Skocz do zawartości

Europejski Finał EASCA 2011 - KATOWICE, 8-9.10.2011


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no domyslam sie bo wyglad to tragedia...... ten z tym calym 3-way'em na desce to normalnie masakra :D , ciekaw jestem jak wyglada to od strony kierowcy ??? Ze 20-30% widocznosci z obu stron sa zabral....... chyba ze ten samochod sluzy tylko na zawody a nie jako codziennosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ello , dzięki za gratki , miło było poznać kilka osób, zobaczyć kilka instalacji. Pogoda nie do końca dopisała, ale cóź , i tak bywa. Gratuluję wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników. Posiadówka w hotelu też spoko :zdrowko: A adsłuchy pod hotelem :rotfl: .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A adsłuchy pod hotelem :rotfl: .....

z agentem Mosadu :D Najlepsze że zdałem sobie sprawe z tego co się stało dopiero jak jechałem do domu i analizowałem, mozliwe że więcej osób zrobiło tak samo :) bo w radio miałem cały czas niebieską diodę na tryb zapis-przywróć, a po za m5 na 3 way i m4 na 2 way, reszta to były testówki aby wybrać najlepszą opcję.

W każdym razie piece chyba się już uformowały, bo całą drogę powrotną średniak już nie krzyczał, tweeter też się uspokoił, jak już żona kręciła głośniej to musi być już ok.

 

Gratulacje dla zwyciężców, dobrze że też i outside'rzy coś pozgarniali, nie było im smutno przynajmniej i jak bedzie w następnym roku to przyjadą, bo ciśnieniowcy lekko się wystraszyli i zdezerterowali przed przyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 3 drogi z Morelem (maskownica) i wstęga u góry ...ktoś się przypatrywał temu średniakowi co to za twór bo wyczuwam chyba pewnego banga tangi, ktoś to macał bliżej?

hmmm...ten wofers tak wysoko to raczej faktycznie masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi to śmierdzi tang bandem z daleka :cwaniak:

http://www.parts-express.com/pe/showdetl.cfm?Partnumber=264-888

 

wg mnie 4 drogi to juz przerost formy nad trescia

szczegolnie z sedniakiem ktory jest bardziej szerokopasmowka

i gra prawie pelnym pasmem juz do 300Hz

 

a wogole to gdzie upchnac te wszystki podzialy

 

ale jest cos co napewno dzieki takiem "brzydkiemu" ustawieniu głośników osiągneli lepiej od stzdnardowych słupków "polskich"

zgranie fazowe srednicy z tweeterem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, I am just looking for some photos from Katowice competition and saw this thread.

To say you the truth: there are no speakers in doors :) They were moved into dashboard, so there is just not visible hole :) Sub is in front of passanger side, turned to motor place.

Btw installation was finish about 3AM on Saturday and after that it takes 4 hours to go to Katowice, so no time for tuning of sound :( ...you can see it in results :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw installation was finish about 3AM on Saturday

 

It is normal in car audio competitions :) (3 days before, new amps, speakers, wires)

 

so no time for tuning of sound :( ...you can see it in results :)

 

No comments, 4th position - the worst one, only 9 points less, but without tuning it is good as well :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

good finals, two cars with damaged HU, one car with one front speaker...

 

so there is still an one-ear judge missing :P and the recipe for total disaster is ready...

 

 

 

lukee_cz, pls check this website http://www.portalcaraudio.pl/ guys were present on the spot, they're preparing a good press-relation from every important Car Audio event. Hppe that fotorelation from EASCA EU finals will be available soon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lklukasz: could you translate me post #72 to English? Even google translate didn't help me :)

 

btw it was build according to EMMA rules, so visibility from car is almost same like before...no more then 4cm from A pillars to windshield etc.

Everything created at home by own hands...it means please don't compare with professional installations :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I can translate it for you what Llukasz wrote :

 

a mi to śmierdzi tang bandem z daleka :cwaniak:

http://www.parts-exp...tnumber=264-888

 

wg mnie 4 drogi to juz przerost formy nad trescia

szczegolnie z sedniakiem ktory jest bardziej szerokopasmowka

i gra prawie pelnym pasmem juz do 300Hz

 

a wogole to gdzie upchnac te wszystki podzialy

 

ale jest cos co napewno dzieki takiem "brzydkiemu" ustawieniu głośników osiągneli lepiej od stzdnardowych słupków "polskich"

zgranie fazowe srednicy z tweeterem

 

- it smells like tang band from faraway

- in my opinion 4 way is more form than content especially with midwoofer which is more broadband and plays waveband from 300 Hz

- by the way where put those all distributions

- but it's something about this "ugly" way of customing places for the speakers, they've reached better than standard "polish" a-pillar - the phase play beetween midwoofer and tweeter.

 

If I translated something wrong the guys from forum will correct it for you, but it's almost the same what he wrote :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...