Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jako alternatywa sa 125mm tarcze do drewna  do standardowych szlifierek

o takiej tarczy też myślałem ale raczej ciężko będzie jakąkolwiek prowadnice sobie dorobić by ciąć dłuższe proste odcinki.

 

 

 

Ale faktycznie zabiles klina... I tak musze w koncu kupic jakas inna,nowa przecinarke/piłe tarczowa a tu mogla by byc duzo poreczniejsza opcja...

wybacz :) chyba zaryzykuje i kupie, dodatkowo lidl ma 3 lata gwarancji i przeważnie wygląda to tak że jak się zepsuje i nie da się naprawić  to zwracają kasę (a z reguły przy kasie pani zwraca pieniądze) :)

 

 

 

 

Od kiedy ma to być w sklepie? Bo też wydaje mi się to fajną opcją.

od przyszłego tygodnia 07.07 http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-4AC7A302-95AE5012/www_lidl_pl/hs.xsl/oferta.htm?id=339

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany to narzedzie jest rewela ale nie za tyle mamony! Kupta se taka pilareczke na alle za 130 zl euroteca i bedzie starczylo. Ja taka "mam" i swoja zabudowe robilem takim urzadzonkiem. Tnie rowno jak w morde strzelil. Nie trza sie bawic w zadne linie itp historyje. Ale jak mowie 200 zl to troche przy duzo bo nawet z gwarancjami na takie graty w lidlu jest problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda dobrze ułożyskowana i nie wylatana z tarczą widiową ładnie utnie płytę laminowaną. ale bez podcięcia będzie ładnie oczywiście tylko z jednej strony 

 

ja używam takiej :

 

http://allegro.pl/pilarka-reczna-tarczowa-powermat-2150w-pila-laser-i4329154412.html

 

tylko moja jest firmy krzaki, i obecnie ma chyba 3 komplet łożysk i drugie szczotki. kosztowała 15 czy 17 ojro .,. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę.

 

Potrzebuję zmienić kolor w załączonym pliku. Z czarnego na brązowy.

 

Nie byłoby problemu, gdyby ten plik nie był scanem i zamiast jednego czarnego koloru jest ich troszku więcej:)

 

Podejrzewam, że ktoś ogarnięty w temacie zrobi to sprawniej :)

 

Gdyby się udało to poproszę na maila:

marcin298@wp.pl

 

Pozdrawiam

Marcin

 

 

post-2688-0-65887300-1404816703_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...