Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Będe za 20 min, tylko wyślij mi sms'a czy coś na mój numer bo przepadły mi kontakty ;)

 

Sorry, ale tego już nie przeczytałem. Bo wyszliśmy do aut. Nie wiedziałem ,że nie masz numeru do wujka? :wsciekly::kijemgo:

 

ps. Wysłałem na PW, na przyszłość. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem miałem, ale roztrzaskałem ostatnio telefon i przepadły wszystkie. To co, jutro coś gdzieś?

 

 

Puść mi strzałkę, to coś uzgodnimy, nie chce mi się klepać. (Ja także zgubiłem swego czasu tel i jeśli chodzi o kontakty to dopiero odrabiam zaległości, dlatego się z przymrużeniem oka oburzyłem ,że nie masz nr do mnie bo ta sama historia :wink: ).

Albo wyślij mi nr do Backonika, bo ciekawi mnie co u Ciebie i jego się pozmieniało (a wiem ,że tak) dawno się nie wiedzieliśmy. Może będzie na miejscu to spotkamy się w 3kę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck możesz powiedzieć co teraz gra u Ciebie?

 

Powrót do korzeni :) 2 way z Piccollo (dzięki Nakamichi bo mi użyczył) i Tec na dole.

Napęd góra Sony M50 dół Hifonics Zeus od ZED. Na subie Lotus w Bandpasie. A jak gra to już choćby Mamusa może się wypowiedzieć, bo nie mnie oceniać.

Ale niebawem się pozmienia bo użyję szpilek lub ESB jak do mnie wrócą, bo moje tw na obczyżnie a już nie chcę nadwyręzać Józkowej cierpliwości. :)

 

ps. Aczkolwiek zastanawiam się dość mocno czy na dobre nie wrócić na wiosnę do dwóch dróg (tylko dopracować to porządnie) z nowym picolakiem na górze. Jedyna rzecz jaką trzeba zrobić to pomiar wooferów aby wychwycić , w którym miejscu pobukują, bo w 90% kawałków jest to niewyczuwalne , ale zdarza się, jeśli to się wyeliminuje to jak dla mnie jest siur. Czysto, bez przesterów ale z przytupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dzięki bardzo za bardzo kameralnego spota i pomoc przy ogarnięciu niesfornych czasów :D Trochę problematycznie ale poszło :P

 


A jak gra to już choćby Mamusa może się wypowiedzieć, bo nie mnie oceniać.

 

Mnie tam się podobało ;). Kick bardzo szybki i spręzysty z furtek, piec nie pozwala nawet na chwile zagubienia - gdyby to buczenie sporadycznie sie nie pojawiało to zero zastrzeżeń. Sub w band-pasie gniecie cyce, jest go duuuużo jeśli jest potrzeba, nie zamula ani troszke, ciśnienie robi. Myślę że dałoby go radę bardziej wkleić w przód i wtedy (mimo braku takiego zróżnicowania jak w closed) jak dla mnie ideał :P

A tweeter? Średnica wiadomo że "si", ale po przesiadce ode mnie powietrza i wykończenia góry mi jakby trochę brakowało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekkość grania w najwyższych partiach, ilość drobiazgów i pojedynczych odgłosów na górze, wrażenie przestrzeni i dogrywania najwyższych partii do samego końca a nie ich "stłumiania".

 

Nie mówię że jakąś kolosalną różnicę można odczuć, ale takie odniosłem wrażenie co sam Marcin zresztą potwierdził ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, Wavecore, ma bardzo dużo lekkości i przestrzeni w graniu, podobnie było u Lklukasza z innym przetwornikiem tej firmy. Odgłosy, pogłosy, cała ta "otoczka" jest świetnie odgrywana, ale to już w zasadzie zakresy "super tw". Morel tak nie umie, a przynajmnniej ja nie słyszałem tak grającego najwyższa górę. Ale... Każdy z tych wave jest miażdzony typowym zakresem pracy i średnicą z brzoskwini.

Bo mają specyficzną manierę, chcąc je "pogrubić" w graniu by nie grały tylko cienko piejąc samą górką ale i dosadniej średnicą, mają dość.

Nie wiem czy Mamusa będzie się bawił dalej cięciami po swojemu ale na "moje" wczoraj stanęło 5kilo/6, bo pierwotne 3,5/12 słabo grało wokalem.

Przy 4kilo/6 zwyczajnie zaczynał się drzeć i piaszczyć.

 

Mój ideał? Morel tak jak jest, nie mniej nie więcej plus najwyższa góra od Wavecora i już na amen bym zapomniał o potrzebie zmieniania tw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dzięki bardzo za bardzo kameralnego spota i pomoc przy ogarnięciu niesfornych czasów :D Trochę problematycznie ale poszło :P

 

 

 

Jajca były, bo zagorzałego fana Alpine zmusić do myślenia po Clarionowemu... Zamiast stosować opóżnienia , przyspieszasz inne głośniki i w cm a nie ms... :mur1:  Ale jakoś tam plus/minus daliśmy radę , resztę mamusa sobie doskrobie na spokojnie pod swój wzrost i preferencje.

 

 

to zagraj na 2 TW z podziałem w okolicy 10 kilo :rotfl:

 

Ja znam taki głośnik co potrafi to zagrać. :)

Ale nie ten budżet w tej chwili, choć jeśli , będzie już stabilnie z robotą, to wrócę do niego. Mam na myśli oczywiście Esotara.

 

 

Myślę że dałoby go radę bardziej wkleić w przód i wtedy (mimo braku takiego zróżnicowania jak w closed) jak dla mnie ideał :P

 

Heh to trochę grubsze posiedzenie mnie czeka, bo zielona po wytłumieniu to baaardzo chimeryczna dziewczynka... :)

Bury się wczoraj dziwił , jak zmiana fazy suba powodowała u mnie nie efekt "lepiej/gorzej" wklejony w przód tylko zero jedynkowo jest sub, nie ma wcale... :rotfl: Ale i tak nie jest żle, gra z przodu, choć można się pokusić o lepsze wklejenie, jednak nie wczuwam się w to z prostego powodu. Przyjdą mi moje tw, to wybiorę z czym pojeżdżę do wiosny czy szpilką czy ESB, więc znowu zmienią się czasy troszkę i cięcia i pod nie trzeba będzie dograć suba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


znam te myśli :rotfl: :rotfl:

 

Ale mając Esotara nie szedłbym w 3 drogi. Więc jeśli policzyć koszt dobrego tw i mid, cena staje się bliższa do przełknięcia. :wink:

Gdy posłuchałem Disastera wiem ,że czego jak czego ale średnicy to w jego zestawie nie brakuje, więc po co się pchać w 3 way? Przerost formy nad treścią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A tweeter? Średnica wiadomo że "si", ale po przesiadce ode mnie powietrza i wykończenia góry mi jakby trochę brakowało ;)

 

Morel to morel, albo się kocha albo nienawidzi, ten typ tak ma. :)

Z drugiej strony ile tej górki brakuje a co daje w zamian? Kapitalną muzykalność, średnicę, naturalność, gabaryt dźwięku, jego wypełnienie.


 

 


na życzenia świąteczne życzę Tobie byś nie usłyszał lepszej :rotfl: bo co wtedy :wink:

 

No jak to co... :D  Chyba już mnie znasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...