Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Ja w tym roku już byłem kilka razy, czasem w 3 osoby. 

 

Nawet w dwie osoby się zdarza :)

 

Tu nie ma co myśleć, leci hasło np "azoty na 20.00" i kto może ten jest. Jak ktoś nie może na 20 to i na 22 może przyjechać bo takie spoty zawsze troszkę trwają :) ostatnio jak się z jednym z forumowiczow umówiłem na chwilę na wałach to wróciłem gdzieś przed 23 do domu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I ja byłbym chętny, tylko jak wiadomo czasem człowiek może mieć inne plany, dlatego też nie pisałem się na tą niedzielę. Sam zabardzo nie mam czego pokazywać, ale chętnie mógłbym przyjeżdżać wymieniać się doświadczeniami/poglądami, posłuchać nowych aut... Szkoda, że w naszej okolicy jest mało ludzi bawiących się w SQ, ale jakaś tam grupka jest i warto byłoby lepiej się organizować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem, że wf się zmieniły... I chyba tw od naszego spotkania też? Jak byśmy się widzieli raz w miesiącu to można by mówić o ewolucji ale po takim czasie już chyba można mówić o małej rewolucji... Przynajmniej z mojej perspektywy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój młody ostatnio spać chodzi ok 23 więc muszę z nim takie wyjścia załatwiać inaczej... Za te hotwheelsy wszystkie już bym miał dobre mono :( ale przynajmniej mogę się pobawić samochodzikami i nikt się mnie nie czepia :P

 

Dawać panowie swoje propozycje i wybierzemy coś co pasuje wszystkim albo chociaż większości :) ja proponuję standard 20.00 azoty parking przy poligonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na azoty trafić jest mega łatwo a przynajmniej zabawy z pompkami nikomu tam nie przeszkadzają (zabudowania daleko, nie ma tłumów siedzących na ławkach itp). Jak wejdziesz przez most długi to na jednym skrzyżowaniu w prawo (wojska Polskiego) i ciągle prosto aż do arkonki, tam w lewo i jesteś :)


https://www.google.pl/maps/dir/Gdańska,+Szczecin/Azoty+Arena,+Władysława+Szafera+3%2F5%2F7,+71-245+Szczecin/@53.4660355,14.5446738,16z/data=!4m8!4m7!1m2!1m1!1s0x47aa084b067ec209:0x579123b5f4c74369!1m2!1m1!1s0x47aa0e9763c6a635:0x3e4b830f30d57873!3e0

 

Trasa nr 2 (dk10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...