Skocz do zawartości

DIORA GDS1607


szymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 857
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki


Wiem bo przyznam się ze własnie posiadam taki system tej firmy mianowicie 2 zestawy w drzwiach 2 16 tki i 1 Twitter pod wzmacniaczem drzwi wygłuszone oczywiście i na moje gumowe ucho gra nawet fajnie tak jak piszesz Twitter trochę głośny ale przy basie z bagażnika jest w miarę wiadomo ze ze takie pieniądze to nie żadna górna półka ale jak dobrze się ustawi to jest nawet fajnie mama nadzieje ze zaraz mnie tu nie wyśmiejecie :)

:mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NISKI, Twój poziom interpunkcji jest na prawdę niski. Czytanie takich wypowiedzi bez ŻADNEGO przecinka czy kropki jest męczące, na niektórych forach za to mógłbyś zostać "nagrodzony".

 

Ad rem - jeśli tweeter gra zbyt głośno, to go przycisz. Masz do dyspozycji regulację w zwrotnicy oraz zrobienie L-pada (4 rezysory).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NISKI, Twój poziom interpunkcji jest na prawdę niski. Czytanie takich wypowiedzi bez ŻADNEGO przecinka czy kropki jest męczące, na niektórych forach za to mógłbyś zostać "nagrodzony".

 

Ad rem - jeśli tweeter gra zbyt głośno, to go przycisz. Masz do dyspozycji regulację w zwrotnicy oraz zrobienie L-pada (4 rezysory).

Przepraszam panie profesorze języka Polskiego :) postaram się zmienić :)

i sadze ze nie potrzebny spam jest robiony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Był poruszany temat wzmaka do tego zestawu...(i to nawet w temacie) i zagrać zagra ale bardzo kiepsko. Poza tym taka alpinka z diorami to profanacja :cisza:  Dozbieraj kasy to coś się wymyśli, ale już nie tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam. Panowie, jak te Diory wypadna pod samym radiem alpine cda 9835? Narazie nie mam kasy na piec, jest sens pod ta alpinke je kupic? dzieki, pozdrawiam

temat ma 35 stron w kółko o tym samym, może warto przerzucić kilka stron wstecz? 



 

Poza tym taka alpinka z diorami to profanacja

dlaczego? krzywde im zrobi czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon nie nakręcaj mnie do dyskusji... Skoro kogoś stać na 9835 to samo pytanie o diory bez wzmaka jest profanacją. Napisałem swoją opinię, że bez wzmaka będzie kicha. Może jednak podpięte pod alpinkę zadowolą kolegę... nie wnikam :looka: Po to jest forum żeby wyrazić swoją opinię. Ciekawe dlaczego nie jeździsz bez nakamachi :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można wpakować w nie nawet ze 300 zdrowych i tez nie umrą, ale warto zagwarantować im warunki do grania

W tym momencie kliknął bym "Lubie to"

 

 

Co do profanacji. Moim zdaniem (skromnym) łączenie skrajnie różnych półek to ... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skoro kogoś stać na 9835 to samo pytanie o diory bez wzmaka jest profanacją. Napisałem swoją opinię, że bez wzmaka będzie kicha. Może jednak podpięte pod alpinkę zadowolą kolegę... nie wnikam Po to jest forum żeby wyrazić swoją opinię. Ciekawe dlaczego nie jeździsz bez nakamachi

Uwierz mi że po odpowiednim przygotowaniu drzwi(kick-panel) moje woofery(dość wymagające mocowo) lepiej zagrały pod radiem niz przed zrobieniem czegokolwiek w drzwiach pod naką, nie chodzi tu o walory brzmieniowe ale sam kick-bas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Kolegi Sarever latają pod czarną 3549 i... działają jeszcze :hyhy:  Ja nie uważam współpracę Diory z 9835 za profanację - radio, jak radio, dźwięk głośniki odtworzą na tyle, na ile będą w stanie :wink2: Moim zdaniem to niepotrzebna uwaga :wink2:

 

Potwierdzam, wooferek kopie niesamowicie, odpowiednia regulacja i te 100W przyjmą na klatę bez pocenia. A i podejrzewam że Alpinka ma ich trochę więcej :) Jakoś jeszcze szczególnie pod tym wzmakiem nie prosiły ,mnie o litość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam przeczytanie wszystkich 35 stron od samego początku:) Zajęło mi to godzinę, ale ile rzeczy się można dowiedzieć, pomijając już te Diory - polityka, marketing, ceny paliw, hi-end, dalekowschodnie fabryki, cuda wianki i wiele wiele innych, prawie wikipedia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...