Skocz do zawartości

DIORA GDS1607


szymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie sluchalem zadnego z tych zestawow ale ja osobiscie kupil bym Diore a chodz by ze wzgledu na kilka opini osluchanych ludzi :)

czy zagra pod radiem? cos tam zagra*

czy zagra bez przygotowania drzwi? tez cos tam zagra*

 

*zanczy sie melodia jakas poplynie ale ogolnie bedzie kupa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 857
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Diorki zamówione, na start powinny wystarczyć ;)

 

Pytanie co do wzmacniacza, czy rozglądać się za polecanymi na forum Sony XM-6020 i Alipine 3539/3544 ? Po okresie przejściowym, Diory pewnie zastąpi coś klasy Moreli Tempo, więc lepszym wyjściem jest też kupno przejściowego wzmaka czy któryś z wymienionych modeli wystarczy do lepszego zestawu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma co puszczać po mostku bo spalisz zestaw..

CO się tak martwisz tą mocą? A gdzie te wszystkie zasady, że wzmacniacz musi być mocniejszy niż głośnik? Jakoś ludzie puszczają głośniki na kanałach kilkakrotnie mocniejszych niż sam przetwornik i wszystko jest w porządku, no ale Ty przecież o tym wszystkim wiesz... Sam mam tak puszczony zestaw i nie ma żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diora chodzi spokojnie na 50watach, producent podaje 100wat rms, a chcecie dac 170...

To nie subwoofer ktory ma troszkę trwalszą cewkę, wzmak słabej jakości.

Tre_k koledzy nie widza problemów-podepnij 170wat a jak cos pojdzie nie tak, to bedziesz wiedział komu zwrócic uwage ze byli w błędzie.

Nie mam zamiaru sie znów kłócić, zrób jak uważasz masz 2 opinie- na "Tak" i na "Nie". Wybierz sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob jak uwazasz uwazaj jak robisz

 

jak bedzie odpowiednio ustawiony wzmacniacz to nic diorom sie nie stanie

nastepna sprawa to sluch sluchacza

chyba kazdy slyszy, kiedy system zaczyna mowic nie i ma tyle oleju w glowie aby odpuscic krecenie dalsze galka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma co puszczać po mostku bo spalisz zestaw.. Przy mostku spadnie ci jeszcze jakosc i stabilnosc a te 170wat upali głośniki jak dasz na 60% głośnosci.. Tak wiec pozostaje ci opcja 4x50wat RMS

Mam jedno pytanie - pomnozyles 170 watt przez 60% i wyszlo Ci powyzej 100 watt? xD

 

Popieram lklukasz, a jezeli kupujacy tego blaupunkta slabo orientuje sie w ustawieniach gain to czysto teoretyczna porada: przy standardowym prostym radiu z koncowka 2V wystarczy wylaczyc wszystkie podbicia, fadery i balance a na wzmacniaczu ustawic gain/level 3 - 4 V i bedzie bezpiecznie (o ile dystrybutor Diory, wskrzeszający polską legendę i nie wiem jakim prawem przywłaszczający sobie dorobek z lat 1945-2007 nie podaje tych 120W RMS z kosmosu, bo producent, firma Sonda, nie podaje zadnych mocy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...