Skocz do zawartości

Auto Moto Show – SOSNOWIEC, 19-20.05.2012r.


Rekomendowane odpowiedzi

Ache Ty w ogóle jesteś dziwny koleś, chcesz mieć jeb..... z drzwi to wstaw sobie dwie 10tki estradowe i zasil to odpowiednio i będziesz miał wszystko, bo 10tka w estradzie to średni-mały kick bas jak wiadomo. Polecam stronę naszego kolegi z Niemiec Mr. Woofa który sztukę paneli drzwiowych z 8kami ma opanowną do perfekcji, a i chyba 10tki też montował jakieś w drzwi.

to niech mi ktos teraz wyjasni jaki jest sens robienia w ogole zawodow sq ?

Wnoś coś ciekawego do wątku a nie głupie pytania...

 

Sory chłopaki za offtop ale nie mogłem się powstrzymać...

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ache Ty w ogóle jesteś dziwny koleś

 

Jo wiem :D Jasne i za autem bedziesz latal Ty i przy kazdym otwieraniu drzwi bedziesz stal ze stopka i podtrzymywal zeby nie opadly :D Sluchalem tych 8" w drzwiach w Audi u Kwiatka i z tym Aliante jakies takie za tluste jak dla mnie to bylo :) Ale o to chodzi, wlascicielowi tak pasuje i to jest najwazniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik pawellaby dnia 20 maj 2012 - 01:56 napisał

to niech mi ktos teraz wyjasni jaki jest sens robienia w ogole zawodow sq ?

Wnoś coś ciekawego do wątku a nie głupie pytania...

 

Sory chłopaki za offtop ale nie mogłem się powstrzymać...

Wg. mnie to dobre pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie to dobre pytanie

wiele się wyjaśni, jak ktoś odpowie na moje pytanie, czy po odsłuchach była jakakolwiek zmiana w systemie, jeśli była, to wiadomo, nic do nikogo nie mam, jeśli jej natomiast nie było, kto ktoś chyba ma kłopoty z percepcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech mi ktos teraz wyjasni jaki jest sens robienia w ogole zawodow sq ?

 

Wg. mnie to dobre pytanie

 

wg. mnie dobre pytanie to:

 

- Jaki sens robienia instalek, jak zasilane z radia gra najlepiej :)

 

Jak widać nie trzeba ładować xxx kasy w piece i instalkę, tylko trzeba wiedzieć jak wykorzystać zwykłe radio....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem wczoraj ;) Impreza - wystawa - porażka. W Lublinie było o wiele ciekawiej. Przynajmniej samochody na hali były dostępne bez problemu. Tutaj fury pozamykane. Nie bardzo ogarniam po cholere wystawiac samochody i je zamykać przed oglądającymi. To tak jak lizaka polizać przez szybę. Bez sensu.

 

Co do zawodów - to no comment :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakąkolwiek zmianę, bo jak już Marcin pisał, gdy my słuchaliśmy tego systemu, to niestety, woofer grał bardzo słabo...

 

Czyli nie tylko ja to uslyszalem :) Jesli mowimy ciagle o aucie Burego, bo juz sie potracilem :P

 

 

Co do zawodów - to no comment :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Gratuluję zwycięzcom i reszcie zawodników.

Co do zmian, podmian i cholera co jeszcze tam się przejawiło w teoriach spiskowych, to uważam ,że najlepiej być, na miejscu, przekonać się, ba stać mi nad plecami i wiedzieć jak dokładnie było aniżeli siedzieć w domu, a potem wkręcać teorie spiskowe, zza monitora. To cały mój komentarz do pewnych uwag.

Nawet nie startując warto się wybrać mając blisko na zawody, spotkać się, poobserowować i wtedy nie ma głupkowatych dywagacji.

Auto zagrało co miało zagrać, w aspektach, które przynosiły punkty. Słońce i pogoda to zaś drugi sędzia i zawodnik tego dnia.... Albo ktoś wziął pod to pod uwagę albo nie.

Ci, którzy wiedzą co się dzieje wraz ze wzrostem temperatury zrozumieją, Ci którzy nie wiedzą co mam na myśli...Polecam google, forum, FAQ i inne...

