Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki


taaaa to usłyszysz radone powitanie , " ssij pałe " :D tak jak ja przez pierwsze pare lat ... szczerze mówiąc nadal tak do mnie mówi , tylko teraz bez pogardy :D

 

Coś jest na rzeczy... To tak jak w tym kawale... Wiesz dlaczego blondynka myśli przy seksie? Bo tylko wtedy jest podłączona do mózgu...

Może to miał Siwy na myśli w tym powitaniu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj za późno.

Też bym chętnie wpadł...

Posłuchać było co, dojechałem akurat jak chłopaki "zapinali"  :wink:  piecyk :D Auto Burka tylko grało więc dużo Cię nie ominęło :) Posłuchasz na zlocie kolejnym :)

 

 

Teraz czekamy na weekend w lutym, drugiego lutego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Auto Burka tylko grało więc dużo Cię nie ominęło :)

 

Ciebie minęło, gdyż tak szybko uciekłeś, piecyk się zagrzał troszkę i pozostało to wszystko co było na plus, minus wraz ze wzrostem temp jak ręką odjął.

Ja jestem bardzo miło zaskoczony, do tego stopnia ,że chyba się zmieni koncepcja jego wykorzystania... Hmm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możę coś skrobne bo przeca swoje auto znam najlepiej :P

 

Po 1 . to wieeeelka kuvwa z tego pieca

 

Po 2. Po 2 godzinach montowania na mrozie tego pieca byliśmy bardzo zdeterminowani usiąść w ciepłym aucie i w końcu posłuchać

 

Wzmacniacz zamonotwaliśmy na środek i górę żeby jak najlepiej poznać jego walory brzmieniowe , po podłączeniu średniaka nagle pisk i jazgot , myślimy kurde chyba piec jest walnięty bo silnik i radio wyłączone , szybka akcja detektywistyczna i winnym okazuje się ładowarka impulsowa do telefonu która była blisko RCA ( puściliśmy hollywoody po wierzchu ) . Podłaczamy w takim razie dalej . Zapieliśmy wsystko wsiadamy , odpalamy cały system  i ..... kurde jakoś dziwnie , sucho , dość chłodno , scena bardzo szeroka ale z "dziurami" ... Widzę troszkę zmartwioną  minę trucka , ale słuchamy dalej po około 20 minutach zaczeło "coś" się dziać , piec się rozgrzał i postanowił grać plastycznie , bardziej miekko i naturalnie . Scena poukładała się i zarysowała bardzo ładne pozorne źródła , stały się bardzo trójwymiarowe bardzo fajnie skupione . .Wokale przestały być takie szorstkie . Piec ma bardzo fajną dynamikę i mikro dynamikę , pokazał nam parę nowych rzeczy o których nie wiedzieliśmy na tak osłuchanej płycie bregowica .

 

Porównaliśmy też granie Swansa Tn28 do tn28rs który teraz siedzi u mnie . Jak chłopakom podobał się zwykły , tak RS gra jeszcze lepiej , Alpina robi robotę mimo problemów strojeniowych . Chyba pierwszy raz usłyszałem od Trucka żę mu się podoba :) , nawet bardzo :P .

 

ps . zrobiłem parę fotek naszego pająka zaraz dodam :)

 

ps2. Fajna imrezka była później na rozgrzanie , więc możecie żałować żę nie było was Warszawiaki , pokazalibyśmy wam jak się bawi Stolica pomorza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...