Skocz do zawartości

Spot Lubuski


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 408
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

16 ki :D i foki to naprawdę zacne woofry tylko je odpowiednio pogoń i potnij :)

 

Dalej się uwalił ... to może powiedzmy ,że to 17ki? Będzie wilk syty i owca cała...

Ale także odniosłem wrażenie ,że Focalom jeszcze trochę brakowało "prundu" więc z piecykiem pożegnałbym się bez żalu...

Pociąć nie potnie bez zrobienia zwrotki bo teraz jest jakaś wrzucona co by "się nie wykopciło" od innego zestawu.

 

A teraz mi przyszło lekkie olśnienie...

Maniek Duber ma zrobione AYA'owe auto... Typowo z niemcowni:

Podwójny kick plus suty subx2 w skrzynce do tego wycofana względem tego średnica i góra...

Bo jak tak patrzyłem i słuchałem to mi świtało ,że "gdzieś to już widziałem" tyle ,że dopiero się dokopałem w zwojach mózgowych.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ty lepiej zakladaj tam u siebie firme CA

niemcy beda miec do ciebie blizej :wink:

 

Firmę nie, ale stroiciel to by natrzepał kasiurki oj natrzepał...

A do tego wystarczy mały garażyk i parę klocków do pomiaru....

Bo ich problem nie leżu w tym ,że nie ma co grać a jak gra... ;)

Doskonale o tym wiesz bo byłeś ...widziałeś... słyszałeś...

 

Jest u mnie w mieście "fachura" do którego przyjeżdzają niemieckie auta, nawet ostatnio widziałem taką betkę jak moja tyle ,że w sedanie...

A gdy fachura spojrzał do mojej betki to nawet nie poznał ,że to F1 tam siedzi i co to jest...hahah :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie lepszych tematów? Ja tu się z burkiem myslałem poprzekomazac a on paluli poszedł :rozpacz:

 

Tiaaa... nie paluli tylko "dyplomatycznie" poszedł spać jak mu dowaliłeś ,że piękne mega hajeeendowe LS 185 to nie 18ki... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legendarny już I Spot Lubuski zaliczony i przechodzi do historii. :D

 

Żałuję właściwie tylko jednego...że mnie tam nie było :( . Strasznie głupio wyszło, bo sam zainicjowałem temat i bardzo chciałem żebyśmy się zabrali,a wyszło jak wyszło. Po części usprawiedliwia mnie fakt,że nie tylko ja byłem winowajcą swojej nieobecności. Bardzo pomógł mi w tym pewien gość,przed którym jednocześnie chciałbym Was ostrzec-nazywa się :Jack Daniel's :| . Uważajcie na niego,bo gość jest niebezpieczny, zdradliwy i potrafi strasznie sponiewierać człowieka. W momencie kiedy Wy się zbieraliście na placu, ja odprawiałem modły do porcelanowego bożka w łazience...

Anyway, moralniaka miałem większego niż normalnego kaca i nauczkę,że "pić to trzeba umić". Wypada mi jeszcze

przeprosić Was za nieobecność i obiecać poprawę (wstrzemięźliwość).

 

Cieszę się że udało się spotkać, bo jak wiadomo,nie łatwo było cokolwiek ustalić zgrać (tym bardziej żałuję). Może następnym razem pójdzie łatwiej...

A właśnie.Może biorąc pod uwagę ciężar z jakim przyszło nam się zmagać przy ustalaniu I Spota,wypadałoby już zacząć się ugadywać na następny?W tym roku , albo już na przyszły... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie.Może biorąc pod uwagę ciężar z jakim przyszło nam się zmagać przy ustalaniu I Spota,wypadałoby już zacząć się ugadywać na następny?W tym roku , albo już na przyszły... :rotfl:

 

Myślę ,że to już po wakacjach...

Powiedzmy w drugiej połowie września, póki jeszcze będzie w miarę pogoda i warunki.. :)

Ogólnie proponuję ze względu na to ,że Lubuskie to nie Wawa ,że ludzie podjadą po parę km i już mają spota i każdy ma mniej czy więcej km.

Zapoczątkować tradycję spotkań 3 spotkań w roku... coś na wiosnę, coś jak wczoraj na początku lata i coś na jesień raz na 2-3 mieś, zimę chyba można śmiało sobie odpuścić, bo żadna frajda posiedzieć w mrozie...

Może być śmiało nadal Łagów, gdyż wiosną i jesienią po sezonie tam ptaki zawracają, podobnie jak w nadmorskich miasteczkach, latem się nie przeciśniesz a po sezonie, dziury zabite dechami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoczątkować tradycję spotkań 3 spotkań w roku... coś na wiosnę, coś jak wczoraj na początku lata i coś na jesień raz na 2-3 mieś, zimę chyba można śmiało sobie odpuścić, bo żadna frajda posiedzieć w mrozie...

 

Fajny pomysł.Myślę,że Łagów to też dobra propozycja.Ale tak jak piszesz,następny spot bliżej jesieni.Ot,taki pożegnalny spocik przed zimą.

 

A czy wczoraj miał ktoś może jakiegoś fotopstryka i go używał?Jak macie jakieś foty to wrzucajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

chyba tak :wink:

 

Już się tak nie szczyć Łukaszku, nie tylko Ciebie zmolestowało tego dnia Lubuskie...

No ale to Nasze pierwsze koty za płoty nie mamy tak zacnego towarzystwa i tradycji w spotkaniach jak stolyca...

Od czegoś jednak potrzeba zaczynać więc...

Jeszcze trochę wytrwałości w odbieraniu tel... :rotfl::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba przyszlego lata bo troche mu do zrobienia zostalo :wink:

 

 

Trochę.... Do lata może nie ale bardziej celuję w jesień niż tegoroczne lato... :D

Ale to i tak sukces, nie będę miał jednorożca i zbuduję auto w ciągu roku a nie 5ciu... Albo wcale bo ciągle "under construction"... :wink2:

 

I lepiej radzę się skupić na doprowadzeniu operowania Clio i know how do perfekcji, bo betka trafi w wasze łapki na strojenie z podobnym założeniem jak do Krakow "No limit"...

Czasowo, kosztowo, aktywnie , pasywnie, może być nawet kwintet smyczkowy spakowany w drzwi , byle by zagrzmiało jak należy... :wink:

 

wiem, wiem, ze obdzwoniles polowe Warszawy i okolic :)

 

A co ja poradzę ,że mi bliżej do Stolycy mentalnie niż nad morze..? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lubie owoce moza i jacka daniela do tego wiec tanio nie bedzie...

 

Spadaj! hahah... :)

 

czyli na 3 miesiace? :wink:

 

Na tyle ile będzie potrzeba, ale na trzy... Króliki chcesz mi w międzyczasie w beci hodować czy co?

 

rozumiem, ze zapewniach godziwe warunki wspolpracy :)

 

Nikt nie mówi ,że za Bóg zapłać...

 

czy rachunki za objady tez brac na ciebie?

 

No pojadę po te parę kebabów z Danem pojadę... :hyhy:

 

ps. Najlepsze rzeczy często się tworzą się w garażyku a nie marmurach... :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...