Skocz do zawartości

Czy jest ktoś chętny na wrocławski spot ?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki chłopaki za spotkanie.

 

Wiem już nad czym muszę popracować, czyli wyciągnięcie woofera bo troszkę średnicy za mało, było zgłaszane.

Boczki kupione, maskownice kupione, tylko czasu i chęci trzeba oraz jeszcze pomiar RTA zrobic.

 

Pojawiły się też różnice piorytetów w odbiorze dźwięku. Tzn. u mnie po niemiecku, za bardzo techniczne i to pierwszy piorytet, a na drugi plan za mało brzmienia, trochę nie naturalnie jest ale to myślę poprawi się jak zrobię te boczki i rta. Ale spokojnie postaram się poprawić.

 

Zdarzyła się też wtopa. Mianowicie jeden akumulator zdechł [emoji16] Ale szybka akcja i mam nadzieję udało się dojechać do domu.

 

Odnośnie szumu i cykania zamiana procesora na inny oraz kabla nie przyniosła żadnych efektów. Procesor Bulliego był wyżej jakieś 8cm i nic to nie dało. Muszę jeszcze posprawdzać z innym umiejscowieniem, oraz sprawdzić na innym radio. Dodatkowo spróbuje może pobawić się masą wzmacniaczy i proca. Może trzeba to razem połączyć obudowy czy coś.

 

 

 

 

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A miałem akumulator zapasowy przy sobie tylko się z myłem szybciej. Ważne że odpalone. Wreszcie było co posłuchać i z kim pogadać. Również dziękuję za odsłuchy i wskazówki co do grania w moim aucie[emoji16] Myślę że będzie więcej takich spotkań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie szumu i cykania zamiana procesora na inny oraz kabla nie przyniosła żadnych efektów. Procesor Bulliego był wyżej jakieś 8cm i nic to nie dało. Muszę jeszcze posprawdzać z innym umiejscowieniem, oraz sprawdzić na innym radio. Dodatkowo spróbuje może pobawić się masą wzmacniaczy i proca. Może trzeba to razem połączyć obudowy czy coś.

 

Gratuluję udanego spota .

Jasno sugerowałem zmianę sposobu umasienia proca, czyli zmianę punktu podłączenia masy zasilania .

Podnoszenie procka niczego w tym stanie nie zmienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję udanego spota .

Jasno sugerowałem zmianę sposobu umasienia proca, czyli zmianę punku podłaczenia masy zasilania .

Podnoszenie procka niczego w tym stanie nie zmienia .

Chyba byłem zmęczony jak to czytałem pierwszym razem, zamiast umasić zrozumiałem umaścić, jak bym miał go w inne położenie dać. Sorry. Mój błąd [emoji16]

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki również za spota jak i za pomoc w odpaleniu. To kto się pisze na następnego spota? Przynajmniej następnym razem będę miał wszystko pokończone to będzie czego posłuchać ;)

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Dodatkowego aku też nie zabraknie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie dyskusji głośników w desce tu ten Youtuber często tak robi i suba w schowku pasażera też

 

https://www.youtube.com/channel/UCKJUj746WOIUNjv5imYs6yA

 

A to czeka u mnie na montaż. Ale kiedy to będzie [emoji38]ca8b41126fbbddcb61192ee4278cbd8c.jpgc2b17d0c46599807687d717a6c13ecff.jpga0fd79d25670fcbbafffc56879bce1bf.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jeszcze w uszach dzwoni. Nie wsiadam już do auta, które ma suba 15 cali :)

Również dzięki za spota. Frekwencja dopisała. No i brawo, dla ludzi którym się chciało przyjechać ze śląska i małopolski. Może kiedyś i dolny śląsk  pojedzie na spota do innego województwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...