Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Panowie ja mam małą propozycję. Jeżeli uda się to byłoby fajnie ale potrzebowałbym wiedzieć wcześniej ile osób będzie to zrobimy spota rekreacyjnego pod Ińskiem nad jeziorem, prywatna plaża. Warunki polowe niestety ale jeżeli komuś pasuje zielona trawka, jezioro, cisza, ogniska itp to zapraszam. Co do płatności za to, wychodzą groszaki, właścicielem jest moja ciocia więc myślę że jak wyjdzie po 20zł od głowy za pobyt to będzie góra. Jedzenie, picie w własnym zakresie, gril dostępny na miejscu, drewno na ognisko również. Fani rybek? bez problemu można łowić bez żadnych kart, wypożyczyć rower wodny itd. Jak ktoś wcześniej się ogarnie jest możliwość wypożyczenia przyczepy kampingowej. Możemy również wypożyczyć duży namiot wojskowy :)

 

Moja propozycja terminowa to 10-11 sierpnia, może być również od 9 w piątek po pracy. Potrzebuje orientacyjnie osoby które były by chętne na taki spocik. 

1. Dawid-SS + Jola

2.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Pewnie kilka osób będzie chciało się wybrać na forumowy piknik , więc  nie każ im wybierać
No właśnie nie pamiętam kiedy to ma być, sam bym chętnie pojechał ale finansowo rady nie dam :( Więc pewnie 17-18 trzeba będzie zrobić. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja i tak planuję urlop 14-18 w Ińsku z rodziną i znajomymi, także pewnie zalecę do Was, wypić piwko.
W samym Ińsku czy gdzieś też na jakiś prywatnych plażach ? :) Może właśnie tam gdzie chce zrobić ja spota? :P

 

 

 


koniec lipca?
koniec lipca 27-28 to chyba moglibyśmy tylko się spiknąć na spota takiego parkingowego jak już, ale nie chciałbym ganiać kogokolwiek do Szczecina czy do mnie na wioskę skoro 16-18 możemy zrobić większy spot. Ale proponujcie chłopaki :) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...