Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

Odkopuję, wiem że pogoda za oknem jeszcze nie sprzyjająca, ale coś się w głowach Waszych dzieje co do terminu następnego spota :)? Jak mam zdążyć złożyć nowe auto to muszę mieć motywację, a że do majówki już niedaleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Wygodny kopciuch, ciekawe jak silniczek się będzie sprawował, opinie bywają różne o dieselkach od żabojadów.

 

Całe szczęście to nie HDI, tylko stary, niezniszczalny 1.9 TD ;) Może mocą nie grzeszy, ale z awaryjnością jest dużo lepiej ;)

 

 

 

a mówiłeś że nie chcesz smierdziela bo się długo grzeje

I dalej wolałem benzynę, ale że w zadbanych Xantiach przebierać nie można to się zdecydowałem ;P

 

 

 

ale pod CA słuszne auto

 

Zobaczymy jak zagra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

był pomysł by zrobić mały spot w Gorzowie...

tak więc jako gospodarz występuję z propozycją

Termin - 20 kwietnia Sobota

godzina 13.30

miejsce - parking przy media markt ul. szczecińska wylot/wlot kierunek szczecin połączony razem z Obi i tesco

 

1) slawa88

 

ps to samo info wrzucę chłopką na temat lubuskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się postaram przyjechać, co prawda już zgodnie z tradycją bez tapicerek i z fotelami luzem... ale przywiozę może trochę gratów na odsłuchanie, więc jak ktoś może to niech wyciągnie kable do piecyków i na TW by zrobić szybką wrzutę bo u mnie zabudowę skroiłem pod MS i jest pospinane, nie bardzo jest jak z kablami się wpiąć z czymkolwiek innym.




szczególnie on naciskał, więc zabieraj się z nim :wink2: chodź chyba jeszcze tego nie widział :)

 

Grubego już zmolestuję by też był na bank, więc jak ktoś jest jeszcze ze Szczecina to przecież można się zabrać jako pasażer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...