Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ps. Czy mi się wydaje, czy mam z tego zdania jeszcze coś wyczytać między wierszami złośliwcze?

Bez złośliwości :) Ale między wierszami czytaj: Dzwoni Bury i mówi że ma coś do posłuchania i Truck już w Szczecinie jest :D

 

Gówno się znacie na montażu tweetera

U mnie na początku blaszki były to jak w dziurę wjechałem to scena mi się rozjeżdzała :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na początku blaszki były to jak w dziurę wjechałem to scena mi się rozjeżdzała :rotfl:

 

Nie znasz się to było Dolby 7.1 3 D... :wink:

 

Ale między wierszami czytaj: Dzwoni Bury i mówi że ma coś do posłuchania i Truck już w Szczecinie jest :D

 

To nie do końca tak, sam wiesz ,że mam powody by jeździć regularnie, więc i gdy coś nowego jest do posłuchania to żal się pomeczyć trochę Foki...

Już mam taki głód jakiegokolwiek pitolenia ,że mi w tej chwili to już wszystko gra... Na dobranoc słucham Ipoda, lub z kina domowego, gdzie ja nigdy wcześniej w domu muzyki nie włączałem... :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie ogłaszam termin spota. Będzie albo z charakterem żałobnym albo radosnym :) (w sumie nic nowego :P )

 

02.02.2013 - Szczecin ul. Mieszka I u @Pan Siwy lub na parkingu Media Markt (zależnie od ilości aut) godzina do ustalenia :)

 

Zapraszamy oczywiście kolegów z innych województw, imprezka otwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidek organizujesz spot u Siwego a mu jeszcze nie powiedziałeś?

Nie u niego a koło niego :P To dobra miejscówka bo koło Media to i żarcie jakieś można zjeść...

 

Moja pani się dowiedziała o zlocie... :/ :

Jola: A czy Ty myślisz że tam pojedziesz?!

Ja: No przyjadę do Ciebie i pojadę na zlot :)

Jola: Ja nie będę po pijaków jeździć (to się mnie tyczy)

Ja: Ja nie będę pił

Jola: Tak samo jak wczoraj! Samochód przyjechał do domu sam!

 

Będzie ciężko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...