Skocz do zawartości

Spot Lubuski


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 408
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm...No to może niech każdy potencjalny zainteresowany poda daty kiedy jest wolny i wybierzemy z tego wszystkiego jakąś "uśrednioną",która by wszystkim/większości pasowała?

 

Ja mogę praktycznie w każdą niedzielę za wyjątkiem : 24.06, 15.07, 29.07 (mecze Falubazu:)).

Ustalmy może najpierw daty a potem miejsce,bo z terminem jest większy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem dłużej w delegacji jak 5-6 dni...w poniedziałek jadę na mega serwis do olecka(suwałki)z wyliczeń wyszło ze 2 tyg,

w miarę upływu dni będę znał dokładniejszą date powrotu...czy zdążę

będę się starał jak najszybciej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Pany? Jedziemy czy nie?

Temat znowu przysechł i nie wiem czy się mam w sobotę oszczędzać czy nie ( % ) ?

 

Puki co mamy (teoretycznie:)) 6 chętnych,ale nie wiadomo właściwie na kiedy konkretnie.

Ja mógłbym w niedzielę na np.14.00.Co do miejsca to puki co, narazie padło na "plac" przed ceglanym mostem czy tam akweduktem-jak zwał tak zwał. Coś pominąłem?

 

Rozumiem,że wszyscy zadeklarowani wcześniej będą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także będę, co prawda trzeba będzie poszukać jakiegoś miejsca w cieniu, jeśli pogoda będzie słoneczna, bo słuchanie w słońcu to masochizm i po 5 min się odechciewa.. :)

Ale skoro już po roku Nam się coś udaje sklecić, to będę i o 14 w niedzielę.

Możemy się spotkać na parkingu koło amfiteatru, wjazd z głównej ulicy, jeśli nie będzie miejsca to przeniesiemy się, ale spotkać się możemy tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zostaje konkretnie powiedzieć.

termin 08.07

godz 14

miejsce: Łagów (amfiteatr) niech ktoś kumaty poda ulicę bo też nie wiem gdzie ale nawet bez tej wiedzy Was znajdę:D

i konkretnie ile będzie osób??

1.slawa88

2.oli

3.duber

4.truck

5.Mamusa

6.radzikson

 

a co z Panami "rex" i "pablo_zg"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posłuchajcie,jak się jedzie głowną trasą dwójką skręca się do łagowa z tej trasy w podrzędną drogę

od razu po skręcie z lewej jest męczyguma a z prawej stacja paliw z parkingiem i tam proponuje się spotkac aby później podjechac razem do łagowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posłuchajcie,jak się jedzie głowną trasą dwójką skręca się do łagowa z tej trasy w podrzędną drogę

od razu po skręcie z lewej jest męczyguma a z prawej stacja paliw z parkingiem i tam proponuje się spotkac aby później podjechac razem do łagowa

 

Dobre,dobre.Kto wie,czy tam czasem nie zakoczujemy na dłużej.Pomysł jak najbardiej si.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...