Skocz do zawartości

DIORA GDS1607


szymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 857
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak ten VW to robi, ze ich glosniki pod radiem to i basik maja przyjemny i wysokie tony przyjemne

 

zależy o jakim systemie mowa ... jeśli tym z dynamic EQ to tymi podbiciami w końcu zabijesz te głośniki ... z drugiej strony VW miał w swojej palecie systemy oparte o głośniki Dynaudio które są trochę warte ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Tempo nie kosztuje 120 PLN :rotfl: więc porównanie nie na miejscu :wink: Co do tego szajsu pod radiem - pytanie, po co chcesz takie głośniki pod radio, żeby wat dużo było ? Nie widziałem, żeby ktoś polecał je jako dobry zestaw pod radio. Co do głośników w VW, to czasami miejsce i sposób montażu robi "małą różnicę", o w miarę szczelnych drzwiach np. w Golfie 4 nie wspominam :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że w dobrze wygłuszonych wrotkach np. Diora (równie dobrze AMA, GMS) + jakaś budżetowa 4 kanałówka + STX w bagażniku + względnie dobrze grające radyjko jest w stanie dać dużo frajdy ze słuchania muzyki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że w dobrze wygłuszonych wrotkach np. Diora (równie dobrze AMA, GMS) + jakaś budżetowa 4 kanałówka + STX w bagażniku + względnie dobrze grające radyjko jest w stanie dać dużo frajdy ze słuchania muzyki

O to, to :P Z Mivoc'iem 8" fajnie sie zgrywają ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U brata w astrze II grają te diory aktywnie pod ppi sedona apa460ix , podzieliłem je przy 4kHz, grajek old pioneer deh-p835r. Byłem mile zaskoczony jak to podłączyłem i usłyszałem jak gra. Szczerze to nie spodziewałem się takiego zejścia po nich, łupią basem niemiłosiernie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W diorze dobrze sprawdza się wyższe cięcie tweetera, bo inaczej potrafi dać po uszach.. 4khz to takie dobre minimum, znajomy dał na 6khz (pod radiem kenia) i za te pieniądze dobrze mu sie sprawdza.

Dobra praca w zakresie 40-60wat rms, przy mocniejszym wzmaku doradzam stłumienie tweetera, bo nietoperze się zlatują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla każdego diory grają inaczej ,ale co by nie powiedzieć w tym przedziale cenowym konkurencji nie mają.

Koledze zaś podpowiem żeby się pokusił o kupno tego zestawu i podzielił się z nami jak gra ten zestaw

 

 

http://www.elmuz.com.pl/sklep/index.php?k68,beyma-car-audio-zestawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chidzi o gre po radiem to nawet tanszy GMS1765n , srednica kickiem , a nawet tym ze jest na plytkim koszu i wchodzi poprostu wszedzie , a z Diora nie , bez przerobek nie wchodzi, poza tym pod radio Manta-Diora ze swoja zwrotnica nie nadaje sie wcale, no chyba nawet jej wlasciciele nie zaprzecz@....

Aczkolwiek 130zl ,..... ale 30zl wiecej juz mozna miec znacznie lepszy zestaw:..

Jezeli punktem wyjscia ma byc cena...

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie krytykuje , poprostu sluchalem obu , i jak mozna polecac pod radio ten zestaw z taka zwrotnic@ ? Owszem 130 zl, ok ale GMS1765 na plytkim koszu + teeterek i za 170zl jest zestaw pod radio , ktory na prawde zagra duzo lepiej niz Diora ze swoja zwrotnica, pod wzmakiem jakos daje rade ale pod radiem nie.

 

GMS zagra lepiej i pod radiem i pod wzmakiem... St@d moje ale...

Oczywiscie najlepiej niech kazdy poslucha i sam oceni ;)

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chidzi o gre po radiem to nawet tanszy GMS1765n , srednica kickiem , a nawet tym ze jest na plytkim koszu i wchodzi poprostu wszedzie , a z Diora nie , bez przerobek nie wchodzi, poza tym pod radio Manta-Diora ze swoja zwrotnica nie nadaje sie wcale, no chyba nawet jej wlasciciele nie zaprzecz@....

Aczkolwiek 130zl ,..... ale 30zl wiecej juz mozna miec znacznie lepszy zestaw:..

Jezeli punktem wyjscia ma byc cena...

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...