burego :P

Tak razem z gazownikiem w klasie.

 

Zawsze rozumiem krytykę i cieszę się na nią

Z mojej strony raczej wrażenia. Moim zdaniem granie na wysokim poziomie o drapieżno-agresywnym charakterze, które doskonale wpasuje się w trash metal lub punk gdzie podczas jazdy noga właściwie sama będzie mocniej dociskać pedał gazu. Sądzę, że przy odgrywaniu płyt takich wokalistek jak Enya lub Sade może braknąć części jedwabistości i delikatności jakie ich nagrania ze sobą niosą ale muzycznie takie nagrania to już zupełnie inny biegun.

Myślę, że z wooferów można wycisnąć jeszcze więcej "powietrza" może trochę kosztem głośności, z resztą zamieniliśmy z burym kilka słów na ten temat podczas odsłuchu w aucie. Z kolei granie szpilek przy płytach ostro wydanych może być uciążliwe ale już chyba taki ich urok.

Jest jeszcze kwestia wooferów grających "w tyłek". Rozumiem, ze taka aplikacja to świadomy wybór jednak scena tuż przed miejscem odsłuchowym zmniejsza moją radochę ze słuchania muzy w aucie, szczególnie w odbiorze tego co gra woofer i sub.

 

 

Druga instalka, której słuchałem była dziełem pavliqa. Granie o zupełnie innym charakterze niż u burego. Na myśl przychodzi mi spokojny, przesycony basem blues grany w jakiejś małej knajpce albo wolne kawałki regge pogrywane przez facetów w dredach, to chyba najlepiej oddaje atmosferę którą ja odebrałem u pavliqa w aucie.

Drzwi dają potężną ilość basu i jak dla mnie ali mieszkający w bagażniku powinien zadowolić sie zamkniętym, grubościennym pudełkiem o kubaturze ok 25l. Do tego może jakieś ruchy by się przydały na średnich i wysokich aby ciut bardziej ożywić system, takie całkiem małe ruchy.

 

Trochę tylko szkoda, że nie miałem okazji posłuchać innych aut, między innymi auta trucka byłem ciekaw - no ale kto późno przychodzi ten... :)

Dzięki wszystkim za miło spędzony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...