Skocz do zawartości

DIORA GDS1607


szymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 857
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie.

Zakupiłem sprzęt od forumowego kolegi ( trafalgar) po wcześniejszej analizie wielu postów na różnych forach. Będą to moje pierwsze głośniki i wzmacniacz w rozbudowie w planach jeszcze zakup suba małego ale z wykopem np. Intertechnik MDS-08 MiniSub Closed 20cm 120 RMS  - też polecany przez ww. forumowicza.

W tej cenie 300zł ( Diory i Xetec)+ 250 za Intertechnik moim zdaniem do przyjęcia. 

Jak będzie grało to po wszystkim opiszę dokładnie i wyczerpująco. 

Ps. Dla raczkującego w CA to i tak będzie to kolosalna różnica niż na ori głośnikach. Radio Pioneer DEH-P7700MP uważam za i tak niezłe jak na początek do powyższej rozbudowy.

Pozdro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Radio Pioneer DEH-P7700MP uważam za i tak niezłe jak na początek do powyższej rozbudowy.
... fakt, nikgdy wczesniej ani pozniej nie spotkalem tak tekturowego na sekcji niskotonowej radia jak "siódemki" pionka... Dobrze ze sprzedał, a klient dobrze ze kupił i jest zadowolony...Po co sie czepiacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ps. Dla raczkującego w CA to i tak będzie to kolosalna różnica niż na ori głośnikach. Radio Pioneer DEH-P7700MP uważam za i tak niezłe jak na początek do powyższej rozbudowy.

Pozdro.

Działaj kolego. Jak dobrze zrobisz drzwi, to będziesz zadowolony. A Intertechnika wrzuć koniecznie w skrzynkę BR. Na początek zabawy będzie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... fakt, nikgdy wczesniej ani pozniej nie spotkalem tak tekturowego na sekcji niskotonowej radia jak "siódemki" pionka... Dobrze ze sprzedał, a klient dobrze ze kupił i jest zadowolony...Po co sie czepiacie?

Kolego mastah22 Pionek był już na wyposażeniu samochodu. Myślę,że to o niebo lepiej niż fabryczne. 

Ps. Czy twoje powyższe stwierdzenie dyskwalifikuje to radio do rozbudowy na początek amatorskiego CA??? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kolego mastah22 Pionek był już na wyposażeniu samochodu. Myślę,że to o niebo lepiej niż fabryczne. 
Ps. Czy twoje powyższe stwierdzenie dyskwalifikuje to radio do rozbudowy na początek amatorskiego CA???

 

Jak jesteś z Barlinka w zach-pom to miałeś do mnie rzut beretem, posłuchałbyś, zobaczył pogadał to może inaczej pieniądze byłyby spożytkowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co się opłaca ? Oczu nie masz co tu ludzie piszą, czy wpadłeś w sidła "legendarnej Diory, białego kruka, jednorożca", czy jak tam to nazywają i po prostu chcesz je kupić ? Za 150 zł przyszły do mnie do domu, żadnej legendy w nich nie ma, nadmuchane do granic możliwości historie i legendy, a głośniki jak głośniki, jak można teraz za głośniki bez gwarancji żądać więcej, jak za nowe ? Za 150 w używce kupiłem VDO Dayton MPC 1700 i te Diory nie miały nawet podejścia do nich. Nie warto i tyle, po co dalej nakręcać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Za 150 w używce kupiłem VDO Dayton MPC 1700

 

kiedyś był facet na alle, co miał je nowe a 150 zł od kompletu :) Tylko że to było jakieś ... 2-3 lata temu :D

 

 

 


Znalazłem na konkurencyjnym forum gościa który chce 159pln za używkę w 100% sprawną, opłaca się?

 

Odpowiedz sobie sam, czy chcesz dać tyle samo za używki, co kiedyś nówki ...

Dokładając parę groszy i czasem mając "traf" można ustrzelić całkiem fajne inne zestawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...