Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzis potrzebowałem siedem godzin na przejechanie 390km :(

Prawie cały czas było tak jak na zdjęciu.

A w Holandii jakiś kataklizm nadchodzi, bo same kampingi na holenderskich tablicach w stronę Alp jechały

Chyba powódź tam bedzie.

post-1952-1373824211,3515_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dzis potrzebowałem siedem godzin na przejechanie 390km :(

 

U Ciebie to kataklizm, a w polszy to standard ta średnia... :rotfl:  Ja gdziekolwiek jadąc i tak przyjmuję średnią 50-60km/h, miasta miasteczka, zadupia, remonty, korki,dziury... Kochane polskie drogi.


 

 


Panowie,muszę kupić nowego lapka do 2300 zł.Miał ktoś doczynienia z sony vaio?

 

Nie kupuj tego chłamu!! Ja mam/miałem dwa Vaio netbooka i laptopa i oba padły, mniejszy po paru mieś wymieniona cała płyta na gwarancji, drugi padł z miesiąc po GW (poszły się dymać ważne dane :( ). Za małego dałem 2kę za dużego 3 tysiaki przeszło i nigdy więcej Sony. Kupię jakiegoś Acera za połowę ceny i będzie to samo , bo niegdysiejsze niezawodne VAIO jak np DELL już się skończyły.


Natomiast bardzo zadowolony jestem z lapka w domu z ekranem 17" Samsunga, codziennie użytkowany po parę h od 3 lat i odpukać śmiga jak złoto. :ok:  Nawet systemu nie musiałem przeinstalowywać od nowości a szybkość w codziennej pracy ma większą niż niby dużo mocniejszy ramem i prockiem VAIO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna na to ze navi zglupiala z ta godzina.

 

Nie są takie głupie jak wygląda z godziną dotarcia do celu. Ja od lat używam Tomtoma za każdym razem kiedy łączysz go do aktualizacji z serwerem są pobierane trasy i czas dotarcia, średnia prędkość etc (masz zapytanie na początku użytkowania czy zgadzasz się wysyłać takie anonimowe dane) tworzą sobie dzięki temu bazę realnych czasów przejazdu o danej godzinie (korki etc), dlatego np wjeżdżając w Wawę w nocy wyznaczy inną trasę a inną np w godzinach szczytu bokami aby ominąć najbardziej zakorkowane arterie. Więc te szczekaczki obecnie nie są takie durne jak na początkach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Dell 1210 mini już 5 lat, padła tylko bateria (wina używania), reszta chodzi aż miło, a męczy go córka, więc wifi non stop, skype, FB i tym podobne duperele, zero problemów.

 

a sam śmigam prawie 3 lata na ASUS U36J i albo mam szczęscie do lapków albo nie wiem, bo po zakupie zrobiłem format dysku i wywaliłem ten preinstalowany system, postawiłem po swojemu i od tego czasu go nie dotykałem, bateria na wifi non stop trzyma ok 5h, i wiem że jak ten mi się znudzi (tyle nie wiem kiedy) to znów kupie asusa.

 

edit: jedyna awaria to gumki anty poślizgowe pod lapkiem, stąd moje ostatnie poszukiwania kogoś w serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mam Dell 1210 mini już 5 lat, padła tylko bateria (wina używania),

 

To żadna awaria, zwykła rzecz eksploatacyjna, ma ileś cykli i kończy powoli żywot.

Ja Tomku wiem jedno, już nigdy nie wydam ponad 3 tysiaki za jakiś hiper super wynalazek typu wysoki model HP czy VAIO, bo to żadna gwarancja tego ,że jakość pójdzie za ceną.

Za samsunga zapłaciłem dużo mniej i do tej pory cieszy użytkowaniem, brat także ma ASUS'a i nie narzeka a także użytkuje sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...