Skocz do zawartości

IV Piknik SCA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jedno co pewne to rzutu głośnikiem na odległość nie da się tam przeprowadzić ...tak gęsto drzewa na działce posadziła natura :)

Da się - jest działka mojego chrzestnego 400 metrów dalej, tuż przy rzece.

Miejsca od groma :)

 

Salmonella daj na PW cyfrę do siebie ( nie jak w sylwestra :rotfl: )

Daniel, dam jutro znać, bo dziś już padam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziu, mówisz i masz :)

 

 

Terminy - mnie pasuje obojętnie jak, ale gdyby się to odbywało u nas, to trzeba wcześniej zarezerwować domki (domki spółdzielniane od mamy z pracy).

Domków są 4szt. Warunki nie są cudowne, ale zawsze jest to dach nad głową.

W każdym domku kuchnia, łazienka (no luksus to to nie jest :P), ale cena - 50 zł za dobę od całego domku + prąd, wręcz zachęca.

W domku są 4 pojedyncze łóżka i jedno podwójne, 3 pokoje sypialne (w tym jeden zamykany). Można zsunąć dwa łóżka tak, że zmieszczą się na nich 3-4 osoby :)

Na śpiwór również jest miejsce.

Dookoła miejsca od groma na samochody i namioty (myślę, że 30 samochodów spokojnie wejdzie na całym ośrodku, który jest ogrodzony i zamykany bramą). Jedyną wadą jest jedna strasznie wredna sąsiadka, ale to da się załatwić (głównie chodzi o to, żeby nie hałasować po 22).

Powiem tak, są 4 "zamknięte pokoje", po jednym na każdy domek, czyli takie z drzwiami, natomiast (również na piętrze) jest pokój, tyle, że do niego wchodzą schody na dół, są dwa łóżka - po zsunięciu wyśpią się spokojnie 3 osoby.

Na dole łóżko dwuosobowe i dość dużo miejsca na materac - jeżeli ktoś by się zgodził i chciał podzielić koszty, myślę, że nie będzie z tym problemu.

Dla siebie zaklepuje jedno łóżko (bądź materac - mnie to obojętne).

Co do pieniędzy, to chyba nie będzie problemu, jw.

 

Teraz sprawa gastronomii. Mamy nadzieję, że nasze kobiety dopiszą i sprawdzą się przynajmniej tak dobrze jak rok temu przygotowując nam pyszne dania.

Musimy ustalić jak robimy z jedzeniem - czy będzie zrzutka i kupujemy "dla ogółu", czy też każdy sobie osobno.

Myślę, że prąd z wszystkich domków zsumujemy pod koniec i zrobimy zrzutkę "po równo", nie ważne, czy ktoś będzie dzień, dwa czy trzy. Tak będzie najrozsądniej i bez zbędnego komplikowania.

Ustalajmy termin, pytanie do któregoś z moderatorów, czy można zrobić ankietę? Myślę, że powinna trwać do 15 marca, każdy będzie już zdecydowany i jakoś sobie przez te dwa tygodnie coś wymyśli.

 

Bartek, pamiętaj tylko żeby nie wynajmować domku Mentora, on musi zostać pusty w razie czego i w razie przyjazdu pana Józka :hyhy:

Będę się kontaktował z Panem Józefem w tej sprawie, ale jak najbardziej miałem to na uwadze. No i trzeba porozmawiać z osobami, które są lub nie na forum, lecz również zarażone naszą chorobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę się kontaktował z Panem Józefem w tej sprawie, ale jak najbardziej miałem to na uwadze. No i trzeba porozmawiać z osobami, które są lub nie na forum, lecz również zarażone naszą chorobą ;)

Pewnie chodzi głównie o Grześka i może Paweł by zawitał swoją Bordową z Białegostoku :wink:

A z tego co wiem, to i Pan Józek jak i Szymon mają z tymi panami kontakt, także zbieraj numery tel. i dzwoń, zawsze więcej aut do odsłuchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydalaby sie opcja wielokrotnego wyboru mimo wszystko :P

wolałem tego nie zaznaczać bo co poniektórzy mogliby klikać we wszystko bez sensu. A tak wybieramy najbardziej dogodny termin dla siebie. Myślę że wybrać jedną opcję z pięciu to nie problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy ustalić jak robimy z jedzeniem - czy będzie zrzutka i kupujemy "dla ogółu", czy też każdy sobie osobno.

Robimy jak zwykle zrzutka ja się tym zajmę - jak co roku zrobię zakupy.

