Skocz do zawartości

Honda Civic 5D by bonless


bonless
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 358
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co do nie zamykania się panelu po wyjęciu kluczyka to serwisant w Hornie stwierdził że nie ma takiej opcji aby to zmienić

 

byłeś cierpliwy ?

Moja (z 'r', jeżeli to ma jakiekolwiek znaczenie) chowała się sama po kilkunastu/dziesięciu sekundach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bor,to wiemy ale ja chciałem żeby moja się nie zamykała wcale...bo i po co.

 

Wydaje mi się że jak podłączysz tak żeby działało niezależnie od kluczyka to po wyłączeniu radia source-m nie powinno się chować. Na dniach będę to sprawdzał więc dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bor,to wiemy ale ja chciałem żeby moja się nie zamykała wcale...bo i po co.

Nie jestem pewien, ale pokombinowałbym z ustawieniem pozycji akcesoriów. Tak mi się coś przypomina taka walka jak testowałem z kolei drugiego phantom face'a z rodziny. W innym przypadku zostaje tylko przytrzymanie source przed wysiadaniem - wtedy nie powinna się chować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym przypadku zostaje tylko przytrzymanie source przed wysiadaniem - wtedy nie powinna się chować.

Tyle wiem,dlatego wypadł z auta.

 

przypomnisz sobie te słowa jak będzie trzeba zaparkować gdzieś na Pradze Północ np.

No faktycznie mnie przekonałeś...mój golf w czasach świetności stał 2-3 razy w tygodniu pod stadionem,wolumenem miałem wtedy 7944R i nigdy nie zdejmowałem panela.

Ja bym się trochę bał, bo to jednak dosyć charakterystyczny model, nawet schowany

Zgubne jest Twoje podejście do tematu,skoro chowasz znaczy się boisz,skoro się boisz to można Ci ukraść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój golf w czasach świetności stał 2-3 razy w tygodniu pod stadionem,wolumenem miałem wtedy 7944R i nigdy nie zdejmowałem panela.

 

a ja od dziecka przebiegam na czerwonym świetle i jeszcze mnie samochód nie potrącił ;)

 

Zgubne jest Twoje podejście do tematu,skoro chowasz znaczy się boisz,skoro się boisz to można Ci ukraść.

 

Ja bym właśnie powyższe nazwał zgubnym, bo złodzieje są tak różni, że taki argument (czyt. "mi nie wolno ukraść") nie ma racji bytu, no ale... :) Kim byś nie był (czy lokalnym bossem, czy komendatem policji), ukraść można zawsze i każdemu kradli, nie ma tu wyjątków :)

 

Trafi się gówniarz i oprócz radia będzie do zrobienia szyba albo i coś jeszcze, ale... To tylko moje zdanie, każdy działa po swojemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jak podłączysz tak żeby działało niezależnie od kluczyka to po wyłączeniu radia source-m nie powinno się chować. Na dniach będę to sprawdzał więc dam znać.

 

I dokladnie tak bedzie.Sprawdz tylko czy Ci pradu nie pobiera nawet na wyl..Co do awaryjnosci to ja mam swoja juz ponad 2,5 roku i jest to jedyne radio ktore nigdy mnie jeszcze nie zawiodlo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...