Skocz do zawartości

Gliwicka Wiosna


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Prawdopodobnie i ja się tam pojawię, tym bardziej że mam to pod nosem praktycznie

 

Zobaczę,................... może uda mi się ściągnąć parę osób z vkp ;) ..............na odsłuch pożądnej muzy :D

 

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z okolic podpowiedzieć gdzie warto się na nocleg ze śniadaniem zatrzymać, co by nie dymac 50km do hotelu po imprezie, te okolice mają to do siebie że niby są jedna obok drugiej, a potem się okazuje że 4 miasta trzeba przejechać w tym każde 2x na drodze do hotelu :D

 

Coś się mi klaruje, i może tą sobotę wygospodaruję wolną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie w Gliwicach , bo nie znam ale ok 20k od Gliwic (spokojnie bo w stronę A4 więc łatwy dojazd potem do autostrady) są 3 hoteliki

 

Hotel Siesta - Miko��w

POD WIATRAKIEM - restauracja, imprezy okoliczno�ciowe, hotel, �niadania, obiady, kolacje, sale konferencyjne, sale balowe.

Kontakt - Hotel Gliwice, sala weselna śląskie,organizacja przyjęć weselnych,wesele gliwice,wesele śląsk,restauracja śląskie

 

Jak z terminami , to już musisz zadzwonić .

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z okolic podpowiedzieć gdzie warto się na nocleg ze śniadaniem zatrzymać, co by nie dymac 50km do hotelu po imprezie, te okolice mają to do siebie że niby są jedna obok drugiej, a potem się okazuje że 4 miasta trzeba przejechać w tym każde 2x na drodze do hotelu :D

 

Coś się mi klaruje, i może tą sobotę wygospodaruję wolną :)

Tomku , do centrum Gliwic masz okolo 10 km i nie wiem co chcesz kombinowac .

Jak co roku staram sie o spory rabat dla uczestników , hotel polozony 50 metrów od rynku , knajpki ew dyskoteka 1 minuta spacerkiem.

http://www.hotelroyal.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...