Skocz do zawartości

Honda Civic 5D by bonless


bonless
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pokazalbys lepiej nowe głośniki i radio :)

 

Mówisz i masz, ale radio już jest z powrotem to co było więc foty nie będzie :)

 

http://imageshack.us/a/img109/2737/06102012.th.jpg

 

Głośniki tylko na testy więc pewnie długo nie zabawią.

 

Fajny dolocik :D

 

I reszta w sumie tez :D

 

Miło mi, że się podoba :)

 

Co do popielniczki to jest jeszcze miejsce żeby jakieś bibeloty włożyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 358
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rozumiem, że to są 7.16?

 

Tak dokładnie to Proa Coloris

 

Widzę krok do tyłu z wooferami .Co wyszło po odsłuchu?

 

Chwile je pomęczyłem i jednak pozostanę przy 5.16, chociaż tak właściwe nie miałem zamiaru ich zmieniać tylko porównać z droższym bratem.

Pierwsze co słychać to różnica w skuteczności, przy tej samej mocy colorisy grają ciszej.

Jak dla mnie 5.16 wypadają lepiej pod kątem kicka i basu, grają z większym wykopem co akurat dla mnie jest bardzo istotne :D

Jeśli chodzi o średnicę to ciężko jest mi znaleźć jakieś istotne różnice, ale może to wynikać z samej zwrotki wooferów (z grubsza zrobionej dla 5.16) albo mojego niewprawionego ucha :rolleyes:

 

Dzięki Łukasz za możliwość przetestowania :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po wielu latach użytkowania jednostka główna doczekała się następcy :)

 

Dzięki pomocy truck-a (jeszcze raz wielkie dzięki :padam:) w hani zawitał nowy stary grajek:

 

http://imageshack.us/a/img203/6843/dsc03200x.th.jpg

 

Operacja wymagała delikatnego podcięcia poprzeczki nad panelem, żeby radio siedziało odpowiednio głęboko. Została jeszcze kosmetyka ale radio z grubsza jest zamontowane i gra :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operacja wymagała delikatnego podcięcia poprzeczki nad panelem, żeby radio siedziało odpowiednio głęboko.

Niestety w moim przypadku radio przegrało z deską której nie sposób było przerobić żeby panel nie zahaczał.

a jak gra?

Gra fantastycznie.To zupełnie inna bajka jak 9835,55 czy inne tego typu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak gra?

 

Jak na razie nie miałem czasu żeby się dłużej nim pobawić, ale na pewno jest lepiej :D

 

Niestety w moim przypadku radio przegrało z deską której nie sposób było przerobić żeby panel nie zahaczał.

 

Mogłem je jeszcze wysunąć razem z pół-kieszenią i nie ciąć dechy, ale to by raczej kiepsko wyglądało. Co do nie zamykania się panelu po wyjęciu kluczyka to serwisant w Hornie stwierdził że nie ma takiej opcji aby to zmienić. Będę jeszcze kombinował z podłączeniem więc zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

ooo jakaś ostatnio moda na 7998r na forum.

 

Ja jestem niemodny i mam bez "R" :D

 

bedziesz na spocie?

 

Będę i z chęcią poddam ocenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...