Skocz do zawartości

Honda Civic 5D by bonless


bonless
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

boneless - fajny kolor tego pionka :) choć mi bardziej odpowiada oryginał - tez mam 924 i teraz podpinam go aktywnie, czyli kazdy glosnik pod osobny kanał i jestem ciekaw jak to zagra.  Wzmak w dobrej cenie, ładne i naturalne jasne brzmienie. Myslisz, że 924 i 922 zagrają inaczej, to chyba bliźniacze konstrukcje. U mnie póki co pod pionkiem podpiety mam przód na zwrotkach pasywnych i tył w mostku mały sub. Powiem Ci, że jak odłączyłem suba i podpiąłem sam przód pod dwa kanały a dwa pozostałe pozostawiłem wolne, gra nabrała jakby powietrza, jak odciążyłem ten tył z mostka. 922 może z kolei jednak wypaść lepiej pod pasywna zwrotką jesli jest dobrze skrojona, bo wzmak ma więcej mocy niż 924 a co za tym idzie napewno większa kontrola. Swoja droga chyba były rózne mocowe wersje 922 100w na kanał i wiecej...która wersje masz

 

Będę kombinował bo chcę zobaczyć czy na dwukanałówce zagra bardziej spójnie, tylko niestety w takiej konfiguracji można rególować czasy tylko stronami więc zobaczymy co lepiej wypadnie.

 

Z tego co się orientuje to 922 różnily się tylko wyposażeniem (dodatkowe podbicie basu) i naklejkami z napisaną mocą :) Mój ma rzekomo 2x180W przy 14,4V i pińcet w mostku ale nie wydaje mi się żeby konstrukcyjnie był inny od Twojego.

 

 

 

Kulfony ?? czy którąś normalniejszą wersję ??

 

Nie preferuje kulfonów więc kupiłem TW022WA02 (jest troszkę mniejszy na średnicy niż piccolo), zobaczymy co potrafi i może zostanie na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 358
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...

Z tego co się orientuje to 922 różnily się tylko wyposażeniem (dodatkowe podbicie basu) i naklejkami z napisaną mocą :) Mój ma rzekomo 2x180W przy 14,4V i pińcet w mostku ale nie wydaje mi się żeby konstrukcyjnie był inny od Twojego.

różniły się jeszcze logo - część miała stare, część nowe ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak testowałeś już, bo sam nad nimi się zastanawiam, jak to gra.  Ciekaw jestem czy poszczególne egzemplarze różnią sie czyms oprócz wymiarów jesli chodzi o grę. Z seri tych ....02 sa płytsze i głebsze

 

Jak na razie ciężko cokolwiek powiedzieć bo nie mam kiedy do nich przysiąść. Na razie były, krótkie zabawy z cięciem aktywnym i myślę, że mają potencjał ale będzie trzeba nad nimi dłużej posiedzieć. Myślę, że jeszcze będzie trzeba poczekać zanim jakoś to wszystko u mnie zagra.

 

Jak zerkniesz w parametry to powinieneś zauważyć istotną różnicę między wersją "głębszą" a "płytszą".

 

Z aktualności wpadła nowa zabawka:

 

http://i826.photobucket.com/albums/zz189/bonless/DSC_0378_zps44562f32.jpg

 

Trzeba w nią włożyć trochę serca ale myślę, że się odwdzięczy :) Najprawdopodobniej niedługo wersja bez "R" pojawi się na naszej giełdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie wiem czy dziękować czy nie ale po rozmowach PW zaraziłeś mnie tematem mam nadzieję że nie na takim poziomie jak ty

Im dłużej się w to bawisz tym bardziej się wkręcasz :) A jak do tego poznasz osobiście entuzjastów z tego forum to już przepadłeś :rotfl:

 

Mała aktualizacja co do mojego auta.

Na razie zrobiłem spory krok w tył żeby móc pójść do przodu. Auto dostało nowe drzwi przednie bo poprzednie zjadła rdza a co za tym idzie drzwi są obecnie gołe i wesołe.

Na razie cały sprzęt leży w szafie i czeka na lepsze czasy :D

Jak zakończę walkę z rudą będę działał dalej z audio, mam kilka pomysłów więc mam nadzieję że jakoś to zagra :)

Pewnie jakaś kolejna aktualizacja pojawi się koło wakacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż lepiej jak teraz kable masz przeciagniete żebym za dużo dziur nie narobił bo się durszlak zrobi z nich. Zdecydowanie przed matami konsekwencje trzeba w środku zrobić.

 

Więc właśnie się boję tego bo już home audio mi czasu zajmuje i głośniki się robią i wzmacniacze a teraz równolegle w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest na razie wersja robocza bo przewód i otwór nie jest jeszcze zabezpieczony ale tak to mniej więcej będzie wyglądać:

 

http://i826.photobucket.com/albums/zz189/bonless/th_DSC_0542_zps08be2773.jpg

 

No i prawie udało mi się trafić z kolorem :rotfl:

 

http://i826.photobucket.com/albums/zz189/bonless/th_DSC_0546_zps42d9a17a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Napisano wczoraj, 19:28

szastal, dnia 20 Maj 2014 - 20:09, napisał:

Nie wiem czy dziękować czy nie ale po rozmowach PW zaraziłeś mnie tematem mam nadzieję że nie na takim poziomie jak ty

Im dłużej się w to bawisz tym bardziej się wkręcasz :) A jak do tego poznasz osobiście entuzjastów z tego forum to już przepadłeś :rotfl:

 

Coś o tym wiem ;)

 

niech kolega podjedzie na spota w niedziele pozna paru pozytywnie zakręconych i pogadamy za parę tygodni :D

ja na początku swojej przygody z CA poznałem jednego gościa z forum, przyjechał do mnie pokręcił gałami zapakował do auta i kazał słuchać :D

i stała się tragedia niedługo auto bedzie tańsze od sprzętu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Napisano wczoraj, 18:16
To zmień auto...
Aaaa.... zapomniałem :wink: zmiana w trakcie :)

 

powoli powoli ;)........ no w sumie to racja, ale co bedzie jak znowu dociągne do wartości auta, bo  z Wami wszystkimi i z każdym z osobna to jest wszystko możliwe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy z racji tego, że auto się starzeje czy, że pakujemy coraz to inny sprzęcik :D Mam nadzieje, że będę miał okazje posłuchać Hani bo jak pamiętam w Olsztynie całkiem fajnie to grało a teraz widzę zmiany więc :) Ciekawi mnie tylko czy będzie odczuwalna zmiana w graniu po wymianie grajka. Jak dobrze pamiętam wersja z miedzią ma optyka? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że będę miał okazje posłuchać Hani bo jak pamiętam w Olsztynie całkiem fajnie to grało a teraz widzę zmiany więc :) Ciekawi mnie tylko czy będzie odczuwalna zmiana w graniu po wymianie grajka.

 

Na pewno będzie nie jedna okazja na odsłuch tylko muszę się trochę ogarnąć z innymi sprawami.

Tak właściwie to nie mam porównania czy jest jakakolwiek różnica między obiema wersjami 7998 (raczej wątpię) bo od początku marca auto nie gra i R-ka nie była jeszcze podpinana w aucie. Poza tym wersja bez R ma już nowego właściciela więc już nie będę miał możliwości porównania.

 

 

 

Jak dobrze pamiętam wersja z miedzią ma optyka? :)

 

 

Dokładnie, ale i tak nie planuję go uzywać. No może kiedyś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...