Miłego dnia śmigam nad jeziorko. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe spotkanie oraz za pogaduchy i odsłuchy. Szkoda że nie posłuchałem więcej niż 1 autko , u mnie chyba z 7 osób słuchało :)

 

Jeszcze w drodze powtotnej zaliczyliśmy Spota na LOTOSIE :)

 

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, czy ja komentuję Twoją ocenę ? czy może coś źle zrobiłeś i teraz masz jakieś wyrzuty sumienia że się tego czepiasz...

 

Napisałem wyraźnie, że wygrało auto bez wzmacniaczy, i że w profi były przetasowania - coś przekręciłem w tej materii ? żeby napisać o czymś czego w aucie nie ma, to trzeba tego słuchać?

 

Słyszałem o wyczynach tego auta bez piecy i o możliwościach tego radia, to nie pierwszy start w tym setupie, tak więc weź się zastanów.

Napisałem też wyraźnie, że nie sztuka jest wsadzić do auta klocki za xxxx ale wiedzieć jak wykorzystać radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej być, na miejscu, przekonać się, ba stać mi nad plecami i wiedzieć jak dokładnie było aniżeli siedzieć w domu, a potem wkręcać teorie spiskowe, zza monitora.

byliśmy z Marcinem na miejscu, słuchaliśmy, dlatego pytamy, czy coś zmienialiście po naszych odsłuchach?

Żadnych teorii spiskowych nie ma.

Ci, którzy wiedzą co się dzieje wraz ze wzrostem temperatury zrozumieją

esteiksy się wygrzały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich I dzięki za miłe spotkanie !

 

Co do kilku padających tu stwierdzeń i zdań to

esteiksy się wygrzały?

Słuchałeś spalony , zostały przed oceną wymienione , jest to z tego co wiem model świeży cierpiący na choroby wieku dziecięcego .

Czyli nie tylko ja to uslyszalem Jesli mowimy ciagle o aucie Burego, bo juz sie potracilem

Z tego co wiem to tylko ty miałeś takie spostrzeżenia , reszta raczej odwrotnie zresztą może coś się wypowie w końcu Morfi , Ruby i cała reszta która słuchała . Zawsze rozumiem krytykę i cieszę się na nią , jak np. Balcer lub ktoś inny mówi że nie podoba mu się profil grania Szpilki ,a z kolei wysiada morfi i mu się podoba . Z tobą jest inny temat i zapamiętam twoje słowa jak powiedziałem CI że nie może być mega dużo kicka bez utraty jakości na basie i fundamencie bo zgłaśniając woofer podbijasz te wszystkie pasma , na co odpowiedziałeś cytuje :

 

"no jak to nie ?! Przecież mogę dojebać na equalizerze +ileś tam decybeli na kicka i będzie zajebiście ! " I to chyba podsumowuje twoje zapędy na dobrą jakość dzwięku :D

 

Co do Profi to niestety Wisior pojechałeś sobie sam po bandzie na ocenach i myślę że wiesz o czym piszę . Jednym z przykładów może być głębokość i pół lewa u Pawła , nie mogłem uwierzyć jak to zobaczyłem a potem posłuchałem !!!

Ale kurcze to chyba nie polityczne tak pisać , bo nie jestem z brax teamu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałeś spalony , zostały przed oceną wymienione , jest to z tego co wiem model świeży cierpiący na choroby wieku dziecięcego .

 

no i tyle chciałem wiedzieć. Szkoda, że dopiero po 5 stronach :P

 

Z tego co wiem to tylko ty miałeś takie spostrzeżenia , reszta raczej odwrotnie zresztą może coś się wypowie w końcu Morfi , Ruby i cała reszta która słuchała .

szpila grała ładnie, delikatnie, jak na szpilę :) dlatego mi się podobała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szpila grała ładnie, delikatnie, jak na szpilę dlatego mi się podobała.

jak ją ciąć, żeby osiągnąć taki efekt masz podane w innym temacie :rotfl:

 

 

Jednym z przykładów może być głębokość i pół lewa u Pawła , nie mogłem uwierzyć jak to zobaczyłem a potem posłuchałem !!!

a sprawdziłeś jego ustawienia? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...