Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wyczytałem lepszą rzecz ,że Eric z forum PG przerabia ten piec na wczesną wersję 2250 (wymiana m.in przetwornic, końcówek mocy i pary jeszcze drobniejszych rzeczy)

 

"MS2250TA = 220W a channel at 4 ohms

 

MS2250 original = 360W a channel at 4 ohms

 

My MS2250TA modded = 380W a channel at 4 ohms

 

This amps design is so versatile, one can go even higher. I had plans in the works for a 400W x 2 into 8 ohm loads, just for running home speakers in my car. "

 

Zwłaszcza te 2 x 400 W w 8 Ohmach mnie rozbroiło.

 

I także sprzedam fajny tip z forum PG gdyż, każdy jak to określono pełno płytowy piec z niższych linii można przezbroić na specyfikację MS 2250 lub w drugą zejść niżej:

 

"Any “full sized” MS amp can be made into another.

 

So…

 

MPS2500

MS2125

MS2250TA

MAC500

MS2125TA

 

Can all be made into MS2250 originals, or you can go backwards from a MS2250 to those models.

 

It kind of sucks for the consumer, as a MS2250TA costs no more to manufacture than a MS2125 or MPS2500, yet PG could charge much more for them. At least with the MS2250 original you get a fan shroud.

 

This is also true of the MS275, MPS2240, and MAC200.

 

It should also be true of the MS250, and MPS2220."

 

Więc posiadając rozgarniętego elektronika na podorędziu chętnego się pobawić z płytką, można kupić gdzieś tanio niższą serię i zrobić sobie MS 2250.

 

tutaj pełen link na ten temat na PG:

http://phoenixphorum.com/viewtopic.php?t=3741&p=38885

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dlaczego tu tak nuda zaczyna wiac?

i tylko same tematy radio do 200 super sprzet do 600 i tak caly czas

Ja na wyjezdzie swiatecznym a w domu mosconi pod lozkiem czeka :kwasny:

A dzis sie jeszcze klocki skonczyly w aucie z tylu u musze kupic a w pracy tego tyle jest

ale jak to mowia szefc chodzi w dziurawych butach :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sięgnę pamięcią to z 3miesiace temu była rozmowa czy coś sie zrobi z "nowymi"..

Widać co raz wiecej leni, na elektrodzie pojawia sie to samo, Święta nam się kończą, a SZOPKA nadal trwa :rotfl:

Zróbcie może tą opcję - 24h czytania - a dopiero póżniej pozwalac im coś pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stare samochody maja to do siebie ze były po prostu mocniejsze... I nie mowcie ze chodzi o przenoszenie na karoserie sił i inne pierdy...

 

Swego czasu kukalem na testy zderzeniowe... Poszukajcie audi c4, volvo czy innych takich samochodwó premium z tamtych lat... Porownacie je do tych teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły dynks... Ciekawe ilu zrobiło kino dla gawiedzi bzykając żonę w salonie... :rotfl:

 

 

http://rms.pl/telewizory/telewizory-samsung-smart-tv-olbrzymia-dziura-w-oprogramowaniu

 

A tu konkretna wtopa BOSE.

 

http://rms.pl/zestawy-kolumn/uokik-ostrzega-przed-bose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś mnie rozwalił (a raczej to stare volvo) takich już niestety nie ma...

 

Popatrz dlaczego tak łatwo je rozwala, ma rampę przed autem, jednocześnie omija podłużnice auta i wali w najdelikatniejsze miejsca auta. bez wzmocnień.

Ale to fakt, kiedyś auta były inne, sam wiele lat temu miałem luminę sedan z 90r przedni pas był z profilowanej 1.5mm blachy i to zgrzewane z 2 sztuk, do tego od środka pasa do kielichów szły rozpórki, a pod zderzakiem belka była konstrukcji plastra miodu, test zderzeniowy przy 30 milach pokazywał że nic się z autem nie dzieje i może dalej o własnych siłach pojechać :)

 

o takie o to "cudo" :)

http://static.ddmcdn.com/gif/vehicle-pictures/1994/chevrolet/lumina/90123341990408-480.jpg

 

wzmocnienia :)

http://memimage.cardomain.com/ride_images/1/3251/2041/8126020038_large.jpg

 

a od krawedzi zderzaka do pasa przedniego ponad 45cm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby żone :D

 

:wstyd::zabawa:

 

Popatrz dlaczego tak łatwo je rozwala, ma rampę przed autem, jednocześnie omija podłużnice auta i wali w najdelikatniejsze miejsca auta. bez wzmocnień.

 

To nic, wiem ,że to odrobinę naciągane, ale nie zmienia to faktu ,że volviak przeżył ileś tam takich gongów a spójrz co się dzieje z tamtymi.. I jeżdził i jeżdził, pokraka z każdej strony ale dalej palił... :)

Widziałeś może na Youtube ten test Topgear z toyota Hilux? :) Polecam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na ten film przypomina mi się telefon od Izy 3 tygodnie temu... Tomek sprawdź co się dzieje z alero bo jakoś tak słabo od kilku dni działa ogrzewanie, a dzis to nawet tak zaczął dziwnie metalicznie pukać, ale cały czas jeździ... na to moje pytanie: a od kiedy tak jest? a gdzieś od tygodnia.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzieś od tygodnia.....

 

Nie przejmuj się to wada genetyczna... Wszystkie tak mają... :wink:

 

Im tak samo nie po drodze z mechaniką, jak Nam z maskarą... Ma jeżdzić, a ,że coś stuka w silniku od tygodnia(panewka, korbowód) i nie grzeje( uszczelka albo głowica i płynu nie ma) to się wytnie...

Wtedy jest "Tomek weż sprawdż.." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...