Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ESB Settemilia bardzo ciekawe TW do ostrego grania

 

ODR detal przestrzeń dużo powietrza każdy szczegół oddany bardzo precyzyjnie nie trzeba sie wsłuchiwać aby go "dostrzec" no i ten wokal bomba bardzo naturalny (jak by ktoś siedział na desce i nam tam śpiewał)

 

Było fajnie :rotfl: (a jakie tłumy były zwłaszcza na parkingu :rotfl: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Było fajnie :rotfl: (a jakie tłumy były zwłaszcza na parkingu :rotfl: )

 

Taka już chyba lubuska karma... Trzy auta na krzyż, ale jak już siedliśmy to siedliśmy pół dnia. :D Mi tam nie przeszkadzało, przynajmniej na spokojnie się posłuchało co w trawie piszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A jakieś zdjęcia ? :) Nikt nic nie cykał ? :) Oł gasz, zawsze to ja mam tylko fotosy? :P


 

Fotek nie ma... Zimno było jak ch... 7 stopni i popadywało, więc skupiliśmy się na odsłuchaniu co było do odsłuchania a potem to już tylko płytki zmienialiśmy...

A co po foto, usłyszysz lepiej jak grało?

 

ps. Następnym razem nagram Ci film na YT... To sobie posłuchasz Dawid. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 


Dawid to ty jesteś nie reformowalny
Dobrze wiesz, że mam czas ograniczony, ale po obiektywy jakoś daje radę wpadać :) 35 spoko tylko jasna jakaś jest... A wracając do sedna, niedługo trochę więcej wolnego będzie więc może jakoś się wybiorę gdzieś. Puki co siedzę na dupie i czasem wejdę na forum. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


wstępnie jest że jadę do Arka(musimy się czymś wymienić) ale może jeśli jemu gdzieś pasuje to wieczorem pewnie powie:)

W ramach propozycji możemy się umówić w Kaliszu Pom. mniej więcej każdy ma po tyle samo kilosów (+-), przed Kaliszem (z mojej strony) jest restauracja i w miarę dobry parking (Radek powinien kojarzyć), także myślcie Panowie.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach propozycji możemy się umówić w Kaliszu Pom. mniej więcej każdy ma po tyle samo kilosów (+-), przed Kaliszem (z mojej strony) jest restauracja i w miarę dobry parking (Radek powinien kojarzyć), także myślcie Panowie.

 

ja się dostosuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...