Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W mące? u mnie to zawsze w bułce tartej tylko. Ale kształty ładne mają.

Mielone w bułce tartej takiej drobnej.

 

To nie kobieta żeby oceniać kształt

 

Fajnie sie je mientoliło żeby okrągłe były. :rotfl:

Właśnie zabieram sie za konsumpcję,

Jak kto chce to call. bo zara nie będzie.

Smacznego. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 15:47

 

Wyświetl postUżytkownik A r t u r dnia 08 marzec 2012 - 15:19 napisał

Po przeprowadzeniu badań, podobno nie jest szkodliwa dla zdrowia, mówili że jest czystsza niż nie jedna normalna sól

Ciekawe jakby gadali jakby kilogram jej zjedli na łba :rotfl:

 

Nawet nie widzą że zjedli jej więcej :) tak samo jak i my.

Ten proceder trwał 12 lat, a brały ją największe zakłady mięsne w PL, między innymi Mróz i parę innych potentatów, nie mówiąc już o taniej soli w hipermarketach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, sól jak sól... W Polsce sanepid i kontrole jakości są tylko od pierdzenia w stołki, a zarabiają kasę tylko na prostych sprawach takich jak znalezienie tego że kowalski nie wywiózł nieczystości (czyt. szamba) w w tamtym miesiącu. Od ponad 22lat pije wodę z rur azbestowych, od przynajmniej 15lat widzę przy mojej okolicy śmietniska w lasach(nie mogę zareagować w żaden sposób bo nikogo to nie obchodzi). To tylko jedne z niewielu spraw jakie można powiedzieć, gada się o tym nie tylko "po cichu" między sobą ale także w mediach wszelakiego rodzaju choćby internet. No i co z tego, nikogo to nie obchodzi.

 

Nie jestem ekologiem (bo tych powinno się wywieźć do lasu lub trzymać w rezerwatach z wiadomych powodów) ale przeszkadza to mi że jest syf. Afera soli to jest kropelka w morzu. Trzeba mówić głośno o pewnych sprawach bo Polacy nie dorośli do czystości, do oszczędzania i zarabiania normalnych pieniędzy.

 

Sory za offtopic w offtopicu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...