Skocz do zawartości

Spot Lubuski


Rekomendowane odpowiedzi

Fakt troszkę Ci tego luftu ciągnie więc proponuję zastosować drucik, tylko parę szt więcej, ale bez przegięcia, chyba ,że ktoś z chłopaków ma jakąś wolną oprawkę na odsprzedaż...

A jeśli nie jutro zamówić gdzieś nową oprawkę i po dwa bezpieczniki 120, 150 A, najpierw spróbuj czy Ci wywali 120 jeśli się utrzyma zostaw ją, bo uważam ,że nie ma potrzeby dawać więcej niż delikatnie ponad pobór w pikach... Zawsze w razie W szybciej się wykopci przy jakimś zwarciu w instalce, a jeśli nie to 150 A(jeśli to wywali , to już jest coś nie halo zdecydowanie)... I szukałbym przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 408
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To powodzenia, w słuchaniu w piekarniku :wink:

 

Wcale nie było jak w pieckarnicku... Stanęliśmy w cieniu w lasku...;)

Dziękuję za fajne spotkanie. Właśnie wróciłem do domu.

Myślę ,że dla każdego w jakiś tam sposób owocne.

Zwłaszcza Dubera, który "odkrył" że jego coaxiale, zagrały talerzami... :D

Fajnie było się spotkać z Wami chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem chałasu to chyba ja najwięcej narobiłem, ale pod względem profesjonalizmu wykonania i jakości dźwięku to chyba wypadłem najsłabiej :D

Ale co tam, ważne że nikt nie krzyczał: Zamknij ten bagarznik ! :D

Było spoko, widać że wasze instalki były bardzo profesjonalnie wykonane i dobrane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem chałasu to chyba ja najwięcej narobiłem, ale pod względem profesjonalizmu wykonania i jakości dźwięku to chyba wypadłem najsłabiej :D

 

No cóż... Ja zajrzawszy w Twój bagażnik zostałem zbity z tropu...

Czy to jakieś demo do nagłośnienia jakiegoś pikniku czy do słuchania na codzień.... Z tyłu meeegaaa sub plus kolumny domowe a'la "estradówki" a z przodu można powiedzieć nic.... :D

Jeśli mogę coś doradzić , to ogarnij sobie kwestię kabelków jakoś kulturalniej, i koniecznie pomyśl o jakiś ciekawszych sygnałówkach, bo te co były, jakoś nie przystoją do auta z "forum" ... ;)

Ale przyznaję w kategorii "główny masażysta spotu" masz pierwsze miejsce... :wink:

 

Ogólnie czułem się dziś lekko "zagubiony" ze swoim dogrywającym tylko pasmo subem , bo w większości aut było duuużooo tłuściej niż u mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Ja zajrzawszy w Twój bagażnik zostałem zbity z tropu...

Czy to jakieś demo do nagłośnienia jakiegoś pikniku czy do słuchania na codzień.... Z tyłu meeegaaa sub plus kolumny domowe a'la "estradówki" a z przodu można powiedzieć nic.... :D

 

 

Jeden głośnik z przodu był :D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w domu...dopiero ale...

fakt co do coaxów to zagrały jak dopieo posłuchalem jak mają grać :hyhy:

jutro cdn kręcenia audisonem :rotfl:

było bardzo miło szkoda ze tylko 2 godz mogłem być

 

bo Ty już dorosłeś

każdy ma to co lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt co do coaxów to zagrały jak dopieo posłuchalem jak mają grać :hyhy:

jutro cdn kręcenia audisonem :rotfl:

 

Powiem Ci ,że ta niby tylko zmiana gaina, zrobiła niebo a ziemię...

Wcześniej można powiedzieć ,że wcale nie było wokali , talerzy itp...

Ale powiedziałeś ,że tak lubisz... No to przecież nie będę Cię nawracał do wiary... ale jak już wsiadłem go Golfika po rozkręceniu gainów to naprawdę dużo się zrobiło na lepsze, w końcu pojawiła się wyższa średnica, wokale i talerze...

Jak widać fajnie się spotkać na własnym podwórku raz na jakiś czas bo co 4 głowy to nie jedna... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze znowu pieniadze przeznaczone na sprzet wyladowaly w baku ale jednak spotkania z ludzmi wazniejsze :-)

 

Dobrze ,że w baku a nie w gardle przynajmniej zdrowszy będziesz... No i jak zwykle miło mi było z Tobą pogadać... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kurde zapomniałem kto mi "dał" oprawe bezpiecznika...niech sie odezwie aby wiedział komu mam się w jakis sposób zrewanżować

 

I naprawdę pomysł z tymi forumowymi koszulkami nie jest zły, bo ja mimo przegadanych 4 godzin z Wami nadal , nie kojarzę do końca kto jest kto, tzn z forum po nicku wiem, kto miał być ale z kim już rozmawiałem to już masakra...

