Skocz do zawartości

Spot Lubuski


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 408
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tez jestem za 17.06

 

Fajnie,że pamiętasz o tym temacie.Jak nie poskładałeś jeszcze swojego UFO,to napadywuj do mnie,pojedziemy razem dorożką:).

 

Wygląda na to,że 17.06 pasuje tylu chętnym,że już można spokojnie się zjechać,nawet jeśli komuś coś wypadnie.

 

duber-Ty przed piciem 16.06 zrób sobie podkład z 2 kubków konkretnego rosołu i dasz radę.Ostatnio 2 razy potwierdzone organoletycznie:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja raczej uciekam po zawodach w Olsztynie do domu a to 16.06 sobota, więc raczej także się zjawię, ale nie mówię na pewno gdyż , rożnie bywa w drodze , albo coś się pozmienia w ten weekend zawodniczy, jednak tak na 90% moja obecność jest pewna.

W centrum Łagowa jest ten amfiteatr przed nim jest parking i trochę cienia z drzew, możemy tam?

A które auto chcielibyście posłuchać? Audi czy Bmkę? Bo jeśli chodzi i przyjemność z grania, czy też miłe "wrażenia" to babcia gra znacznie lepiej, chociażby, że jest w miarę dopracowana strojeniowo.

Bmw zaś to świeżyzna po pierwszych zawodach, i podstrojona na pół gwizdka...

Audi robi "fajnie" swoją muzykalnością, Bmw ładnie kopie kickiem i ma powietrza na górze jak w alpach... ?

 

Ps.Obu nie wezmę szejkiem nie jestem i nie jeździ za mną cysterna z paliwem... :wink2::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz babcię...:)

 

Parking jest fajny,ale jest on w centrum,a 17.06 to niedziela i obawiam się,że nie będzie miejsca.A może jest jakiś parking/plac na obrzeżach,gdzieś na uboczu.Kurcze byłem tam parę razy,ale nie kojarzę fajnego miejsca.Mam wrażenie,że strasznie tam ciasno w samym mieście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to babciolotem przyjadę, a kojarzycie taki wysoki most kolejowy z cegieł? Pamięta jeszcze hitlera... Tam jest taka brukówka pod górę, na uboczu i jest trochę cienia, z pewnością można by było postać pogadać i pograć i raczej nikomu byśmy nie przeszkadzali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze Marcinie ,bo zawody tym razem sa jednodniowe właśnie 17-ego :)

 

Osz Ty kurczę... :(

To akurat tak głupio trafiłem? Tyle się namazgaliłem z tym spotem na ojcowskiej ziemi a tu lipa...

No to sorry chłopaki, ale ja nie dam rady... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24.06- u mnie będzie ciężko,bo Falubaz z medalikami jedzie w ZG...Dlatego pisałem o 1.07.

 

Kurcze,jak tak dalej będziemy się licytować z terminami i nie dopasujemy się do siebie,to będziemy mogli aspirować do miana Hammerite Teamu w tej kwestii... :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kolego , nie tak szybko, to elitarna formacja :rotfl:

 

Dlatego napisałem aspirować:). W realu oznacza to mniej więcej prośbę o możliwość złożenia wniosku przyjęcia w poczet członków,ewentualnie najpierw 5 lat praktyki połączonej ze stażem.Choć nie wiem czy się regulamin nie zmienił i same praktyki i staż nie trwają 10 lat... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...