Skocz do zawartości

... Przy Whisk (i / e) y...


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mi to lotto i tak mi nic nie smakuje z tych wynalazków.

 

Dan. Wolę nie pytać co Tobie smakuje :hyhy: Może koktajl jakiś? Jagodowy :rotfl:

 

Guiness czy Faxe to nie piwa to 11% tuningowane alkohole...

 

O którym Faxe mowa? Bo chyba o tym hartowanym "siarą" 10% czarnym :szok: Pić się tego nie da =/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Buhahaha piwo na klamienie nie pomaga.. Mi nie pomagało a chleje go duzo :P I tez mam kamice nerkowa ... I tez mialem zabieg usuwania kamieni jaki Ci "oferuja"... Ale jak chcesz znac szegóły to odlóz kasztelana albo wez drugiego i zapraszam na gg :P

 

nie chce znac zadnych szczegółów, ja tam pierd****** nigdzie nie ide, nic mi nie bedą wyciągac, dziekuje i do widzenia..... zesrany jestem na maxa, musze narazie badania zrobic bo w pazdzierniku bylem 3 razy z atakami w szpitalu i kroplowa i po ostatnim razie byl juz (moze nie jakis wielki bo 6mm) ale u ujscia moczowodu do pecharza a bylo to 2 tygodnie temu i poki co nic sie nie dzieje. Pije conajmniej 3 litry dziennie, nie uzywam wind, chodze po schodach i wracam do biegania. Mam nadzieje ze moze nie zauwazylem ale moze juz ze mnie zlazł i tej wersji sie trzymam.

 

Pierd********* te kamienie!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Guiness czy Faxe to nie piwa to 11% tuningowane alkohole...

 

Nie bardzo rozumiem

Guinness ma 4 % alko i nigdy wiecej

poza tym trzeba umieć go nalewać

 

aha

NIGDY nie piszcie irlandzka whisky - tak to piszą zasmarkani angole - pisze się whiskey (potwierdzam: Irish Americans też robią dobrą whiskey)

 

pozdrowienia z Zielonej

PS

przy szklaneczce whiskey sour...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez przez tego jednego uzależnilem sie od turbo ptysiow :)

 

Bartek tez z moim sąsiadem jeździłem po nocy po szpitalach bo umierał z powodu kamieni

Pije ok 20 piw tygodniowo

Tez miał 6mm (rozwadcie ;) ) i miał już rodzic

Ale to miało być 3 lata temu

Więc albo urojona albo jest słoniem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...