Skocz do zawartości

Sony m1 HI END??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dla nikogo nie jest tajemnicą jaki sprzęt jest w bordowej bo był wymieniany w artykułach nt tego auta :) cała zabawa rozchodzi się o zestrojenie tego w taki sposób by efekt był taki jak właśnie w bordowej :)

 

Chyba tylko jedna osoba jest w stanie dokonać takiego dzieła :wink:

 

 

bo słyszałem bardzo podobny sprzęt już w kilku autach, nad którymi nikt się tak nie zachwycał..

Bo właściciele tych aut chcą uzyskać efekt taki jak w xantii... i niech dalej walczą :D może kiedyś "trafią" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to fenomen nie tkwi w samochodzie? :)

A jak :wink: , dokładnie tak samo jak z grupą 30 szesnastolatków kształconych przez tych samych nauczycieli .

Po 3 latach nauki otrzymujemy 30 równie rozgarniętych absolwentów i dowodzimy , ze największy wpływ na to miała powierzchnia, kształt i kolor pomieszczenia gdzie pobierali nauki :) .

 

Nie dalej niz dwa dni temu miałem okazje uczestniczyć w ciekawym doświadczeniu .

Dwa identyczne pojazdy , w zasadzie z identycznym lub doskonale znanym i poznanym sprzętem , a ich potencjalne możliwości mozliwości zupełnie różne . Być może koledzy coś CI napiszą o tym zdarzeniu :wink:

I o iluzji , tak namacalnej , ze trzeba było ręką sięgać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa identyczne pojazdy , w zasadzie z identycznym lub doskonale znanym i poznanym sprzętem , a ich potencjalne możliwości mozliwości zupełnie różne . Być może koledzy coś CI napiszą o tym zdarzeniu :wink:

I o iluzji , tak namacalnej , ze trzeba było ręką sięgać :D

 

:kijemgo: Bo zacznę Naka spotykać się z biletem na kabareton w ręku, taka dawka smiechu dla Ciebie po tym jak zacząłem podnosić maskownice od średniaków i "wymacałem" zielone..

Nie wspominając o odłączeniu na "dzień dobry" suba... :rotfl: Wesoło było oj wesoło.. :)

Coraz bardziej się skłaniam, że to jednak fala odbita od naklejek trafia z kolei w "rudą" , która robi za "rozpraszacz" i mi ją gasi... :zalamany::rotfl:

 

Te zdjęcia były zrobione dokładnie 31 sierpnia 2003r we Włocławku po finałach MP ... jak ten czas szybko płynie ..

 

Dziękuję Paweł za możliwość rozmowy, spotkanie no i oczywiście odsłuch w Bordo grzmocie.. :) Co prawda kołowałem do lądowania w niej około 5 razy , takie "tłumy" ;)

Nie będę odkrywał odkrytego, więc dodam coś od siebie, poza tym co zostało napisane już odnośnie brzmienia, mnie zaskoczyła Nasza rozmowa o budżecie i co tam "siedzi", to auto "gwoźdź" do trumny osób, które uważają ,że same ceny i klocki grają.... Tak jak zauważyłeś, nie sztuka, wrzucić grube klocki grające z założenia na jakimś tam poziomie wyciągnąć z nich powiedzmy 80% a i tak nie jednego "kupią" swoim graniem, sztuka wyciągnąc 150% z czegoś co z założenia nigdy nie miało prawda tak grać, albo jak zauważył "zdziwiony" kolega, ze mowa o dość popularnych głośnikach ,które gdzie indziej na nim wrażenia nie zrobiły.

Wiem ,że słyszeliście, już to nie raz przez te wiele lat.

Ale gratuluję tego zaparcia, Twoich jazd Wschód-Śląsk, no i efektu osiągniętego z Naka, który nadal po tylu latach(a przecież niby CA się "rozwija") potrafi nie jednego oszołomić i zawalić mu "światopogląd" :)

Mam pytanie, myślę ,że możecie na nie odpowiedzieć, czy to dzieło Waszego duetu Ty i Naka, czy także swój palec i "Black Box" przyłozył "Mund LTD"... ;)

Bordo jak wino... Im starsza tym smaczniejsza i mocniejsza... Co nie zmienia faktu ,że jak wiesz co można jeszcze "dopieścić" to to zrób, a nie "nie chce mi się narazie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak jest w koncu w tym wzmacniaczyu z trybem pracy w mostku?

Pracuje czy nie?

Bo jeden wypowiedzi przeczą drugim....

 

 

Podłączać M1 pod suba nie próbowałem, lecz możliwość taka teoretycznie istnieje. Cytat za soundoff.pl: "Próba odciążenia wzmacniacza w trybie mostkowym potwierdziła możliwości układu zasilającego, dając w rezultacie wynik 235 W." smile.gif

W Tri mode wzmacniacz pracuje w układzie mostka dla suba ( plus filtracja pasywna ) , zatem można powiedzieć , ze ta funkcja jest rozwinięciem mostka , czyli przeczy pierwotnej tezie.

Bo ten wzmacniacz nie ma funkcji mostka , to co mieli o tym pisać wink.gif

Impedancje 1 R to i owszem , bo stabilność jak najbardziej posiada.

 

Moze trzeba go jakoś zmodyfikować do pracy w mostku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...