Skocz do zawartości

... Przy Whisk (i / e) y...


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Piłem przeróżniaste rodzaje whisky.

Najgorzej wspominam polski wyrób z czasów licealnych o nazwie "dark whisky" masakra jakaś...

Z braku laku z Jacków Danielsów dobry jest Gentelmen Jack lub Single Barrel chociaż ten ciut mocny, niby tylko 5% więcej ale już inaczej sie pije.

Jim Beam zielony albo czarny też są dobre.

Osobiście dla mnie nic nie przebije smaku Jasia Wędrowniczka wszelkiej maści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś kosztowałem High Commissioner ... dla mnie awaria jak na szkocką to lipa ...

 

Co do czegoś poza czyściochą, tequila jak najbardziej.

 

tequila - z grenadiną i sokiem pomarańczowym + lód miodzio :D

 

 

 

może wkońcu się uda Hellsin :)

 

nie ma bata :P tak blisko mamy a tak daleko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whisky... jak to z kumplem mówimy "wóda na myszach pędzona" :) ostatnio lubię jako "lekarstwo" walnąć Jägermeister`a z Tiger`em albo RedBull`em, przy czym kieliszek wsadzamy do szklaneczki z whisky, lejemy Jägermeister`a najlepiej jak jest z zamrażarki, i do szklaneczki lejemy coś z tych energetyków, aż się zrówna energetyk z brzegiem kieliszka, sposób degustacji.... albo "na raz", albo powolne sączenie i uwalnianie po przechyleni szklaneczki Jägermeister`a do energetyka ;)

 

P.S. Dupeczkom to bardzo smakuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z niejakim Z..ą - balcer wie coś o tym

 

Ten drugi też "zmasakrował" pewnego moda z elki ...a w sumie to jest nawet niebezpieczniejszy od pana Z... , bo Z.. to jeszcze wygląda na takiego którzy "może więcej" , a "ten drugi" to już taki niepozorna bestia , hmm choć w sumie tłumaczy go bycie krakowskim studentem :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Whisk (i / e) y, to bez coli na sucho, nie idzie tego pić, bez względu czy to będzie JD, czy Jasiu Wędrowniczek, czy inny wynalazek.

Ostatnio popularna jest tzw. mizeria: gorzka żołądkowa (pomarańczowa), sprite plus kilka plasterków zielonego ogórka.

A i tak nic nie zastąpi dobrego piwa lub od czasu do czasu (z wyjątkiem Przemka :P) czystej Wyborowej.

Równie dobrze wchodzi na każde 0.5l piwa, 2x50ml gorzkiej żołądkowej miętowej.

 

Absolutnie nie mój temat ;)

Ze względu na moje ostatnie problemy z wątrobą, to również nie mój temat, jak na razie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio popularna jest tzw. mizeria: gorzka żołądkowa (pomarańczowa), sprite plus kilka plasterków zielonego ogórka.

 

Afterparty u mnie!! :D

Polecam tego drina, bo jest na prawdę smaczny. Tylko, że się pije i pije, i pije, a po kilku odchodząc od stołu możesz się przewrócić.

 

 

Ja wolę się napić Whiskey niż wódki, jakoś bardziej mi podchodzi.

A na codzienne wieczory najlepszym napojem jest piwo z Poznania, które robi się w Tychach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nienawidze wodki :przestraszony: Jestem fanem w whiskey a ze mieszkam w Szkocji mam okazjie probowac roznych rodzaji tego zacnego alkocholu.Oczywiscie nie gardze rowniez bourbonem jak JD,JB itp.Powiem wam ze wchodzac tu do sklepu mozna zwariowac od ilosci tych roznorakich butelek :D Jak bym nawet codziennie do konca zycia probowal innej butelki to i tak bym wszystkich nie zdazyl sprobowac :P Tyle tu tego jest....I cenowo nie ma tragedi w porownaniu do PL.Moje ulubione to Chivas,Glenmorangie,Dalmore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam awers do wódy, czasem od świeta sie napije... Choć nauczyłem powoli i ojca pić mixy z whisky i od wódzi odchodzi :)

 

Z tanich na dobre imprezy w "biedronie" jest Golden Loch, w Tesco jakiś tam "Oryginal" i 07- 30zł 1l- 50zł. Na szybkie domówki do drinów świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem jest swietny, ale to juz trunek którego szkoda mieszac, Ostatnio do garażu kumpel przyniosł Regala i najpierw degustacja.... Niestety nie wytrzymał "do końca" bez mixa :D

 

Przyznam szczerze,że musze przetestować tequile , bo jeszcze nie miałem okazji...

 

 

Skończy sie promocyjny Grant's, obadamy jutro co ciekawego znów jest w promocji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze,że musze przetestować tequile , bo jeszcze nie miałem okazji...

 

polecam, szczególnie Sierrę ( choć u nas to taki syf, prawdziwa jest z beczek, nie taka tandeta zlewkowa jaka przychodzi do EU ), oraz El Jimador Blanco, jakoś Olmeca mi zbytnio nie smakowała ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegos czasu jak pisałem wczesniej tylko whiskey i to w szególnosci irlandzkie.

Ale kiedys amatorka bawiłem sie w mieszanie róznych rzeczy...

 

No i pozostało mi spro różnych rzeczy...

Mój barek... teraz głównie dla gości

 

A najlepszą tequile piłem w meksyku.. kosztowała ok 400$ za butelke ale wierzcie mi - to co w polsce pijemy to mało ma wspólnego z tequilą

post-2586-0-88050500-1318969885_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...