Skocz do zawartości

Europejski Finał EASCA 2011 - KATOWICE, 8-9.10.2011


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Założyłem ten wątek, gdyż zawody już za tydzień, miałby on raczej służyć do luźnych pogawędek.

 

Na początek zapytam, czy ktoś zamierza jechać z okolic Warszawy na samą sobotę (SQL) i czy mógłbym się zabrać, gdyż nie mam po co ciągnąć swojego auta. Dorzucę się do paliwa, rzecz jasna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja szukam jakiejś taniej kwatery w Katowicach, bo chyba zostanę na 2 dni. Może ktoś ma namiary na nocleg :?:

Zobacz tutaj, jak na razie żaden inny mi do głowy nie przyszedł, blisko bo w samym centrum nie opodal Spodka, do MTK jakieś 6-8 km

- http://www.etaphotel.com/pl/hotel-6601-etap-hotel-katowice-centrum/index.shtml

 

I jeszcze cosik takiego, z tym że na drugim końcu miasta, także na targi MTK miałbyś ok. 14 km w jedną stronę

- http://www.booking.com/hotel/pl/pophotelkatowice.pl.html?aid=311264;label=katowice-WRBDB29YVs541Y9j8rHBVAS4147301383;sid=f4abaa4c1183ec4cc76a20d0c1976433;checkin=2011-10-08;checkout=2011-10-09;srfid=87d648febcd110ae1ca4a72972eabf7dX5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wróciliśmy,pogoda nie dopisała ale po obiedzie się przejaśniło.

Fajna włoska ibiza,3way z ciekawych komponentów na piecykach moskoni.Wszystko dobrze poukładane ale czuć lekki niedosyt na dole.

Ciekawe autka ze Słowacji,ogólnie ekipa bardzo miła i chętna do rozmów.Z kulturą daleko mam do nich.

 

Fajnie było zobaczyć ekipę strefy :super:

Ps.Jarek jeszcze raz przepraszam że się nie pożegnaliśmy ale czas gonił a Ciebie nie było nigdzie widać.Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...