Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Lepiej niech napisze co tam słychać z tych słupków. bo to,że pewnie jakieś kulfony(od czasu Dyna u Ciebie mało mnie zdziwi) to wiem...

Jeżeli mowa o tym czego Traku słuchałeś to iście hajłendowe były słupki :D

Sam na izolacje lepi a mi wypomina że nie wykończone jest :D

 

Pany to jak ustalamy termin jakiś ? :) Czy macie głęboko spota zimowego? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakosc zdjecia nie najlepsza wiec lepiej nie wklejam

ale takiej prowizorki nigdy jeszcze nie widzialem :P

 

Ale ta technologia na taśmę nie pojawiła się przypadkiem u Burego, kto z kim przystaje takim się staje... :rotfl:

 

post-4530-0-30211300-1356613068_thumb.jpg

 

post-4530-0-62704800-1356613083_thumb.jpg

 

No i wydało się;]

czuję że nie opędzę się od zamówień;]

 

No nie gadaj, bo kunszt widać przy aplikacji tej 12ki w słupek... a ,że nad nią góruje kulfon Burka... :rotfl: Cóż czasami musi być kwiatek do kożucha.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich godzinach odsłuchu doszliśmy z Burkiem do wniosku że zamiast plastikowej izolacji dużo lepiej gra jak jest parcianka;]

 

Znaczy się taki budżetowy efekt tłumienia alkantary na desce rozdzielczej? No popatrz, kto by pomyślał... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się taki budżetowy efekt tłumienia alkantary na desce rozdzielczej? No popatrz, kto by pomyślał... :wink:

Siwy czasami zmienia też gęstość powietrza w kabinie , ale wtedy niski ton staje się jakiś taki ciągnący i nie da się siedzieć w aucie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh, to śmierdzi mobbingiem,

Molesting :D

Siwy czasami zmienia też gęstość powietrza w kabinie , ale wtedy niski ton staje się jakiś taki ciągnący i nie da się siedzieć w aucie

Efekt wielogodzinnej ciężkiej pracy oraz umiejętność oddychania nie tylko układem oddechowym :D Bury ale Tobie też się zdarza ino nie w aucie :)

 

Panowie to jak spocimy się? Bo Traku coś protestuje, ale dobrze wiemy jak go zwabić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jak spocimy się? Bo Traku coś protestuje, ale dobrze wiemy jak go zwabić :P

 

Ja tam nie protestuję, tylko wiem ,że zimą to trochu lipton, kwestia jeszcze kto by zawitał, bo Burczymuchy fokę znam, u mnie ni hu hu jeszcze nic nie ćwierka... Stąd mało zapału do spocenia. :)

 

ps. Czy mi się wydaje, czy mam z tego zdania jeszcze coś wyczytać między wierszami złośliwcze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...