Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

No dużo tego, ale niestety tak jak w necie wszystko jest z kurkumą, albo z curry.

A właśnie to nie jest to. Jak mówiłem, nie jeden już przepis przerobiłem, ale nadal chodzę

do knajpy bo nie mogę tego samego zrobić w domu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sorry, że Wam przerywam tą jakże smakowitą konwersację,ale mam pytanie.:)

 

Aktualnie za HU robi u mnie CDA-9835. Słucham na niej niemal wyłącznie oryginalnych płyt i nieco CD-Rów nagranych w audio. Najszla mnie ostatnio ochota na sprawdzenie MP3 w tym radiu.Nagrałem na CD-Ra kilkadziesiąt utworów MP3 i odpaliłem,a tu mi wyświetla ERROR, albo odczytuje zapis jako 1 utwór na płycie, minutnik wskazuje upływ czasu a muzy nie słychać.Próbowałem z innymi markami nośników,to samo,CD-RW-to samo.Nagrywałem innymi programami, z podziałem na foldery i bez.I nic.W żadnej sytuacji nie poleciała muzyka.

Próbowałem w menu przełączać opcję : CD-DA/CD-MP3 i też 0 reakcji.

Zasadniczo jak pisałem słucham ori płyt lub CD-R w audio,ale mam trochę na kompie "klasyków" ze szczenięcych lat w MP3 i pomyślałem sobie,że zrobię 1 płytkę zbiorczą z takimi.Tylko,że ni hu hu nic nie działa.

Dodam,że laser w zeszłym roku czyszczony,nic nie przerywa,nic nie skacze...

Jakby komuś przyszło coś do głowy to pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką prędkością nagrywasz i czy próbowałeś nagrać na innym kompie? bo ja mam w kompie dwie nagrywarki, cd i dvd, i mi 9855r nie chciało czytać płyty nagranej przez nagrywarkę Cd, a z dvd działało. Nagraj na innym kompie i sprawdź po prostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dziś nabyłem lepsiejszą stację lutowniczą z regulacją temperatury, do tej pory miałem zwykłą transformatorową. Noszę się z zamiarem wlutowania nowych końcówek RCA do kabli. Jaką temperaturę ustawić by wykonać to najlepiej ? :help:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TopGuitar.tv - Henry Rogers - solo na perkusji

 

 

Henry & June Free Torrent Download moze to jest to

 

 

WRZUTA - Slayer-Raining blood sama perkusja - mp3

 

Lamb of God - Set to Fail

Dream Theater (tutaj perkusja jest ładnie wyeksponowana)

Frontside

Unearth

John Mayer Trio

 

 

Perkusja w tradycyjnym stylu -> GENESIS, np. płyta DUKE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

chłopaki, dzisiaj robiłem drzwi i przeciąłem matę na logo i krzywo ją przykleiłem. Wiem, dałem dupy, ale czy to będzie grało hajendowo tak jakbym nie przeciął logo i go krzywo nie przykleił?

Chłopaki mi podpowiadali, żebym wyciął logo z dynamata i nakleił je jeszcze raz z innej maty, ale boję się, że to nic nie da i hajend będzie słaby.

 

co o tym sądzicie?

 

 

 

 

 

 

 

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie źle to zrobiłeś i tutaj nie można popełnić żadnego błędu. Musisz po prostu kupić nowe maty. Ważne jest aby też nie było odchyłek po skosie nawet na 1 stopień, bo może się faza woofera zmienić. Czasami pomaga naklejenie kolejnych mat na siebie, tak aby zasłonić te krzywo przyklejone/pocięte ale z czasem woofer się o tym dowiaduje i przestaje dobrze grać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...