Skocz do zawartości

Passat B5 by SoNiC


sonicpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadko sie wypowiadam , bo uwazam ze wiecej jest ludzi ktorzy maja cos madrzejszego do powiedzenia, ale jak czytam truck te Twoje dyrdymaly (nie wiem chcesz miec postow najwiecej czy jak?), w prawie kazdym temacie jak to sie na wszystkim znasz, widziales, od kogos slyqszales, czytales i wiesz lepiej ze pilot do wzmaka kupujacemu jest nie potrzebny choc on chce go zainstalowac to po prostu żygac mi sie chce... Na poczatku sldzilem temat bety i kolejny o tym jak z przyjemnoscia lub nie odkrywales babole, ale tak sobie mysle że chyba juz wszystkie rozumy zjadles.... Tak napisz mi ze mam kompleksy itp itd, mam to wy...ane:)

 

I zeby nie robic OT, sonic podoba mi sie zabudowa, jeden powie ze wszystko upchane, a drugi, ze swietnie wkomponowane i bagaznik nie traci na funkcjonalnosci...... Jak dla mnie ergonomia pierwsza klasa, biorac pod uwage "size" zainstalowanych klockow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zabudowa wzmaków fajna, klocki przezajebiste, ale nie wiem ten sub coś mi nie gra do całości..

 

Ja jestem jakoś zwolennikiem pełnych zabudów więc pomimo fajnego niespotykanego kształtu jakoś przy tego typu zabudowie wolalbym chyba pełną płytę ale to w sumie wina nie twoja tylko vw ze tak upaćkali ten bagażnik i nie zrobili prostych ścian z jakimiś schowkami. Bardziej estetycznie by to wyglądało.

 

Zabudowa fajna dyskretna ale ten subik jakoś mi się nie komponuje z całoscią..

 

Ale to tylko moje zdanie, powodzenia w dalszej walce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truck te Twoje dyrdymaly

 

Napisz mi więc gdzie w powyższej wiadomości mieści się "dyrdymał"?

W jakim aspekcie poprawi się granie, brzmienie, moc stega MSK? Jeśli pracuje w zakresie dostarczonego napięcia między 11 a 15 V.

A następnie spójrz chociażby w manual, od MRV-F900 i będziesz miał odp jak reaguje na zmianę dostarczonego napięcia i dlaczego warto zastosować do niego XXL?

Potem zaś możesz mieć wyj...e lub nie na wszystko zwłaszcza zaś na swoją osobę od tego bym zaczynał każdy ranek kolego w Twoim przypadku.

Widzę czkawką Ci się odbija poprzednia dyskusja i skorzystałeś z okazji aby "wyżygać" trochę żółci? :)

 

Rozczaruję Cię, nie wejdę w to tym razem gdyż jak widzisz po ostaniej pasek mi się zaświecił. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Potem zaś możesz mieć wyj...e lub nie na wszystko zwłaszcza zaś na swoją osobę od tego bym zaczynał każdy ranek kolego w Twoim przypadku.

Widzę czkawką Ci się odbija poprzednia dyskusja i skorzystałeś z okazji aby "wyżygać" trochę żółci? :)

 

Rozczaruję Cię, nie wejdę w to tym razem gdyż jak widzisz po ostaniej pasek mi się zaświecił. :wink2:

 

Widze kompleks malego czlonka - "B- będziesz M- miał W- wszystkie :)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz coś więcej o tym napisać?

 

 

 

Moim zdaniem warto mieć zapas mocy dla suba, gdyż... To pozwala na regulację maksymalnie na 60-70% osiągów pieca.Zniekształcenia są mniejsze, wzmacniacz nie pracuje na maksie i nie da "prostokąta".. :wink:

Efekt bezpieczeństwo dla suba i lepsza kontrola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pustego to i Salomon nie naleje ... no ale cóż :D

 

Rozmowa się przecież tyczy, czy warto zastosować czy nie XXL, a nie czy może być on substytutem braków w innych punktach zasilania (alternator, akumulator, okablowanie). :wink2:

Więc jak mam rozumieć Twoje stwierdzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak mam rozumieć Twoje stwierdzenie?

 

pominąłeś wszystko co się dało, klapki na oczach i ku XXL-owi :P

 

Dla mnie xxl ma wartość na postoju, kiedy altek nie dziala a piec dostaje swoje 14v.

Minusem jest zżeranie akku...błyskawiczne

 

i wszystko jasne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie xxl ma wartość na postoju, kiedy altek nie dziala a piec dostaje swoje 14v.

Minusem jest zżeranie akku...błyskawiczne

Kolejny skrót , zżera tak jak zadysponujesz pobór mocy ( energii ).

Samo urządzenie ma wysoką sprawność , zatem straty na samym XXL są stosunkowo małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stosowania XXL to mimo wszystko lepiej

 

Mam go gdyż daje mi wymierne korzyści w przypadku MRV, zaś w przypadku zmiany na MSK sprzedam go.

 

pominąłeś wszystko co się dało, klapki na oczach i ku XXL-owi :P

 

Spójrz wyżej..

Gdzie te klapki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do poprawy stabilności nie ma potrzeby , jak odczuwasz istotna zmiane brzmienia na postoju pomiedzy zasilaniem 12 a 14V , to oceniasz sam .

 

Dla mnie xxl ma wartość na postoju, kiedy altek nie dziala a piec dostaje swoje 14v.

Minusem jest zżeranie akku...błyskawiczne

 

i wszystko jasne ;)

 

A wczoraj nie było ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja może zapytam tak trochę podchwytliwie :wink:

czemu steg jak podaje moce wzmacniaczy to miedzy 11-14,4V zawsze jest taka sama? :rolleyes:

 

A jak weźmiesz do ręki jakikolwiek "zwykły" wzmacniacz mający powiedzmy 75 w przy 12.8V i połaczysz go z XXL ustawiając wspomniane 12.8V na wyjściu a napięcie w instalacji będzie zmienione np raz 14,4 a potem np na 11,5 to ile mocy będzie znamionowo podawał ten piec? Przeciez napięcie w instalacji na wejściu się zmienia więc i moc na piecu także powinna?

 

Truck podlaczych go i byc moze sprzedaz. No chyba, ze zrobisz to dla zasady bo slowo sie rzeklo?

 

A w jakim celu miałbym go pozostawić?

Jeśli padnie decyzja o zmianie piecy w świat za nimi pójdzie i on, skoro ma dublować funkcję, nic nie wniesie poza kg i zajętym miejscem w bagażniku a tego u mnie jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nie mam, nie odpowiem. XXL to taka przetwornica i stabilizator. Tak jak Adam napisal, jak kazde takiego rodzaju urzadzenie, wciaga swoje i daje swoje. Gdzie go uzyjesz, Twoja sprawa. Byle bylo to potwierdzone koniecznoscia, a nie klockiem w kolekcji. Ilekroc mowimy o piecach. MSK pracuja zawsze na jednym poziomie, przetwornica? Zabudowa suba? hmm dla mnie jest praktycznie, nie jest to wystawkowy samochod a raczej osobista wersja. Stad tez boczek i taki "standardowy" typ zabudowy. Inaczej bym musial kombinowac, krecic i jeszcze raz to do kwadratu. Nie zajmuje miejsca, nie ciagnie wzrokiem a jest czysto i skromnie tak jak lubie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...