Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Także dziekuje :) Nie było Dawid tak źle :) , po prostu troszke różnimy się gabarytami ... Bierz przykład z mamusy , jak widział że leze do niego od razu odjechał z fotelem :)

 

Szkoda że tak mało licznie to się wszystko odbywa , bo mimo wysokiego poziomu na arenie CA w Szczecinie , mało osób tu zagląda ... trzeba to zmienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatni piątek-sobotę-niedzielę, odbył się bardzo zacny spot w nobliwym gronie, mianowicie:

-wujcio Bury (gospodarz),

-Tony Halik vel Rumcajs (znany szerszemu gronu jako Suzuki),

-wujcio Juby (znany szerszemu gronu jako Juby  :szok: , nie wiem może mu dali tak na chrzcie?),

-no i ja forumowy mąciciel, kij w mrowisko i ch... Ci w du... , obecnie już na szczęście na emeryturze, papcio Truck. 

 

Spot był oczywiście związany z tematyką audio, video (to akurat nie chciało się o dziwo urwać :/ ) i śmiało można go zwać Rajcho-Lubusko-Wrocławsko-Szczecińsko-Gdańskim...

 

Na początku grzecznie Bury opowiadał Nam jak było na Europie, ze zdjęć wiało grozą, co widać po minach Suzuka i Jubego

post-4530-0-80443800-1419288995_thumb.jpg

 

Potem zaczęło się omawianie aspektów sceny w autach Makaronów jak widać dość mocno po włosku i z gestykulacją

"scena była taaaakaaaa zaj.... szeroka"

post-4530-0-90937600-1419288991_thumb.jpg

 

A jak zagrały werble, to opadła mi szczęka i wykręciło mi facjatę.... Oczywiście Suzuk z Jubym podsumowali po swojemu wymownie gestem " Polskie i tak lepsze...  :wink: "

post-4530-0-05002400-1419288994_thumb.jpg

 

Następnie idąc z trendem czasów, zrobiliśmy sobie kilka pamiątkowych słit foci, vel samoje...k... Polskie szafiarki jak widać mogą się kryć

post-4530-0-58676900-1419288997_thumb.jpg

 

 

 

Niestety Suzuk zgłodniał to dostał katering w postaci dwóch mini kawałków pizzy  :hyhy:

 

 

Jako ,że dobra impreza musi być gruba nie mogło zabrakąć i suczek i whiskey... 

post-4530-0-87129600-1419288989_thumb.jpg

 

Niestety jak widać nawaliły się i padły...

 

dziękuję za uwagę... cdn...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


i kto wygrał w Fifę ( a może w PES-a ? ) 

 

Dziadkom chciało się powrotu do przeszłości, więc zamiast Fifa, na tapecie przez moment się pojawiło Mortal Combat i jakieś samochodziki z PS 1...  :wink:

 

 

 


Pisz o rzeczach istotnej wagi , z czym była ta pizza

 

Ostrymi i.. ostrymi...  Lecz podobno największa w Polsce (taką się chwalą), sądząc po foto , albo dotrzymali słowa albo Łukasz Nam się skurczył w tym rajchu... :)

 

Co do aut, jako , że Juby przyjechał dziewicą (pełnoletnią już :) ) , posłuchaliśmy zielonej i auta Radka, ja tego samochodu nie słuchałem od roku i z istotniejszych zmian, jest odrobinę mniej natarczywie, szczegół nadal pozostał, ale jest podawany w mniej spektakularny sposób, bardziej dojrzale, poprawiła się znacząco praca wooferów i to odebrałem jako najbardziej znaczący progres, bardziej zwarcie i kopliwie, o co wcale nie łatwo przy 18ce, myślę ,że swoje wniosło m.in poprawienie aplikacji w drzwi.

Kolejna rzecz, to zaskoczenie dla wszystkich co też wyprawia na subbasie z 10.1 Genesis DMX, objął go w swoje posiadanie znacznie ciekawiej aniżeli, wcześniejsza A6 i inne wymysły. Kolejna konkluzja to Genesisisy A Klasy, są nią samą w sobie w porównaniu do innych Gienków i warte swoich wyższych cen.

U mnie jak zwykle montażowo testowy rozgardiasz, ale coś tam gro... Raczej będę skupiał się nad tym setupem aniżeli dalej bawił się Che Guevarę i walczył z kolejną rewolucją.  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co było. 700ka na źródle, M50 na górze i średnicy, Hifon VIII gen po rewitalizacji w znacznym zakresie na dole, nowe piccolo na górze, średniaki w fazie testów, więc je na razie pominę, JBL GTI 600 na wooferze.

Bez znaczących fajerwerków. System od dłuższego czasu bez suba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woofer od dołu pełnym pasmem ?

 

Z tym bywa różnie, ale wczoraj jeszcze spotkałem się na kawę z Burym i spróbowałem puścić go bez cięcia o dziwo okazało się, że mniej go podbija i nie mruczy tak w newralgicznej częstotliwości 100-200hz.

Czy z Cięciem czy bez schodzi bez problemu i zająkniecia do 40hz więc braku suba aż tak nie odczuwam.

Kick także chyba jest przyzwoity, ale to raczej chłopaki muszą się wypowiedzieć by zabrzmiało miarodajnie,ja jako odsłuchany właściciel nie wychwycę różnic na plus czy minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


JBL GTI 600 na wooferze

 

Napier*dalały srogo! Byłem przekonany, iż sub jest  :szok:

 

 

 


katering w postaci dwóch mini kawałków pizzy

 

Z pizzą też był dobry numer...

 

Bury mówi do mnie- zamawiam pizzę. Jak zjesz całą sam, zrobimy Ci po lodziku.

 

 

Myślę- qrwa, cudowny wieczór się zapowiada. Nie dość, że zjem dobrą pizzę, to jeszcze trzy lodziki na wieczór :D

 

Znając swoje możliwości pochłaniania pizzy, zgodziłem się na wyzwanie  :rotfl:

 

Pizza przyjechała, patrzę na ten karton  :szok:  :szok:  :szok:

 

Ale gdyby nie wyjście na kluby, zmieściłbym ją  :wink:

 

 

 

 

Dobry numer był też z samym wyjściem. Suzuk się gotuje, bo już dawno gotowy i z dupy strzela- pedały yebane, koszule prasują, pindrują się gorzej niż baby, qrwa szybciej... A Suzuk spodnie moro i polarek. Ja skromnie- dżiny, "tiszert", jakieś trampkostrzły, bury z truckiem koszyle, klakierki- full opcja.

 

Pierwszy klub, paniusia na selekcji- Ale Pan w moro nie wchodzi  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...