Skocz do zawartości

Sony m1 HI END??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To były czasy gdzie neta nikt nie miał.Na wolumenie leżały wzmacniacze za grosze a i tak nikt ich nie chciał.Liczył się ładny szklaczek pionka i jajeczka w półkę.jak brałem wzmacniacz to się pytali po co mi to :ph34r:

Leżała też 7944R z padnięta końcówka mocy...cena śmieszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były czasy gdzie neta nikt nie miał.Na wolumenie leżały wzmacniacze za grosze a i tak nikt ich nie chciał.Liczył się ładny szklaczek pionka i jajeczka w półkę.jak brałem wzmacniacz to się pytali po co mi to :ph34r:

Leżała też 7944R z padnięta końcówka mocy...cena śmieszna.

 

No były czasy, które już nie wrócą, Wolumen wysypywał się od sprzętu najwyższej klasy.

Nie pamiętam, który to był rok, bo pojechałem tam pierwszy raz po zrobieniu prawka w 1990r.

Ale później Alpine 7944/7949 to już były bardziej nowoczesne radyjka, a takimi, jak 7905, 7906, 7909, 7939 mało kto się interesował,

kiepskiej jakości wyświetlacze, nie kolorowe, dziura w panelu, po co komu takie złomy, jak były w zasięgu ręki Pineer KEH-8400 i inne zacne szklaki :P.

Oj było tam sprzętu, było, czasami były nawet takie gorące, że do ręki nie można było wziąć bo takie byłe jeszcze ciężkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kolega kupił na giełdzie samochodowej 7998r nówkę która przyjechała w BMW z dojczów razem z fabrycznym radiem bo właściciel nie zdążył założyć. Pan sprzedawca nie wiedział co to za sprzęcicho - więc kolega po sprawdzeniu czy to nie jakiś fake wziął to za 600zł :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

a masz juz jakies wątpliwości co do gry swojej M1? Nie wiem jak inni ale jak kupuje stare sprzety (jesli juz kupie) to czy on chodzi, czy chodzi troszke inaczej niz powinien (ale tego nie wiem), wysyłam zawsze na przegląd/weryfikacje i strojenie. Niz po zalozeniu po jakims czasie znowu wykrecac i sie z tym pier*****. Wiesz kwestia tego na ile znasz swoj system i czy po zmianie wzmaka nie chodzi o barwe dzwieku itd. ale czy uslyszales cos co wg. Twojej opinii nie powinno sie pojawiac (jakies szumy, znieksztalcenia). Tak mialem z obydwoma Xtant'ami, kazdy gral ale po wyslaniu ich okazalo sie ze niekoniecznie jest wszystko fajnie. Po takich zabiegach ja jestem spokojniejszy i ewentualnie kupujacy tez ma z czapki bo wie ze byl na przegladzie i moze sie tez podpytac. Nie gwarantuje to ze za miesiąc 2 czy pol roku cos sie nie wysypie badz co badz te sprzety mają dobre ponad 10,15 lat wiec to normalne. Ale w tym przypadku sie godzisz na bardzo dobrą jakosc kosztem wieku i ze cos tam moze sie spier**** lub stac cie na kilkukrotnie droższe nowe sprzety z gwarancją i wtedy masz to gdzies.....

 

badz co badz jesli masz jakies obawy to wyslij. Tak jak samochód, czy motor, sprzet równiez od czasu do czasu wymaga przegladu zeby działał sprawnie. Jak sie okaże ze nic nie jest to przynajmniej bedziesz mial sprawdzony, pomierzony itd i bedziesz wiedzial ze jest sprawny. A jak cos wyskoczy to bedziesz mial naprawiony :) Ale to jest moje podejscie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie nie mam za bardzo porównania czy gra nie tak - nie mialem wczesniej w swojej aplikacji tego wzmaka a porównywac do brzmienia u kogos innego jest bez sensu

Po prostu zastanawiam sie jakich objawów ewentualnie nasluchiwac...

 

A co do profilaktycznego wyslania to nie niestety nie mam po prostu teraz kasy na przegląd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...