Skocz do zawartości

Sony m1 HI END??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:kijemgo: Bo zacznę Naka spotykać się z biletem na kabareton w ręku, taka dawka smiechu dla Ciebie po tym jak zacząłem podnosić maskownice od średniaków i "wymacałem" zielone..

Nie wspominając o odłączeniu na "dzień dobry" suba... :rotfl: Wesoło było oj wesoło.. :)

Coraz bardziej się skłaniam, że to jednak fala odbita od naklejek trafia z kolei w "rudą" , która robi za "rozpraszacz" i mi ją gasi... :zalamany::rotfl:

 

Tak to jest gdy rozsadek dyktuje co innego jak przekazują uszy :wink: .

Rodzą się "interpretacje" i usilne poszukiwania zaprzeczenia dla tego co oczywiste .

Przyjąłeś starą i sprawdzoną doktrynę ; kontrola podstawą zaufania :) .

 

Mam pytanie, myślę ,że możecie na nie odpowiedzieć, czy to dzieło Waszego duetu Ty i Naka, czy także swój palec i "Black Box" przyłozył "Mund LTD"... ;)

 

Nie wiem po co ktoś , co jakiś czas rozsiewa tego rodzaju informacje , bo przecież sam sobie tego nie wymyśliłeś .

Mundka znam więcej niż 10 lat , zawsze ciepło wspominam jego działalność i z przyjemnością podaję za wzór ich flagowca - Audi J Bożyka .

Przez jakiś czas tworzyli duet i właśnie w produkcjach tego duetu najczęściej można było spotkać opracowania czy wyroby Mundka .

Xantia nie korzysta z żadnego z tych urządzeń , ani z żadnego obcego opracowania .

Gdybym miał wskazać jakąś inną osobę która przez te lata jakoś wsparła ten projekt , to napisze o Jarku Repeciu , który udostępnił nam jednostkę Alpine F1 . Przez blisko 2 lata służyła nam dzielnie jako transport ( a tez stanowiła oręż walki psychologicznej :wink: ), bo dźwięk był od podstaw budowany indywidualnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Paweł, jeśli wzmacniacz pracuj stabilnie w trybie Trimode to .... musi pracować w trybie Bridge.

Ciekawe, że w drugą stronę nie musi.

Przykładem takiego wzmacniacza jest jeden z produktów producenta "Nie trick-ów".

Produkt będący .... wśród wzmacniaczy "audio" a może nie koniecznie audio ale Car :

Pasmo przenoszenia od ..... 3 Hz (czyli całe praktycznie pasmo infradźwiękowe) do 150.000 Hz (ultradźwięki) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla fanów ogólnie XES:

 

znalazłem newsa z 1996 roku:

 

http://www.sony.co.jp/SonyInfo/News/Press_Archive/199610/96A-122/

 

już wtedy był M50. Na pewnym amerykańskim forum znalazłem wzmiankę o m1 z 1991-1992 roku.

 

http://rush2112.net/phpBB3/viewtopic.php?f=1&t=757

 

Tutaj jest bardzo wiele zdjęć z klockami:

https://picasaweb.google.com/113422063316521255085/SonyXES#

 

oraz artykuły:

 

https://picasaweb.google.com/113422063316521255085/SonyXESArticles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak czytam o tym M50 i ..... jestem załamany.

tylko 105 dB ..... nic dziwnego , że on szumi (choć przy MP3 to nie przeszkadza tak bardzo) .

Pasmo od 5 Hz do 100.000 Hz czyli .... nie poczujesz trzęsienia ziemi ani nie usłyszysz "Lotu trzmiela" .

 

ach te nowoczesne wynalazki .... jednak wolę starsze :super: .....

(byle nie kobiety :rotfl: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udostępnił nam jednostkę Alpine F1 . Przez blisko 2 lata służyła nam dzielnie jako transport ( a tez stanowiła oręż walki psychologicznej :wink: ), bo dźwięk był od podstaw budowany indywidualnie .

 

Mistrz,"zasłony dymnej"... Ale jak to padło swego czasu w pewnej rozmowie , audio w aucie to "sztuka iluzji"...

Dziękuję za szczerą i prostolinijną odpowiedż na temat udziału/ lub nie, mundka w tym projekcie, myślę ,że przy okazji utnie to wszelkie tego typu dywagacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...