Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na prośbę Arka dopisuje :) Czyli już 6 osób w planie jest :) 

 

1. Dawid-SS + Jola
2. Mamusa + Aśka

3. Poldar + syn Daniel

 

Dorzucam również info co i jak:

http://www.info-grupa.pl/info/show/id/714014788

 

Co do trasy dojazdu, pole znajduje się między Ińskiem a Chociwlem. Jeżeli ktoś dojedzie do Ińska(bo bliżej jest) to bez problemu go sciągnę do nas. Postawie szyld CAR AUDIO FAN :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 


Ogólnie jak wolicie bo ja w piątek to po pracy dopiero Czyli i tak nie będę tam prędzej jak o godzinie 18. Więc może w sobotę od rana ? Byle pogoda dopisała  

 

W sobote od rana nawet bardziej pasuje ;) Jak nie pobłądzimy to będziemy do 11-12 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a może koniec sierpnia początek września?
Dla mnie jak dla Zenka, jednak myślę że może się nie udać. Do listy która jest tutaj czyli tych 6 osób dochodzi jeszcze Backonik który będzie w okolicy bo spędza urlop, więc wpadnie. Być może jeszcze Ygrek wpadnie na jeden dzionek, a bardzo bym chciał bo dawno już się nie pojawiał, a bardzo fajny kolega. Bury się nic nie odzywa w tej sprawie, ale dziś jedziemy razem na Izbicko więc coś tam z nim pogadam i zobaczymy czy będzie miał czas i ochotę. Chyba że w tym czasie Bydzia wypada to na 100% go nie będzie. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 


a...i liczę na grubą imprezę wieczorem %%%
A zabrałeś też prowiant? :D

 

Co do numeru posesji, ciężko mi to określić. Jeżeli dojedziecie już do Ińska to należy kierować się na wioskę Linówko, mniej więcej w połowie drogi jest wjazd. Ale dam na znakach jakieś kartki. "CA" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid, a Ty kiedy od siebie będziesz wyjeżdzał? Bo myślę czy nie dołączyć do Ciebie gdzieś po drodze bo i tak przez Stargard najkrótszą drogę chyba mam.

 

 

EDIT

 

Albo i nie najkrótszą, widzę że najsensowniej byłoby mi pojechać przez Choszczno i Recz. Coś czuję że bez navi w tamtych okolicach będzie ciężko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za spota, szczególnie dla organizatora :), tak jak myślałem Mamusa nie wykonał roboty na 100%.. ale wykonał ją na 110%, nie myślałem że osiągnie taki efekt przy strojeniu, wielkie dzięki jeszcze raz Kamil za upór i dobre ucho ;), cieszy fakt że rośnie nam dobry narybek. Bakonik super to by było jakbyś został, mówiłem wyrzuć telefon w pokrzywy ;P, ale co się odwlecze to...spotkamy się mam nadzieję w Bydzi. Adaś jak ogarniesz Xtanta to wrzuć info w Swój temat. Do zobaczenia :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...