Skocz do zawartości

DIORA GDS1607


szymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 857
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moim zdaniem ten Audison zasluguje jednak na cos lepszego, mozesz rozejrzec sie za uzywka, bedzie reprezentowala cos wiecej jak Diora, ktora jest dobrym zestawem w tym przedziale, ale z uzywek mozna wyrwac duzo lepiej grajacy zestaw.

Na przyklad jaki uzywany zestaw lepszy od dior polecisz w tych pieniazkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - ten El Comp wydaje się ciekawą alternatywą... 60 watt rms... a np. takie Rainbow W 165 SLX ? ... Takie grały pod tym Audisonem do tej pory.

 

Aczkolwiek po wpisaniu tego modelu w google wyskakuje chyba nowszy model. Moje mają wedle opisu z tyłu 80 watt max i 20 - 60 watt nominal power... zgaduję że typowa moc RMS wynosi 60 watt przy tym egzemplarzu. 

Czy jednak U-dimension będzie jakościowo też ponad Rainbow`mi ? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... a myślałem że dobrze jest się kierować mocą znamionową :P ...

W sensie że na głośniku mam podane jaką moc mam mu podać żeby zagrał jak należy :P

 

A w finale patrząc na jakość to Rainbow można porównać do U-Dimension? Albo inaczej czy różnica jest warta opchnięcia Rainów i wcięcia El Comp`a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Proszę o opinię czy ten zestaw będzie ze sobą dobrze współgrał ( oczywiście drzwi będą wyciszone):

- Głośniki Diora GDS 1607

- wzmacniacz  Xetec Vector V 200.4. Wzmacniacz 4 kanałowy z wbudowanymi filtrami dolno i górnoprzepustowymi regulowanymi płynnie.Dane techniczne: Moc nominalna @ 4ohm przy 12V: RMS 4x50W – Moc nominalna @ 4ohm: RMS 2x120W – Moc nominalna @ 2ohm: RMS 4x63W – Pasmo przenoszenia: 20 – 40.000Hz – Zniekształcenia THD@1kHz: 0,10% – Stosunek sygnał/szum: 90dB A – Filtry hi-pass: 32-320Hz – Filtry lo-pass: 32-320Hz -zabezpieczenie 2x20A 

 

Taki zestaw jest na jednej z aukcji allegro:

http://allegro.pl/diora-gds-1607-i4158608033.html - głosniki,

 

http://allegro.pl/xetec-vector-v-200-4-i4158570118.html - wzmacniacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1:

- cisnę ten legendarny produkt, odkąd zrobiono z niego Hi Hi coś tam i zaczęto windować cenę - opłacało się po 100, pazerność ludzka nie zna granic...

Po 2:

- nie zwróciłem szczerze uwagi czyje to to, bo nick z alledrogo nic mi nie powiedział...

Ot, cała opowieść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1:

- cisnę ten legendarny produkt, odkąd zrobiono z niego Hi Hi coś tam i zaczęto windować cenę - opłacało się po 100, pazerność ludzka nie zna granic...

Po 2:

- nie zwróciłem szczerze uwagi czyje to to, bo nick z alledrogo nic mi nie powiedział...

Ot, cała opowieść :)

A nawet jesli...dalej mozesz miec swoje zdanie. I nikomu nic do tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...