Duberka już kojarzę

Pawlozg również

ravena trudno zapomnieć.. :D

Mamuse znałem wcześniej...

 

A u kogo siedziałem w takim niebieskim 206 i Omedze B?(sorry chłopaki wolę dopytać na przyszłość :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak. na początek dzięki za spocik. mój pierwszy i uważam udany. mega doświadczenie bo to pierwsze doświadczenie z poza teorii itp.

omega była moja. oprawa też była z mojej strony:) ale się nie martw. kiedyś może ja będę coś potrzebował a Ty będziesz miał w piwnicy (tak jak ja miałem teraz)

TRUCK dzięki za wprowadzenie korekt bo wprowadziło to wielkie zmiany. szczególnie zgrał się sub. przód się przesunął (jak dłużej słuchałem jeszcze się tym pobawię bo jest prawie na środku w/g mnie, ale oderwał się od słupka więc jest poprawa znaczna)

no to teraz do kolejnego!

 

a dodam jeszcze że TRUCK Twoja instalka brzmieniowo mega.. idealnie wpasowana w to co oczekuję i mam nadzieję że kiedyś (oby jak najszybciej) się doczekam takiej instalacji, dźwięku itd... powiem że to jest teraz jakiś mój cel na sklejenie instalki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie zgrał się sub.

 

Ja od siebie powiem ,że to chyba moje największe zaskoczenie dzisiejszego dnia. co taki mały wariat potrafi zrobić w sedanie, gdzie z założenia, jest cięzko się "przebić" z dzwiękiem...

Chciałbym takie fanty wyciągać ze "smietnika"... :)

Podobał mi się profil brzmienia w Twoim autku, może to przez tą oldscoolową Alpinkę może przez Focale?

Jedynie brakuje mi trochę głośniejszej góry, ale to powinno się poprawić po wykonaniu w przyszłości zwrotki odpowiedniej do woofera i tweeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja od siebie powiem że chciałbym wyciągać je częściej:D:D sub ze śmieci a skrzynia z odpadów (konstrukcja prowizora bo nie wierzyłem że od zagra choćby jakimkolwiek dźwiękiem. co do dźwięku to bałem się że okaże się klapą ale jeśli się spodobał to tylko motywacja do dalszych zmian prac itp. góra myślę ograniczona zwrotką (wysoko cięta i słaba jakość) nie sprawdzę nie dowiem się... póki co muszę podjąć wyzwanie zmiany wzmaka (trudna dla mnie decyzja:wiem że ten za słaby a jednak ciężko mi go oddać;/) wtedy po wymianie zwrotki strojenie itd może wymiana dołu (zairytowałeś mnie tym stx-ciekawe jak by wypadł na tle focala w tej konfiguracji...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy po wymianie zwrotki strojenie itd może wymiana dołu (zairytowałeś mnie tym stx-ciekawe jak by wypadł na tle focala w tej konfiguracji...)

 

Masz temat tego głośnika założony przez Malkolma:

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/28512-stx-18-140-4-awx/

 

Myslę ,że fajnie by zagrały w furtkach Omegi, są spore, a nie wiem czy np to nie pozwala focalom rozwinąć do końca skrzydeł, zaś 18ki z natury powinny sobie lepiej poradzić z litrażem drzwi...

Ale to tylko moja lużna dygresja gdyż nie uważam ,aby te focale to była pierwsza rzecz do jakiś zmian...

Raczej zwrotka-piecyk, to jest to co możesz z czasem zmienić , bo jak wiesz ,zmiana radyjka to według mnie byłoby świętokradztwo, super gra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zwrotka-piecyk, to jest to co możesz z czasem zmienić

myślę o tym już teraz. bez tego nie ruszam.

,zmiana radyjka to według mnie byłoby świętokradztwo

o tym nie myślałem ani chwili:)

a co do focala. bez próby dania mu odpowiedniej zwrotki (by zgrać z górą) i dania mu więcej mocy nie podejmę się próby ich zamiany. bo wiem że nie pokazały jeszcze tego co mogą. a 18 może kupię i będą czekać na ewentualne testy itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...