Tylko musimy składkę ciut wyżej dać niż rok temu, bo już kolejny piknik muszę dokładać heh :P

 

Salmonella zadzwoń do mnie jutro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domek, pokoj:

1.Raadek (2 osoby+pies)

2. FUBU (2 osoby)

3. marcin_plock (2 osoby)

4.maniek( 2+2)

5.Pavliq (2 osoby)

6. Dan (2i5 osoby)

7. Bury (2 osoby)

8.Italiano1980(jeszcze nie wiem ile osob ale samemu spac nie bede)

9. Mehow (2 osoby)

10.mares (1 osoba)

 

Namiot:

 

1. Majka (nie dlatego że domki kiepskie czy coś tylko dla mnie urlop to urlop w pokoju jak bym chciał siedzieć to bym w domu siedział )

2. nicekt

3. suzuki

4. maxtz

5. sinsemillaa + patrycja + ew. jedna osoba

6. leju_thc + ew. max 2osoby

7. Tomo (pewnie znowu wezmę namiot i pewnie znowu go rozbiję, ale i tak będę spał w samochodzie;P )

8. laurenth1981

9. slawa88 + 1

10. aeron + 1 propably

 

Jeśli można to prosiłbym o pokój bez dziewczyn (proszę źle nie kojarzyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domek, pokoj:

1. Raadek (2 osoby+pies)

2. FUBU (2 osoby)

3. marcin_plock (2 osoby)

4. maniek( 2+2)

5. Pavliq (2 osoby)

6. Dan (2i5 osoby)

7. Bury (2 osoby)

8. Italiano1980(jeszcze nie wiem ile osob ale samemu spac nie bede)

9. Mehow (2 osoby)

10. mares (1 osoba)

11. Hellsin ( 1 osoba )

 

Namiot:

 

1. Majka (nie dlatego że domki kiepskie czy coś tylko dla mnie urlop to urlop w pokoju jak bym chciał siedzieć to bym w domu siedział )

2. nicekt

3. suzuki

4. maxtz

5. sinsemillaa + patrycja + ew. jedna osoba

6. leju_thc + ew. max 2osoby

7. Tomo (pewnie znowu wezmę namiot i pewnie znowu go rozbiję, ale i tak będę spał w samochodzie;P )

8. laurenth1981

9. slawa88 + 1

10. aeron + 1 propably

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domek, pokoj:

1. Raadek (2 osoby+pies)

2. FUBU (2 osoby)

3. marcin_plock (2 osoby)

4. maniek( 2+2)

5. Pavliq (2 osoby)

6. Dan (2i5 osoby)

7. Bury (2 osoby)

8. Italiano1980(jeszcze nie wiem ile osob ale samemu spac nie bede)

9. Mehow (2 osoby)

10. mares (1 osoba)

11. Hellsin ( 1 osoba )

12. Morfi (2 osoby)

 

Namiot:

 

1. Majka (nie dlatego że domki kiepskie czy coś tylko dla mnie urlop to urlop w pokoju jak bym chciał siedzieć to bym w domu siedział )

2. nicekt

3. suzuki

4. maxtz

5. sinsemillaa + patrycja + ew. jedna osoba

6. leju_thc + ew. max 2osoby

7. Tomo (pewnie znowu wezmę namiot i pewnie znowu go rozbiję, ale i tak będę spał w samochodzie;P )

8. laurenth1981

9. slawa88 + 1

10. aeron + 1 propably

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domek, pokoj:

1. Raadek (3 osoby+pies)

2. FUBU (2 osoby)

3. marcin_plock (2 osoby)

4. maniek( 2+2)

5. Pavliq (2 osoby)

6. Dan (2i5 osoby)

7. Bury (2 osoby)

8. Italiano1980(jeszcze nie wiem ile osob ale samemu spac nie bede)

9. Mehow (2 osoby)

10. mares (1 osoba)

11. Hellsin ( 1 osoba )

12. Morfi (2 osoby)

 

Namiot:

 

1. Majka (nie dlatego że domki kiepskie czy coś tylko dla mnie urlop to urlop w pokoju jak bym chciał siedzieć to bym w domu siedział )

2. nicekt

3. suzuki

4. maxtz

5. sinsemillaa + patrycja + ew. jedna osoba

6. leju_thc + ew. max 2osoby

7. Tomo (pewnie znowu wezmę namiot i pewnie znowu go rozbiję, ale i tak będę spał w samochodzie;P )

8. laurenth1981

9. slawa88 + 1

10. aeron + 1 propably

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...